Reklama:

Lukáš Svoboda Strongman - I´m back (III.)

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Lukáš Svoboda Strongman - I'm back (I.)
Lukáš Svoboda Strongman - I'm back (II.)
Současná strongman scéna: federace, divize a základní disciplíny

Venku to tak ještě nevypadá, ale strongman sezóna se blíží. Po zimním odpočinku a regeneraci si to někteří čeští profesionální strongmani budou moci rozdat už 6. května v Aši, kde se uskuteční první kolo Středoevropského poháru silných mužů.

Pokud budou ideální podmínky, bude na něm startovat i Lukáš Svoboda. Završí tak roční závodní pauzu, o které se rozvyprávěl ve svých videolozích "I'm back", které jste si mohli prohlédnout na jeho YouTube kanále nebo u nás.

V případě, že by se Lukáš rozhodl svůj start odložit, posune jej na 20. května do Čáslavi, kde strongmany pořádá již 18 let Jiří Žaloudek. Zde by se mělo uskutečnit další kolo Středoevropského poháru a zároveň první kolo České profesionální strongman ligy.

Lukáš se každopádně vrací do formy a podle svých slov se cítí dobře, o tom se ostatně můžete dozvědět přímo od něj ve videologu. V něm se také můžete podívat, kde se uskuteční soutěž Aquasys Strongman Cup, kterou pořádá ve Žďáru nad Sázavou, nebo co si takový pořízek dává k snídani.


Lukáš Svoboda Strongman - I'm back (III.)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra