Reklama:

Brian Shaw a jeho cesta na Arnold Strongman Classic 2017

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Není pochyb o tom, že strongman Brian Shaw má pořádný hlad po vítězství. Co se Arnold Strongman Classic týče, dobře zná, jaké to je být druhý, což se mu přihodilo už třikrát. Dvakrát jej o prvenství připravil Zydrunas Savickas a jednou Vytautas Lalas. Připomenu, že oba borci jsou krajané z Litvy. Vzhledem k neúčasti zraněného Savickase je dost dobře možné, že si Brian letos připíše třetí vítězství (vyhrál na ročnících 2011 a 2015). Ale raději nepředbíhejme. Každopádně je velká škoda, že se souboj "Big Z" a Shaw konat nebude.

Brian je obrovský, váží přes 200 kilogramů, dost tedy nabral, navíc je i pilným tatínkem. Co časem vyroste z jeho prozatím malinkého synka, tím se nechme překvapit. Zatím se podívejte na video s Brianem o jeho přípravě, které nechal natočit jeho sponzor, dobře známá společnost Rogue, vyrábějící špičkové vybavení právě pro silové spoty.


Brian Shaw a jeho cesta na Arnold Strongman Classic 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra