Dorostenky do 57 kg
Adamová Karolína - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Filová Michaela - PWL Vision Nutrition
Dorostenky do 63 kg
Váchalová Magdalena - SK Zlobr Sedlčany
Rábová Tereza - TJ Lanškroun
Daňková Lucie - TJ Olympia Zlín
Střísková Aneta - TJ Sokol Nymburk
Hýblová Klára - PWL Vision Nutrition
Dorostenky do 72 kg
Kanátová Michaela - TJ Olympia Zlín
Novotná Kateřina - TJ Lanškroun
Waňková Eva - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Juniorky do 57 kg
Radová Michaela - TJ Spartak Chodov
Sluková Tereza - TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav
Juniorky do 63 kg
Židová Štěpánka - Powerlifting TJJM Chodov
Obršlíkoví Kristýna - TJ Sokol Rosice
Zmeškalová Klára - TJ Olympia Zlín
Juniorky nad 63 kg - sloučená
Moravcová Jolana - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Chrobáková Aneta - TJ Lanškroun
Šípková Kateřina - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Dorostenci do 66 kg - sloučená
Klíma Josef - SK Zlobr Sedlčany
Křepelka Daniel - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Kavka Josef - SK Fitness Gym Olomouc
Trnka Dominik - SK Zlobr Sedlčany
Konvalina Vojtěch - TJ Sokol Nymburk
Janda Matyáš - TJ Sokol Vejprnice
Pokorný Milan - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Dorostenci do 74 kg
Doležal Lukáš - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Skála Vojtěch - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Šperl Ondřej - TJ TZ Prosport Rakovník
Rybár Filip - TJ Přeštice
Merhaut Jan - SKST Litvínov
Matějů Filip - SK Zlobr Sedlčany
Dorostenci do 83 kg
Rada Karel - Fitness Staňkov
Vogel Arnošt - TJ Olympia Zlín
Veselý Jakub - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Hrázský Jakub - Powerlifting Brno
Dorostenci do 93 kg
Krušina Aleš - SK Zlobr Sedlčany
Kymla Jiří - SK Zlobr Sedlčany
Vlk Václav - TJ Sokol Bílina
Kulhánek Petr - Iron Warriors
Lakomý Vojtěch - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
|
Dorostenci nad 93 kg - sloučená
Prokop Martin - Powerlifting TJJM Chodov
Novák Tomáš - SK Zlobr Sedlčany
Pujman Štěpán - Powerlifting TJJM Chodov
Junioři do 66 kg
Matis Martin - TJ Viktorie Bohumín
Vita Radim - TJ Viktorie Bohumín
Hušek Robin - PWL Vision Nutrition
Voráč David - Powerlifting TJJM Chodov
Slabý Martin - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Junioři do 74 kg
Horváth Dominik - Powerlifting Brno
Doležal Luboš - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Jindra Štěpán - SK Zlobr Sedlčany
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice
Chleboun Petr - TJ Lanškroun
Plíhal Jan - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Hasmanda Filip - TJ Lokomotiva Krnov
Junioři do 83 kg
Kovanda David - Powerlifting TJJM Chodov
Hroš Pavel - TJ Olympia Zlín
Kulka Pavel - TJ Kralupy
Starostík Jan - SK Fitness Gym Olomouc
Junioři do 93 kg
Váchal Jiří - SK Zlobr Sedlčany
Okrouhlý Vít - Sporting Apis Praha
Fránek Hynek - KST Kuřim
Student Robin - TJ Kralupy
Zedník Tomáš - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Ryšavý Dominik - TJ Lanškroun
Junioři do 105 kg
Němec Jaroslav - SK Zlobr Sedlčany
Hanáček Jan - TJ Spartak Uherský Brod
Klír David - TJ Přeštice
Saidls Filip - TJ Kralupy
Krušina Patrik - Oddíl silového trojboje TJ Svitavy
Švercl Martin - Powerlifting Brno
Veselský Jakub - SK Fitness Gym Olomouc
Řeháček Petr - SK Zlobr Sedlčany
Vodák Dominik - TJ Lanškroun
Junioři do 120 kg
Krajdl Filip - TJ Přeštice
Klich Petr - TJ Kralupy
Jelínek Ladislav - TJ Přeštice
Sedláček Martin - TJ Spartak Pelhřimov
Junioři nad 120 kg
Král Tomáš - SK Zlobr Sedlčany
Votava Karel - TJ Přeštice
|