Reklama:

Mateusz Kieliszkowski chce zvednout 142kg jednoručku!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Závodníci před Arnold Strongman Classic 2017 (I.)
Závodníci před Arnold Strongman Classic 2017 (II.)
Kalendář soutěží strongman pro rok 2017

Lidé milují světové rekordy a jejich překonávání. Králem ve zdvihu nejtěžší jednoručky je Dimitar Savatinov. Savatinov na soutěži OSM European Championship 2016 dostal nad hlavu 141kg obří jednoručku a má bezesporu obří náskok nad většinou strongmanů, co se zdvihů megatěžkých jednoruček týče.

Jak se ale říká, odvážnému štěstí přeje, a proto se polský mladíček Mateusz Kieliszkowski rozhodl vyzkoušet tento rekord překonat o 1 kg. O tom, že by se mu to mohlo podařit, svědčí i jeho dosavadní úspěchy, kterých dosáhnul. V pouhých 21 letech například skončil na třetím místě na soutěži Arnold Strongman Classic a o rok později na čtvrtém místě, nyní je ve 23 letech čtvrtým nejsilnějším mužem Evropy a sedmým nejsilnějším na světě.

Níže přiložené video Mateusz okomentoval slovy, že jednoručku trénuje po roce, a takhle to dopadlo, když zvedal 127 kg. Mladý strongman oznámil, že se na Arnoldu zúčastní soutěže Rogue Record Breakers, kde se pokusí zvednout 142kg Cyr Dumbbell a překonat tak Savatinův rekord. Myslíte si, že se mu to může podařit?


Mateusz Kieliszkowski - 127kg DumbbellLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra