Jak jsme Vás minulý týden informovali prostřednictvím
pozvánky, v sobotu se ve Zbýšově uskutečnil již devátý ročník soutěže v silovém trojboji dorostenců a juniorů - Pohár starosty města Zbýšova. V dnešním článku pro Vás máme výsledky z těchto silových soubojů. Na reportáž z místa dění se můžete těšit v následujících dnech.
Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Opočenská V. |
1999 |
54,0 |
SK Zlobr Sedlčany |
85 |
55 |
110 |
250 |
302,65 |
2. |
Filová Michaela |
1999 |
51,1 |
PWL Vision Nutrition |
80 |
40 |
107,5 |
227,5 |
287,45 |
3. |
Turková Denisa |
2003 |
48,6 |
TJ Viktorie Bohumín |
70 |
35 |
80 |
185 |
242,77 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Daňková Lucie |
2000 |
61,9 |
TJ Olympia Zlín |
92,5 |
57,5 |
117,5 |
267,5 |
291,15 |
2. |
Hýblová Klára |
1999 |
59,7 |
PWL Vision Nutrition |
80 |
45 |
115 |
240 |
268,61 |
3. |
Hodinská Barbora |
2000 |
61,6 |
TJ Sokol Rosice |
60 |
25 |
87,5 |
172,5 |
188,45 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Kanátová Michaela |
2002 |
71,0 |
TJ Olympia Zlín |
120,0 |
57,5 |
132,5 |
310,0 |
305,41 |
2. |
Charytonová A. |
2002 |
70,8 |
TJ Kralupy |
120,0 |
52,5 |
120 |
292,5 |
288,72 |
3. |
Trhulářová Lucie |
1999 |
64,0 |
PWL Vision Nutrition |
90 |
52,5 |
100 |
242,5 |
257,37 |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Petříčková Eliška |
1994 |
51,4 |
TJ Viktorie Bohumín |
90 |
42,5 |
125,0 |
257,5 |
323,88 |
2. |
Jirovská Natálie |
1997 |
51,2 |
TJ Olympia Zlín |
90 |
40 |
95 |
225 |
283,85 |
3. |
Szkatulová Hana |
1996 |
48,8 |
TJ Lokomotiva Krnov |
65 |
37,5 |
97,5 |
200 |
261,70 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Antošová Ekaterina |
1995 |
54,3 |
SK Zlobr Sedlčany |
92,5 |
71,0 |
107,5 |
271 |
326,66 |
2. |
Pittnerová Šárka |
1998 |
54,9 |
TJ Svitavy |
72,5 |
40 |
102,5 |
215 |
257,05 |
3. |
Hrubešová V. |
1996 |
56,1 |
SK Zbýšov |
70 |
45 |
92,5 |
207,5 |
243,82 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Zmeškalová Klára |
1997 |
61,8 |
TJ Olympia Zlín |
120 |
57,5 |
145 |
322,5 |
351,59 |
2. |
Obršlíková Kristýna |
1998 |
63,0 |
TJ Sokol Rosice |
102,5 |
65 |
125 |
292,5 |
314,14 |
3. |
Mašková Michaela |
1994 |
63,0 |
PWL Vision Nutrition |
100 |
50 |
117,5 |
267,5 |
287,30 |
4. |
Kunclová Kateřina |
1998 |
61,6 |
SK Zlobr Sedlčany |
100 |
52,5 |
112,5 |
265 |
289,64 |
5. |
Štosková Kristýna |
1997 |
61,9 |
TJ Svitavy |
87,5 |
45 |
105 |
237,5 |
258,50 |
6. |
Dedková Lenka |
1997 |
62,1 |
TJ Viktorie Bohumín |
80 |
40 |
70 |
190 |
206,39 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Moravcová Jolana |
1994 |
70,2 |
TJ Svitavy |
130,0 |
60 |
165,0 |
355,0 |
352,41 |
2. |
Hadáčková Lucie |
1994 |
72,0 |
SK Zlobr Sedlčany |
100 |
40 |
120 |
260 |
253,76 |
Dorostenci do 66 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Vorel Tomáš |
2000 |
64,2 |
Powerlifting Brno |
147,5 |
105 |
172,5 |
425 |
341,49 |
2. |
Křepelka Daniel |
2001 |
64,8 |
TJ Svitavy |
130 |
110 |
182,5 |
422,5 |
336,86 |
3. |
Majerský Jan |
2001 |
57,4 |
TJ Sokol Bílina |
130 |
80 |
165,0 |
375 |
333,34 |
4. |
Steur Daniel |
1999 |
62,5 |
TJ Lokomotiva Krnov |
130 |
80 |
155 |
365 |
300,14 |
5. |
Janda Matyáš |
1999 |
65,9 |
TJ Sokol Vejprnice |
122,5 |
95 |
160 |
377,5 |
296,79 |
6. |
Kolář Pavel |
2000 |
65,5 |
TJ Kralupy |
125 |
82,5 |
132,5 |
340 |
268,63 |
7. |
Vala Adam |
2003 |
64,3 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
112,5 |
72,5 |
137,5 |
322,5 |
258,80 |
8. |
Hájek Tomáš |
2001 |
65,6 |
SKST Litvínov |
92,5 |
67,5 |
102,5 |
262,5 |
207,13 |
- |
Havlíček Ondřej |
2001 |
61,0 |
Kulturistika a bikiny fitness |
- |
70 |
110 |
- |
- |
- |
Trnka Dominik |
2000 |
63,5 |
SK Zlobr Sedlčany |
- |
- |
- |
- |
- |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Zsibrita Denis |
2000 |
72,1 |
Colbert club SSK Vítkovice |
167,5 |
100 |
207,5 |
475 |
348,18 |
2. |
Midani Adam |
1999 |
70,9 |
Sokol Vranovice |
140 |
117,5 |
205,0 |
462,5 |
343,27 |
3. |
Šperl Ondřej |
1999 |
73,0 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
165 |
102,5 |
195 |
462,5 |
335,97 |
4. |
Klíma Josef |
1999 |
71,7 |
SK Zlobr Sedlčany |
165 |
95 |
190 |
450 |
331,20 |
5. |
Rybár Filip |
2001 |
72,4 |
TJ Přeštice |
140 |
122,5 |
175 |
437,5 |
319,68 |
6. |
Fiala Filip |
2001 |
71,8 |
TJ Sokol Bílina |
150 |
105 |
180 |
435 |
319,82 |
7. |
Řezáč Daniel |
1999 |
71,0 |
SK Zbýšov |
130 |
95 |
180 |
405 |
300,26 |
8. |
Merhaut Jan |
1999 |
71,4 |
SKST Litvínov |
157,5 |
80 |
157,5 |
395 |
291,62 |
9. |
Krýcha Martin |
2000 |
68,2 |
PWL Vision Nutrition |
130 |
87,5 |
160 |
377,5 |
288,67 |
10. |
Váňa Tomáš |
1999 |
70,6 |
TJ Lokomotiva Krnov |
115 |
75 |
155 |
345 |
256,86 |
11. |
Duchoň Matěj |
1999 |
73,6 |
TJ Lokomotiva Krnov |
100 |
75 |
165 |
340 |
245,52 |
12. |
Lidmila Aleš |
1999 |
73,7 |
Kulturistika a bikiny fitness |
110 |
90 |
140 |
340 |
245,28 |
13. |
Markovets Yuriy |
1999 |
73,0 |
TJ Sokol Vejprnice |
107,5 |
75 |
152,5 |
335 |
243,35 |
14. |
Vondráček David |
2000 |
68,9 |
O. těžké atletiky Žel. koule |
115 |
75 |
135 |
325 |
246,55 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Vostrý Matyáš |
1999 |
83,0 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
185 |
100 |
205 |
490 |
327,08 |
2. |
Vogel Arnošt |
2000 |
82,2 |
TJ Olympia Zlín |
180 |
95 |
195 |
470 |
315,55 |
3. |
Skála Vojtěch |
2000 |
78,1 |
O. těžké atletiky Žel. koule |
150 |
97,5 |
210 |
457,5 |
317,19 |
4. |
Krejčiřík Vojtěch |
1999 |
79,9 |
SK Fitness Gym Olomouc |
145 |
100 |
192,5 |
437,5 |
298,90 |
5. |
Plášek Vojtěch |
1999 |
78,5 |
PWL Vision Nutrition |
140 |
90 |
180 |
410 |
283,31 |
6. |
Krause Tomáš |
1999 |
76,5 |
PWL Vision Nutrition |
120 |
90 |
190 |
400 |
281,16 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Hlaváč Jakub |
2000 |
92,3 |
TJ Sokol Rosice |
212,5 |
112,5 |
230 |
555 |
349,93 |
2. |
Halač Jaroslav |
2000 |
91,4 |
ŠK SPC Častá |
195 |
132,5 |
222,5 |
550 |
348,42 |
3. |
Lukeš Jakub |
2000 |
91,7 |
TJ Lokomotiva Krnov |
190 |
125 |
235 |
550 |
347,88 |
4. |
Kymla Jiří |
1999 |
88,0 |
SK Zlobr Sedlčany |
197,5 |
110 |
210 |
517,5 |
334,26 |
5. |
Veselý Jakub |
1999 |
84,1 |
TJ Svitavy |
155 |
110 |
210 |
475 |
314,63 |
6. |
Tóth Nicolas |
2001 |
88,8 |
TJ Viktorie Bohumín |
155 |
135 |
180 |
470 |
302,11 |
Dorostenci do 120 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Kozler Adrian |
1999 |
102,3 |
Colbert club SSK Vítkovice |
175 |
120 |
262,5 |
557,5 |
336,28 |
2. |
Steinoch Patrik |
2000 |
99,7 |
SK Zbýšov |
170 |
150,5 |
220 |
540,5 |
329,33 |
3. |
Porteš Filip |
2000 |
100,9 |
TJ Olympia Zlín |
190 |
125 |
210 |
525 |
318,36 |
4. |
Kurečka Denis |
1999 |
98,8 |
Colbert club SSK Vítkovice |
140 |
120 |
210 |
470 |
287,45 |
5. |
Rutar Adam |
2002 |
111,9 |
SK Zbýšov |
105 |
57,5 |
160 |
322,5 |
188,83 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Matis Martin |
1994 |
65,3 |
TJ Viktorie Bohumín |
152,5 |
130 |
185 |
467,5 |
370,16 |
2. |
Vita Radim |
1996 |
64,2 |
TJ Viktorie Bohumín |
130 |
90 |
200 |
420 |
337,59 |
3. |
Hasmanda Filip |
1996 |
64,7 |
TJ Lokomotiva Krnov |
135 |
90 |
177,5 |
402,5 |
321,28 |
4. |
Hošek Filip |
1997 |
65,5 |
Performance Pwl. Ostrava |
130 |
90 |
160 |
380 |
300,24 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Horváth Dominik |
1998 |
72,1 |
Powerlifting Brno |
190 |
117,5 |
207,5 |
515 |
377,50 |
2. |
Štainer Vojtěch |
1997 |
71,5 |
SK Fitness Gym Olomouc |
180 |
115 |
190 |
485 |
357,73 |
3. |
Jindra Štěpán |
1997 |
73,0 |
SK Zlobr Sedlčany |
177,5 |
90 |
215 |
482,5 |
350,34 |
4. |
Andrš Jaroslav |
1996 |
70,9 |
PWL Vision Nutrition |
155 |
97,5 |
190 |
442,5 |
328,25 |
5. |
Šmrha Daniel |
1994 |
69,2 |
TJ Spartak Chodov |
140 |
100 |
180 |
420 |
317,73 |
6. |
Fiklík Patrick |
1998 |
71,1 |
TJ Lokomotiva Krnov |
132,5 |
75 |
180 |
387,5 |
286,90 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Anderle Vojtěch |
1996 |
82,9 |
TJ Spartak Pelhřimov |
195 |
135 |
230 |
560 |
373,91 |
2. |
Hroš Pavel |
1998 |
81,4 |
TJ Olympia Zlín |
180 |
112,5 |
230 |
522,5 |
352,84 |
3. |
Švaňhal Lubomír |
1996 |
81,8 |
TJ Lokomotiva Krnov |
170 |
102,5 |
225 |
497,5 |
334,91 |
4. |
Hilgert Ondřej |
1998 |
80,3 |
TJ Lokomotiva Krnov |
152,5 |
135 |
207,5 |
495 |
337,25 |
5. |
Králík Jan |
1998 |
80,3 |
TJ Lokomotiva Krnov |
150 |
100 |
195 |
445 |
303,18 |
6. |
Staroštík Jan |
1998 |
77,4 |
SK Fitness Gym Olomouc |
147,5 |
95 |
200 |
442,5 |
308,78 |
7. |
Odstrčilík Tomáš |
1994 |
79,1 |
TJ Kralupy |
150 |
95 |
190 |
435 |
299,02 |
8. |
Konečný Dominik |
1994 |
75,4 |
TJ Svitavy |
135 |
115 |
182,5 |
432,5 |
306,99 |
9. |
Houfek Tomáš |
1998 |
76,9 |
SK Zbýšov |
140 |
95 |
180 |
415 |
290,62 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Fránek Hynek |
1995 |
90,9 |
Powerlifting Brno |
251,0 |
160 |
235 |
646 |
410,28 |
2. |
Sičevskij Evžen |
1997 |
88,8 |
Powerlifting Jihlava |
210 |
132,5 |
245 |
587,5 |
377,77 |
3. |
Student Robin |
1994 |
92,8 |
TJ Kralupy |
202,5 |
157,5 |
227,5 |
587,5 |
369,42 |
4. |
Krejča Pavel |
1995 |
90,8 |
TJ Spartak Chodov |
210 |
147,5 |
205 |
562,5 |
357,59 |
5. |
Koupený Jan |
1998 |
91,8 |
SK Zlobr Sedlčany |
185 |
105 |
210 |
500 |
316,05 |
6. |
Šrotíř František |
1997 |
89,8 |
TJ Lokomotiva Krnov |
157,5 |
110 |
210 |
477,5 |
305,26 |
7. |
Šebák Viktor |
1996 |
90,4 |
Powerlifting Jihlava |
157,5 |
105 |
210 |
472,5 |
300,93 |
8. |
Kakiš Erik |
1998 |
87,5 |
TJ Svitavy |
137,5 |
80 |
160 |
377,5 |
244,51 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Němec Jaroslav |
1998 |
99,7 |
SK Zlobr Sedlčany |
265,5 |
183,5 |
290 |
739,0 |
450,35 |
2. |
Porteš Adam |
1995 |
104,3 |
TJ Olympia Zlín |
255 |
162,5 |
300 |
717,5 |
429,71 |
3. |
Okrouhlý Vít |
1994 |
96,3 |
KST Sporting APIS |
235 |
140 |
300 |
675 |
417,42 |
4. |
Krušina Patrik |
1994 |
97,1 |
TJ Svitavy |
215 |
120 |
280 |
615 |
378,96 |
5. |
Švercl Martin |
1994 |
100,5 |
Powerlifting Brno |
220 |
135 |
252,5 |
607,5 |
369,00 |
6. |
Telička Jakub |
1998 |
103,0 |
Colbert club SSK Vítkovice |
222,5 |
130 |
225 |
577,5 |
347,48 |
7. |
Musil Radek |
1997 |
97,4 |
TJ Sokol Rosice |
215 |
130 |
230 |
575 |
353,75 |
Junioři nad 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
nar. |
váha |
oddíl |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
Wilks |
1. |
Labát Ákos |
1995 |
143,0 |
ŠK SPC Častá |
285 |
205 |
320 |
810 |
451,25 |
2. |
Klich Petr |
1995 |
111,5 |
TJ Kralupy |
235 |
157,5 |
275 |
667,5 |
391,22 |
3. |
Veselský Jakub |
1998 |
107,2 |
SK Fitness Gym Olomouc |
215 |
145 |
250 |
610 |
361,97 |
4. |
Štěpánek Roman |
1998 |
107,4 |
TJ Svitavy |
170 |
95 |
190 |
455 |
269,77 |
Výsledky:
www.powerlifter.cz
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|