Reklama:

Sport Festival Slovakia 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů společně se Slovenskou asociací kulturistiky, fitness a silového trojboje ve spolupráci s konfederací sportovních svazů i v tomto roce na Slovensku připravuje skvělou a jedinečnou akci. Známý sportovní festival neolympijských sportů s názvem Sport Festival otevře brány výstaviště Expo Center v Trenčíně už 17. prosince od 10 hodin ráno. Akce se organizuje s podporou Trenčínského samosprávného kraje a pod záštitou předsedy TSK Jaroslava Bašky.

Tak jako v předchozích letech tvoří hlavní kostru sportovního programu soutěže bikiny fitness, physique mužů, fitness dětí, Vánoční cena v silovém trojboji, bench-pressu a bench-pressu hendikepovaných sportovců. Hlavním lákadlem bude sport silných mužů a žen. Nejsilnější ženy střední Evropy se představí ve středoevropském šampionátu, novinkou bude česko-slovenský pohár silných mužů ve váhové kategorii do 90 kilogramů. Druhý rok po sobě se můžeme těšit na perfektně zorganizovaný závod v taekwondu, nebude chybět ani thajský box!

Formou ukázek, do kterých se budou moci zapojit i diváci, se představí na svých prezentačních stáncích lukostřelci, horolezci a pákaři, na své si přijdou také příznivci workoutu, zumby, čínského wushu, kuželek, historické střelby, motocyklů, florbalu, karetní hry bridže, vodního lyžování i akrobatického rock and rollu.

Kromě sportovních stánků a ukázek bude převážně v pavilonu č. 6 množství stánků s doplňky výživy a sportovním oblečením, samozřejmostí budou i ochutnávky spojené s prezentací produktů. V poschodí pavilonu č. 1 bude i stánek firmy Mary Kay, kde se kromě soutěžících mohou nechat od profesionálek nalíčit i návštěvnice festivalu.

Součástí sportovního dne bude množství známých hostů ze sportovní branže, především kulturisté, fitnessky nebo bikiny fitnessky. Těšit se můžete i na divácké soutěže či různé jiné aktivity pro návštěvníky. Přijďte si i Vy vychutnat sportovní zážitek na již šestém ročníku festivalu neolympijských sportů - Sport Festivalu. V Trenčíně se na Vás na výstavišti Expo Center od 10 hodin ráno bude těšit mnoho sportovců, kteří se Vám předvedou ve vynikajících sportovních výkonech.

Vyvrcholením sportovního programu, který bude probíhat postupně v časovém harmonogramu od 10 do 17 hodin, bude tradiční a Trenčíňanům dobře známý Večer hvězd. Letos půjde už o 14. ročník galaprogramu, na kterém si převezmou svá ocenění známé osobnosti i sportovci. Vyhodnoceny budou osobnosti za celoživotní přínos v kultuře, sportu a vědě. Určí se také desítka nejúspěšnějších sportovců v neolympijských sportech, novinkou bude i trojice nejúspěšnějších juniorů. Galavečerem bude provázet Matěj "Sajfa" Cifra a zpívat bude Dara Rolins. Pestrý program bude obohacený exhibičním vystoupením Tomáše Tabačiara, mladých fitnessek a mnoha dalších atraktivních hostů. Večer hvězd 2016 se bude konat rovněž 17. prosince na výstavišti Expo Center v Trenčíně, a to od 19 hodin.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra