Reklama:

Preview UFC 2011: Miocic bude hájit titul před dos Santosem

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

O víkendu se po krátké pauze odehraje další galavečer UFC, tentokrát v Dallasu pod číslem 211. Na startovce je zatím masivních 14 zápasů, uvidíme, zda někdo nevypadne. Hlavní část je neuvěřitelně nabitá a vůbec špatné nejsou ani některé předzápasy.

V tom hlavním utkání změří síly Američan chorvatského původu a šampión těžké váhy Stipe Miocic, vyzyvatelem bude brazilský specialista na pěstní výměny a exšampión Junior dos Santos. Ti dva se už utkali v roce 2014, tehdy zvítězil těsně na body dos Santos, přičemž toto rozhodnutí vyvolává dodnes spory. Já osobně viděl vítězem spíše Stipeho. Jenže pak šla jejich kariéra odlišným směrem. Miocic se třemi knokauty probil až k titulu, který už stihl také obhájit. Dos Santos prohrál s Overeemem, potom ale porazil Rothwella, a ačkoliv tak dobře, jako když byl šampiónem, už nevypadá, šance získat pásek mu byla i tak přiklepnuta. Favoritem bude jistě Stipe Miocic, Santos má ale v rukách dynamit, a pokud se dobře trefí, může Miocice překvapit.

Taktéž ve druhém zápase se bude bojovat o titul, ale v ženské slámové váze. Obhajovat bude Joanna Jędrzejczyk, kterou zkusí z trůnu shodit Jessica Andrade. Jędrzejczyk za celou svou kariéru ještě nepoznala hořkost porážky a čtyřikrát dokázala obhájit titul. Je mimořádně obratná a pohyblivá a v postoji jde o strašlivou sokyni. Ale Andrade také nemá v úmyslu nechat si naložit. V UFC už má odboucháno deset zápasů, tři sice prohrála, tři ale ukončila před limitem. Je známá svou aktivitou, neustálou agresivitou a tvrdostí. Polská bojovnice bude mít co dělat, aby titul obhájila, byť papírově je pochopitelně favoritkou.

Také další zápasy stojí za to. V hlavní části se střetnou grapplerský velmistr Demian Maia s Jorgem Masvidalem, dále Frankie Edgar s Yaírem Rodríguezem a Henry Cejudo se Sergiem Pettisem. Předzápasy pak zakončuje utkání Alvareze s Poirierem, o další postup divizí se pokusí Polák Krzysztof Jotko.

Kompletní startovní listina vypadá v současnosti takto:

Main Card

Heavyweight: Stipe Miocic vs. Junior dos Santos
Women's Strawweight: Joanna Jędrzejczyk vs. Jéssica Andrade
Welterweight: Demian Maia vs. Jorge Masvidal
Featherweight: Frankie Edgar vs. Yaír Rodríguez
Flyweight: Henry Cejudo vs. Sergio Pettis

Preliminary Card (FX)

Lightweight: Eddie Alvarez vs. Dustin Poirier
Featherweight: Chas Skelly vs. Jason Knight
Middleweight: Krzysztof Jotko vs. Dave Branch
Lightweight: Marco Polo Reyes vs. James Vick

Preliminary Card (UFC Fight Pass)

Women's Strawweight: Jessica Aguilar vs. Cortney Casey
Featherweight: Jared Gordon vs. Michel Quinones
Heavyweight: Chase Sherman vs. Rashad Coulter
Featherweight: Gabriel Benítez vs. Enrique Barzola
Light Heavyweight: Joachim Christensen vs. Gadzhimurad Antigulov


Junior dos Santos vs. Stipe Miocic

Stipe Miocic vs. Alistair Overeem

Junior dos Santos vs. Gabriel Gonzaga

Joanna Jędrzejczyk vs. Jessica Penne

Jessica Andrade vs. Joanne Calderwood


Foto:
www.wikipedia.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra