Jak jsme Vás již informovali v pozvánce, v neděli 22. ledna proběhlo v Praze 3. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters. Na soutěži se mezi sebou utkalo 49 závodníků.
Reportáž z místa konání závodů Vám přineseme v nejbližších dnech, níže si můžete prohlédnout výsledky.
Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters 2017 - výsledky
Ženy M1 do 63 kg - sloučená kategorie
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Bánovská Eva |
TJ Olympia Zlín |
1971 |
54,9 |
115,0 |
65,0 |
145,0 |
325,0 |
388,38 |
| 2. |
Kanátová Edita |
TJ Olympia Zlín |
1974 |
61,5 |
115,0 |
57,5 |
145,0 |
317,5 |
347,32 |
| 3. |
Mrázková Monika |
SKST Litvínov |
1976 |
61,0 |
85,0 |
52,5 |
115,0 |
252,5 |
277,93 |
Ženy M1 do 72 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Šuková Lucie |
SKST Litvínov |
1974 |
66,7 |
130,5 |
73,0 |
150,5 |
354,0 |
364,41 |
| 2. |
Fišerová Věra |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
1973 |
65,2 |
100,0 |
45,0 |
140,0 |
285,0 |
298,31 |
Ženy M2 do 63 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Mlejnková Petra |
Arena Pavly Kladivové |
1967 |
60,1 |
105,0 |
72,5 |
135,0 |
312,5 |
347,94 |
Ženy M3 do 84 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Takáčová Hana |
TJ Sokol Nymburk |
1954 |
81,5 |
120,0 |
92,5 |
145,0 |
357,5 |
323,83 |
Muži M1 do 83 kg - sloučená kategorie
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Rösler Marcel |
PWL Vision Nutrition |
1976 |
73,7 |
192,5 |
125,0 |
220,0 |
537,5 |
387,76 |
| 2. |
Zajan Jan |
Fitness Jiskra Bílina |
1976 |
82,2 |
195,0 |
145,0 |
237,5 |
577,5 |
387,73 |
| 3. |
Turek Martin |
TJ Viktorie Bohumín |
1972 |
82,5 |
202,5 |
137,5 |
220,0 |
560,0 |
375,14 |
| 4. |
Čech Martin |
TJ Zekon klub |
1974 |
66,0 |
160,0 |
100,0 |
205,0 |
465,0 |
365,12 |
| 5. |
Tichý Petr |
TJ Olympia Zlín |
1976 |
72,4 |
135,0 |
95,0 |
185,0 |
415,0 |
303,24 |
Muži M1 do 93 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Sršeň Jaromír |
TJ Sokol Nymburk |
1974 |
92,7 |
227,5 |
170,0 |
255,0 |
652,5 |
410,55 |
| 2. |
Mařík Tomáš |
TJ Autobrzdy Jabl. n. Nisou |
1975 |
88,8 |
210,0 |
147,5 |
227,5 |
585,0 |
376,04 |
| 3. |
Sekerák Michal |
FC Bílina |
1969 |
91,5 |
180,0 |
155,0 |
215,0 |
550,0 |
348,21 |
| 4. |
Čmerda Julius |
SKST Litvínov |
1973 |
92,2 |
170,0 |
125,0 |
225,0 |
520,0 |
328,02 |
Muži M1 do 105 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Rada Karel |
Fitness Staňkov |
1973 |
104,8 |
260,0 |
167,5 |
280,0 |
707,5 |
423,08 |
| 2. |
Ponocný Zdeněk |
STTJ Sokol Bílina |
1974 |
102,9 |
230,0 |
182,5 |
240,0 |
652,5 |
392,75 |
| 3. |
Stříska František |
TJ Sokol Nymburk |
1971 |
104,3 |
220,0 |
140,0 |
235,0 |
595,0 |
356,40 |
| 4. |
Banas Marek |
TJ Sokol Vejprnice |
1973 |
99,5 |
200,0 |
135,0 |
220,0 |
555,0 |
338,44 |
| 5. |
Komínek Antonín |
Oddíl sil. trojboje TJ Svitavy |
2002 |
104,2 |
170,0 |
125,0 |
205,0 |
500,0 |
299,60 |
Muži M1 do 120 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Macák Stanislav |
SK Fitness Gym Olomouc |
1977 |
114,8 |
255,0 |
180,0 |
260,0 |
695,0 |
404,00 |
| 2. |
Lahoda Petr |
TJ Sokol Rosice |
1970 |
119,6 |
265,0 |
175,0 |
250,0 |
690,0 |
397,03 |
| 3. |
Vladimír Pop |
Powerlifting Brno |
1975 |
117,6 |
245,0 |
172,5 |
250,0 |
667,5 |
385,61 |
| 4. |
Jurman Ivo |
TJ Sokol Rosice |
1969 |
114,6 |
210,0 |
120,0 |
220,0 |
550,0 |
319,88 |
Muži M1 nad 120 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Janák František |
Fitness Jiskra Bílina |
1975 |
133,6 |
277,5 |
175,0 |
287,5 |
740,0 |
416,54 |
| 2. |
Moro Jan |
PWL Vision Nutrition |
1973 |
138,8 |
250,0 |
175,0 |
295,0 |
720,0 |
402,84 |
| 3. |
Syrový Pavel |
STTJ Sokol Bílina |
1974 |
132,9 |
232,5 |
190,0 |
260,0 |
682,5 |
384,52 |
| 4. |
Coufal Antonín |
TJ Sokol Vejprnice |
1973 |
141,5 |
240,0 |
172,5 |
242,5 |
655,0 |
365,43 |
Muži M2 do 83 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Novák Libor |
Oddíl sil. trojboje TJ Svitavy |
1966 |
79,5 |
175,0 |
125,0 |
205,0 |
505,0 |
346,13 |
| 2. |
Wolf Čestmír |
Colbert club SSK Vítkovice |
1959 |
82,6 |
140,0 |
157,5 |
190,0 |
487,5 |
326,34 |
| 3. |
Hodík Jaroslav |
TJ Spartak Chodov |
1958 |
82,5 |
150,0 |
100,0 |
200,0 |
450,0 |
301,45 |
| 4. |
Konopásek Ladislav |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1964 |
82,3 |
142,5 |
110,0 |
160,0 |
412,5 |
276,74 |
Muži M2 do 93 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Medek Vladimír |
TJ Spartak Rokytnice n.J. |
1964 |
85,5 |
207,5 |
150,0 |
236,5 |
594,0 |
389,78 |
| 2. |
Táborský Jiří |
Fitness Jiskra Bílina |
1963 |
91,3 |
190,0 |
150,0 |
236,0 |
576,0 |
365,07 |
| 3. |
Sahula František |
TJ Sokol Nymburk |
1965 |
87,7 |
90,0 |
60,0 |
115,0 |
265,0 |
171,49 |
Muži M2 nad 93 kg - sloučená
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Kadlec Jiří |
STTJ Sokol Bílina |
1966 |
126,0 |
260,0 |
165,0 |
280,0 |
705,0 |
401,07 |
| 2. |
Psota Jiří |
Sporting Apis Praha |
1962 |
104,5 |
225,5 |
170,0 |
247,5 |
643,0 |
384,89 |
| 3. |
Verbič Jan |
TJ Sokol Vejprnice |
1962 |
120,5 |
257,5 |
115,0 |
285,0 |
657,5 |
377,67 |
| 4. |
Váňa Petr |
TJ Sokol Nymburk |
1961 |
106,5 |
155,0 |
130,0 |
200,0 |
485,0 |
288,38 |
Muži M3 do 93 kg - sloučená kategorie
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Valenta Pavel |
TJ Slovácká Slavia Uh. Hrad. |
1953 |
72,9 |
170,0 |
102,5 |
180,0 |
452,5 |
329,02 |
| 2. |
Ptáček Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1953 |
92,0 |
183,5 |
135,0 |
182,5 |
501,0 |
316,38 |
| 3. |
Jiran Stanislav |
TJ Sokol Nymburk |
1950 |
89,6 |
100,0 |
40,0 |
140,0 |
280,0 |
179,14 |
Muži M3 nad 93 kg - sloučená kategorie
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Řechka Bedřich |
TJ Sokol Domažlice |
1950 |
118,7 |
185,0 |
132,5 |
240,0 |
557,5 |
321,34 |
| 2. |
Planeta Jiří |
TJ Slovácká Slavia Uh. Hrad. |
1954 |
100,5 |
192,5 |
112,5 |
222,5 |
527,5 |
320,40 |
| 3. |
Klepáč Pavel |
TJ Sokol Rosice |
1955 |
125,4 |
193,0 |
122,5 |
200,0 |
515,0 |
293,57 |
| 4. |
Duna Josef |
TJ Sokol Vejprnice |
1950 |
111,8 |
162,5 |
152,5 |
180,0 |
495,0 |
289,87 |
| 5. |
Primus Václav |
TJ Spartak Pelhřimov |
1948 |
102,5 |
120,0 |
95,0 |
190,0 |
405,0 |
244,14 |
Muži M4 do 105 kg
| p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
| 1. |
Hromas František |
TJ Spartak Pelhřimov |
1947 |
102,4 |
95,0 |
70,0 |
150,0 |
315,0 |
189,94 |
Výsledky - zdroj:
powerlifter.cz
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zobrazit všechny příspěvky

|