Reklama:

Sport Festival Slovakia 2016 již
17. prosince v Trenčíně!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Sport Festival Slovakia 2016 - pozvánka
[Text: Pavol Guga] Již 17. prosince v deset hodin ráno začne na trenčínském výstaviště Expo Center velká multisportovní akce. Sport Festival Slovakia je přehlídkou a doslova "festivalem" neolympijských sportů. Hlavní organizátoři Michal Čapla, Milan Gabrhel a Pavol Guga opět připravili jeden z nezapomenutelných sportovních dní!

Kromě soutěží a sportovních ukázek se návštěvníci mohou těšit na bohatou výstavu produktů pro sportovce nebo budou moci získat autogram či fotku od zajímavých hostů této události.

Sport Festival Slovakia 2016 začne v sobotu 17. prosince tradičně silovým trojbojem. Vánoční cena v silovém trojboji a její již 27. ročník bude přehlídkou nejsilnějších powerlifterů nejen ze Slovenska. Přítomný bude i vicemistr světa v mrtvém tahu Róbert Valach, který svými výkony bude určitě poutat pozornost. Tento mladík zvládne dřepnout více než 380 kg a na mrtvý tah zvládne 360 kg, čímž si na mistrovství světa v USA vybojoval stříbrnou medaili. Přítomná bude i Ivana Horná, jedna z nejsilnějších žen v silovém trojboji bez podpůrných dresů. Někdejší mistryně Evropy či aktuální vicemistryně světa a Evropy, k tomu držitelka evropského rekordu v mrtvém tahu o váze 197,5 kg (její váha je 63 kg), se taktéž představí v silovém trojboji. Po tomto klání bude následovat soutěž v tlaku na lavici a tlak na lavici tělesně postižených sportovců, kde se představí i účastník paralympiády Marek Kamzík!

Po slavnostním zahájení šestého ročníku Sport Festivalu bude program pokračovat pohárovou soutěží ve fitness dětí. Tu zajišťuje úspěšná trenérka Marianna Holbová, která zajisté připraví závod na skvělé úrovni. I tady budete moci zhlédnout medailisty v dětském fitness z vrcholných soutěží, například domácí závodnici a vicemistryni světa Tatianu Ondrúškovou.

V další hale pak začne již třetí ročník mistrovství střední Evropy silných žen. Tu pro návštěvníky připraví Slovenská asociace silných mužů a na celý průběh bude dohlížet rodina Golierových. Braňo patří taktéž mezi osobnosti festivalu, je to dlouholetý reprezentant Slovenské asociace silných mužů, rekordman v otáčení 100kg koule okolo krku, bývalý 11. nejsilnější muž světa, šestinásobný nejsilnější Slovák a vítěz mnohých prestižních soutěží. Z žen musíme vzpomenout aktuálně nejsilnější Slovenku Janu Vaškovou nebo profesionální závodnici divize IFBB Pro Katku Kyptovou. Po silných ženách přijde na řadu souboj o Česko-slovenský pohár silných mužů do 90 kg. Generálním partnerem siláků je firma TODOS Bratislava.

Postupně si budete moci vychutnat souboje v taekwondu, bikiny fitness, physique mužů, zhlédnout ukázky sportů, jako jsou billiard, lukostřelba, přetlačování rukou, šipky, rokenrolové tance, karate či množství jiných ukázek. Pro návštěvníky bude připravena horolezecká stěna, střílení z luku nebo mohou okusit jiné skvěle připravené aktivity.

Bohatá bude i výstava, která bude plná zajímavých osobností. Ve stánku firmy Extrifit bude přítomen jeden ze současných nejlepších kulturistů Tomáš Tabačiar, spolu s ním Norbert Zajac, ve stánku Muscleking bude bikiny fitness závodnice Lucia Kristová, ve stánku All Nutrition bude na fanoušky čekat vítěz Arnold Classic Europe Jozef Furin a vystavovatelé od Biotech USA budou mít ve svém stánku mistryni světa a Evropy ve fitness Dominiku Multáňovou. Rozhodně se máte na co těšit!

Vyvrcholením sportovní části Sport Festivalu, festivalu neolympijských sportů, který se odehraje již 17. prosince od desáté hodiny na trenčínském výstavišti Expo Center, bude gala show v zápasech K-1. Přítomni budou převážně borci domácího gymu Victory, zápasy bude rozhodovat držitel pásů Martin Pacas.

Večer bude po Sport Festivalu následovat Večer hvězd, kde uvidíme desítku nejúspěšnějších sportovců v neolympijských sportech. Moderátorem bude Matej "Sajfa" Cifra, pěveckým hostem bude Dara Rolins. Večer hvězd začíná taktéž na výstavišti Expo Center, a to v 19:00!

Přijeďte i Vy v sobotu 17. prosince do Trenčína na výstaviště Expo Center. Sport Festival si jednoduše nemůžete nechat ujít! Skvělý sportovní zážitek, množství soutěží pro návštěvníky o skvělé ceny, ochutnávky produktů sportovní výživy, osobnosti kulturistiky, fitness, silového trojboje či jiných sportů. Toto a ještě mnohem víc již v sobotu 17. prosince v Trenčíně na výstavišti Expo Center! Více informací na sportfestival.sk.

Sportfestival 2016 - tady nesmíš chybět!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 7 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra