Mistrovství světa v silovém trojboji masters se letos koná v estonském Tallinnu. Celá akce začala již včera večer 2. října technickým mítinkem, oficiální zahajovací ceremoniál je pak na programu dnes dopoledne. Soutěž potrvá až do soboty 8. října, kdy předvedou své výkony poslední závodníci.
Siloví trojbojaři a trojbojařky masters jsou rozděleni do kategorií podle věku - Masters I (40 - 49 let), Masters II (50 - 59 let), Masters III (60 - 69 let) a Masters IV (nad 70 let) - ty se pak ještě dále člení podle váhy závodníků.
Česká republika bude mít na mistrovství světa i letos své zástupce a v průběhu týdne se jich představí hned sedm. Jejich seznam naleznete níže, stejně jako časový harmonogram celého mistrovství.
V tomto článku Vám budeme přinášet postupně doplňované výsledky, aktuální dění můžete sledovat zde.
Máme tři zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili!
Doplněny kompletní výsledky!
09. 10. 2016 12:00 - doplněny kompletní výsledky
08. 10. 2016 17:30 - doplněny páteční výsledky a sobotní výsledek Jana Pince -
bronzová medaile!
07. 10. 2016 12:00 - doplněn páteční výsledek Zoltána Kanáta - zlatá medaile!
07. 10. 2016 11:00 - doplněny čtvrteční výsledky - Pavel Malina má zlato, Karel Ruso stříbro!
06. 10. 2016 14:00 - doplněny středeční výsledky
05. 10. 2016 13:45 - doplněny úterní výsledky - Jiří Poutník stříbrný!
04. 10. 2016 10:45 - doplněny pondělní výsledky - Hana Takáčová zlatá!
Naši reprezentanti:
ŽENY MASTERS III |
| |
|
Hana Takáčová | kat. do 84 kg |
1. místo | výkon 430,0 kg |
MUŽI MASTERS I | | | |
Jan Pinc |
kat. do 120 kg | 3. místo |
výkon 900,0 kg |
MUŽI MASTERS II | |
|
|
Pavel Malina | kat. do 59 kg |
1. místo |
výkon 462,5 kg |
Karel Ruso | kat. do 66 kg |
2. místo |
výkon 557,5 kg |
Zoltán Kanát | kat. do 120 kg |
1. místo |
výkon 805,0 kg |
MUŽI MASTERS IV | | |
|
Jiří Poutník | kat. do 83 kg |
2. místo |
výkon 360,0 kg |
Zprávy z místa dění
O výsledcích našich závodníků nás průběžně informuje Petr Slanička:
Neděle 9. října:
"Posílám ještě několik fotek ze závěrečného banketu, kde byla
vyhlášena Hana Takáčová na 3. místě v Masters III, dále společné foto s
prezidentem IPF Gastonem Paragem z Lucemburska, a se soupeři našeho
závodníka Honzy Pince."
Sobota 8. října:
"Dnes závodil na MS masters v Tallinnu v kategorii Masters I do 120 kg Jan
Pinc, kterému se podařilo získat 3. místo výkonem 900 kg, kterého dosáhl poprvé
v životě. Dřep 330 kg - malá bronzová medaile, bench-press 282,5 kg - malá
stříbrná medaile a mrtvý tah 287,5 kg - malá zlatá medaile. Velká gratulace a
poděkování Honzovi! Zároveň za ČSST velice děkujeme všem našim závodníkům za
vzornou reprezentaci."
Pátek 7. října:
"Celkový výkon 805 kg zajistil v pátek zlatou medaili Zoltánu Kanátovi v
kategorii Masters II do 120 kg. Zoltán předvedl 290kg dřep, 240kg bench-press a
275kg mrtvý tah. Velká gratulace a poděkování!"
Čtvrtek 6. října:
"Dnes na MS masters v trojboji v Tallinnu závodil Pavel Malina v kategorii
Masters II do 59 kg, kde vybojoval krásné a nečekané 1. místo výkonem 462,5 kg -
dřep 192,5 kg, bench-press 105 kg a mrtvý tah 165 kg. Dále se ve váhové kategorii do 66 kg Masters II představil Karel Ruso, který
si vysloužil 2. místo výkonem 557,7 kg - dřep 242,5 kg, bench-press 97,5 kg a mrtvý tah 217,7 kg. Velká gratulace našim závodníkům, děkujeme jim za vzornou reprezentaci našeho svazu ČSST a České republiky!"
Úterý 4. října:
"Posílám zprávu z právě probíhajícího MS masters v trojboji v Tallinu, kde Hana Takáčová vybojovala v kategorii do 84 Kg Masters III 1. místo výkonem 430 kg - dřep 160 kg, bench-press 120 kg a mrtvý tah 150 kg. Celkově v Masters III obsadila 3. místo. Jiří Poutník vybojoval v kategorii do 83 kg Masters IV 2. místo výkonem 360 kg - dřep 130 kg, bench-press 75 kg, mrtvý tah 155 kg . Velká gratulace a poděkování našim závodníkům. Držíme palce ostatním!"
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
pondělí |
03. 10. 2016 |
14:00 |
ženy masters III a IV do 47 kg - nad 84 kg |
úterý |
04. 10. 2016 |
12:00 |
muži masters IV do 59 kg - nad 120 kg |
|
|
17:00 |
muži masters III do 59 kg - do 83 kg |
středa |
05. 10. 2016 |
09:30 |
ženy masters II do 47 kg - nad 84 kg |
|
|
13:00 |
muži masters III do 93 kg - nad 120 kg |
čtvrtek |
06. 10. 2016 |
09:30 |
ženy masters I do 47 kg - nad 84 kg |
|
|
13:00 |
muži masters II do 59 kg - do 74 kg |
|
|
16:00 |
muži masters II do 83 kg - do 93 kg |
pátek |
07. 10. 2016 |
09:30 |
muži masters II do 105 kg - nad 120 kg |
|
|
13:00 |
muži masters I do 59 kg - do 83 kg |
|
|
17:00 |
muži masters I do 93 kg - do 105 kg |
sobota |
08. 10. 2016 |
11:00 |
muži masters I do 120 kg - nad 120 kg |
Masters I
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Feraud Nathalie |
1967 |
Francie |
46,99 |
130,0 |
80,0 |
130,0 |
340,0 |
457,3 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Petroczki Magdolna |
1968 |
Maďarsko |
50,90 |
155,0 |
90,0 |
165,0 |
410,0 |
519,59 |
2. |
Yanagisawa Yukiko |
1967 |
Japonsko |
51,79 |
105,0 |
57,5 |
105,0 |
267,5 |
334,51 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Buxbom Eva |
1969 |
Dánsko |
56,21 |
155,0 |
82,5 |
165,0 |
402,5 |
472,21 |
2. |
Snow Danna |
1969 |
USA |
55,24 |
137,5 |
90,0 |
162,5 |
390,0 |
463,83 |
3. |
Brown Janel |
1973 |
USA |
55,31 |
162,5 |
75,0 |
152,5 |
390,0 |
463,36 |
4. |
Izindre Annelie |
1972 |
Švédsko |
56,56 |
130,0 |
95,0 |
145,0 |
370,0 |
431,98 |
5. |
Mouchet Sabine |
1976 |
Francie |
55,27 |
110,0 |
65,0 |
130,0 |
305,0 |
362,58 |
6. |
Barataud Sylvie |
1967 |
Francie |
56,67 |
110,0 |
55,0 |
132,5 |
297,5 |
346,80 |
7. |
Tahkanen Tarja |
1969 |
Finsko |
55,19 |
92,5 |
55,0 |
112,5 |
260,0 |
309,43 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sturm Lara |
1968 |
USA |
61,46 |
172,5 |
97,5 |
165,0 |
435,0 |
476,06 |
2. |
Bryn Inger Hedvig |
1972 |
Norsko |
62,28 |
157,5 |
90,0 |
142,5 |
390,0 |
422,53 |
3. |
Vahasantanen Marjaana |
1976 |
Finsko |
62,88 |
137,5 |
92,5 |
152,5 |
382,5 |
411,38 |
4. |
Akkozova Elmira |
1974 |
Kyrgyzstán |
62,15 |
142,5 |
70,0 |
142,5 |
355,0 |
385,21 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ribic Priscilla |
1972 |
USA |
69,41 |
230,5 |
152,5 |
220,0 |
603,0 |
603,42 |
2. |
Johansson Ulrika |
1972 |
Švédsko |
68,99 |
172,5 |
115,0 |
150,0 |
437,5 |
439,64 |
3. |
Barnes Joanne |
1971 |
Velká Británie |
69,70 |
155,0 |
87,5 |
152,5 |
359,0 |
394,13 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sjardijn Carmen |
1969 |
Nizozemsko |
75,58 |
190,0 |
125,0 |
180,0 |
495,0 |
468,32 |
2. |
Kaczor Mary Ann |
1976 |
Kanada |
72,68 |
185,0 |
120,0 |
180,0 |
485,0 |
470,45 |
3. |
Edvall Anna |
1976 |
Švédsko |
83,06 |
165,0 |
130,0 |
162,5 |
457,5 |
410,29 |
4. |
Brand Michelle |
1973 |
Velká Británie |
83,55 |
160,0 |
95,0 |
155,0 |
410,0 |
366,58 |
5. |
Bohlen Sarah |
1969 |
USA |
74,64 |
152,5 |
82,5 |
165,0 |
400,0 |
381,40 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nokua Katariina |
1973 |
Finsko |
108,98 |
222,5 |
145,0 |
185,0 |
552,5 |
450,12 |
2. |
Nakari Susanna |
1968 |
Finsko |
84,32 |
120,0 |
65,0 |
132,5 |
317,5 |
282,61 |
Masters II
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Price Kimberly |
1962 |
USA |
46,42 |
110,0 |
55,0 |
142,5 |
307,5 |
417,25 |
2. |
Takizawa Yoshie |
1957 |
Japonsko |
44,80 |
112,5 |
67,5 |
115,0 |
295,0 |
410,35 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cutrona Tammy |
1966 |
USA |
51,54 |
107,5 |
70,0 |
122,5 |
300,0 |
376,56 |
2. |
Jallais Marie Therese |
1957 |
Francie |
49,01 |
82,5 |
55,0 |
102,5 |
240,0 |
312,98 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Allen Helen |
1961 |
Austrálie |
56,36 |
110,0 |
67,5 |
172,5 |
350,0 |
409,75 |
2. |
Parfait Martine |
1957 |
Francie |
55,13 |
90,0 |
67,5 |
122,5 |
280,0 |
333,51 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sundvall Riitta |
1963 |
Švédsko |
62,39 |
170,0 |
117,5 |
160,0 |
447,5 |
484,15 |
2. |
Gevers Jeanette |
1962 |
Austrálie |
61,65 |
160,0 |
87,5 |
150,0 |
397,5 |
433,99 |
3. |
Stavik Anita |
1965 |
Norsko |
62,95 |
162,5 |
70,0 |
157,5 |
390,0 |
419,09 |
4. |
Couto Ana |
1966 |
Brazílie |
62,27 |
125,0 |
72,5 |
180,0 |
377,5 |
409,02 |
5. |
Keranen Anja |
1959 |
Švédsko |
62,47 |
132,5 |
95,0 |
150,0 |
377,5 |
408,04 |
6. |
Mach Joni |
1965 |
USA |
60,93 |
147,5 |
72,5 |
140,0 |
360,0 |
396,61 |
7. |
Ip Wing-Yuk |
1961 |
Hongkong |
61,78 |
102,5 |
77,5 |
132,5 |
312,5 |
340,66 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marts Donna |
1960 |
USA |
65,21 |
147,5 |
102,5 |
170,0 |
420,0 |
439,57 |
2. |
Stavheim Gro-Berit |
1964 |
Norsko |
71,51 |
160,0 |
80,0 |
160,0 |
400,0 |
392,20 |
3. |
Crawford Tinamarie |
1965 |
USA |
66,04 |
145,0 |
77,5 |
157,5 |
380,0 |
394,02 |
4. |
Einarsen Lene |
1963 |
Norsko |
71,66 |
152,5 |
85,0 |
142,5 |
380,0 |
372,06 |
5. |
Skogman Seija |
1965 |
Finsko |
70,09 |
95,0 |
80,0 |
112,5 |
287,5 |
285,77 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Styrlund Laura |
1964 |
USA |
75,88 |
155,0 |
117,5 |
177,5 |
450,0 |
424,71 |
2. |
Steidle Susanne |
1964 |
Německo |
79,91 |
167,5 |
97,5 |
170,0 |
435,0 |
398,29 |
3. |
Goto Hiroe |
1966 |
Japonsko |
72,15 |
120,0 |
70,0 |
130,0 |
320,0 |
311,90 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Blasbery Jacqueline |
1963 |
Velká Británie |
86,40 |
155,0 |
115,0 |
180,0 |
450,0 |
395,87 |
2. |
Park Linda |
1965 |
USA |
112,44 |
87,5 |
75,0 |
110,0 |
272,5 |
220,56 |
Masters III
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Muldrock Patricia |
1954 |
Nový Zéland |
46,34 |
97,5 |
67,5 |
136,5 |
301,5 |
409,62 |
2. |
Cornwall Marina |
1954 |
Velká Británie |
44,54 |
85,0 |
47,5 |
122,5 |
255,0 |
356,13 |
3. |
Elwyn Susan |
1947 |
USA |
45,75 |
85,0 |
42,5 |
117,5 |
245,0 |
335,87 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Viitasaari Vuokko |
1954 |
Finsko |
51,71 |
110,0 |
72,5 |
150,5 |
333,0 |
416,92 |
2. |
Kemppainen Pirjo |
1951 |
Finsko |
48,28 |
75,0 |
35,0 |
100,0 |
210,0 |
276,95 |
3. |
Johnson Denise |
1947 |
USA |
51,71 |
55,0 |
37,5 |
82,5 |
175,0 |
219,10 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Guennec Edith |
1956 |
Francie |
55,45 |
105,0 |
67,5 |
165,0 |
337,5 |
400,17 |
2. |
McGovern Deborah |
1955 |
USA |
54,45 |
102,5 |
52,5 |
132,5 |
292,5 |
351,82 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fernstrom Britten |
1949 |
Švédsko |
58,07 |
95,0 |
67,5 |
125,0 |
287,5 |
328,79 |
2. |
Olah Lucica |
1955 |
Rumunsko |
61,69 |
107,5 |
55,0 |
125,0 |
287,5 |
313,75 |
3. |
Brady Carol |
1950 |
Kanada |
61,47 |
102,5 |
65,0 |
115,0 |
282,5 |
309,14 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Takáčová Hana |
1954 |
Česká republika |
76,71 |
160,0 |
120,0 |
150,0 |
430,0 |
403,17 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hollands Susan |
1951 |
Velká Británie |
85,25 |
160,0 |
40,0 |
65,0 |
265,0 |
234,60 |
Masters IV
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kumpuniemi Eila |
1942 |
Finsko |
46,31 |
85,0 |
45,0 |
110,0 |
241,0 |
327,57 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Malicot Maryse |
1946 |
Francie |
50,60 |
92,5 |
47,5 |
100,0 |
240,0 |
305,52 |
2. |
Burns Bebe |
1942 |
USA |
51,22 |
62,5 |
50,0 |
87,5 |
200,0 |
252,24 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fomina Tatyana |
1946 |
Rusko |
61,72 |
115,0 |
52,5 |
132,5 |
300,0 |
327,27 |
Masters I
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tollikko Ari-Pekka |
1970 |
Finsko |
58,3 |
60,0 |
112,5 |
170,0 |
342,5 |
300,0 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pall Peep |
1970 |
Estonsko |
65,68 |
210,0 |
137,5 |
225,0 |
572,5 |
451,30 |
2. |
Yamamoto Eiji |
1973 |
Japonsko |
65,00 |
200,0 |
160,0 |
185,0 |
545,0 |
433,38 |
3. |
Stadlhofer Ewald |
1970 |
Rakousko |
65,21 |
185,0 |
90,0 |
200,0 |
475,0 |
376,72 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Richard Phillip |
1971 |
Velká Británie |
73,83 |
290,0 |
207,5 |
252,5 |
750,0 |
540,38 |
2. |
Juodgudis Dainius |
1971 |
Litva |
72,59 |
230,0 |
167,5 |
240,0 |
637,5 |
464,93 |
3. |
Barataud Stephane |
1969 |
Francie |
73,17 |
197,5 |
120,0 |
190,0 |
507,5 |
367,99 |
- |
Hamada Nobuyuki |
1969 |
Japonsko |
73,51 |
- |
225,0 |
280,0 |
- |
- |
- |
Sanduijav Enkhbat |
1974 |
Mongolsko |
73,72 |
- |
167,5 |
255,0 |
- |
- |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rowe Benjamin |
1976 |
USA |
82,65 |
290,0 |
192,5 |
260,0 |
742,5 |
496,88 |
2. |
Liimatainen Antti |
1976 |
Finsko |
82,46 |
250,0 |
195,0 |
262,5 |
707,5 |
474,10 |
3. |
Sliz Pavol |
1973 |
Slovensko |
81,30 |
250,0 |
165,0 |
275,0 |
690,0 |
466,37 |
4. |
Panazan Ovidiu |
1975 |
Rumunsko |
82,63 |
200,0 |
217,5 |
252,5 |
670,0 |
448,43 |
5. |
Rocca Cyril |
1974 |
Francie |
82,31 |
230,0 |
130,0 |
250,0 |
625,0 |
419,25 |
6. |
Ogawa Mitsuhisa |
1971 |
Japonsko |
82,67 |
210,0 |
185,0 |
215,0 |
610,0 |
408,15 |
7. |
Stachovas Vitalijus |
1971 |
Litva |
81,84 |
195,0 |
172,5 |
212,5 |
580,0 |
390,46 |
- |
Cheema Jasvinder Singh |
1974 |
Velká Británie |
82,40 |
- |
192,5 |
220,0 |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Turesson Patrik |
1974 |
Švédsko |
92,10 |
330,0 |
245,0 |
325,0 |
900,0 |
567,99 |
2. |
McLaren Dale |
1976 |
USA |
92,83 |
310,0 |
217,5 |
285,0 |
812,5 |
510,82 |
3. |
Heikkinen Petri |
1973 |
Finsko |
92,79 |
292,5 |
205,0 |
282,5 |
780,0 |
490,54 |
4. |
Hansen Kim Dahl |
1971 |
Dánsko |
92,06 |
272,5 |
170,0 |
287,5 |
742,5 |
468,74 |
5. |
Balaita Daniel |
1974 |
Rumunsko |
91,52 |
252,5 |
240,0 |
230,0 |
722,5 |
457,42 |
6. |
Nieland Guido |
1970 |
Německo |
89,94 |
235,0 |
185,0 |
252,5 |
672,5 |
429,46 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bak Sune |
1974 |
Dánsko |
104,78 |
337,5 |
250,0 |
317,5 |
905,0 |
541,19 |
2. |
Johnson Jason |
1971 |
USA |
103,57 |
292,5 |
235,0 |
290,0 |
817,5 |
490,91 |
3. |
Paasonen Mika |
1972 |
Finsko |
103,81 |
280,0 |
230,0 |
270,0 |
780,0 |
468,00 |
4. |
Kulaviir Andres |
1973 |
Estonsko |
104,07 |
275,0 |
220,0 |
265,0 |
760,0 |
455,54 |
5. |
Davaatseren Ulzii-Orshikh |
1973 |
Mongolsko |
98,84 |
290,0 |
220,0 |
230,0 |
740,0 |
452,51 |
6. |
Lillbacka Timo |
1975 |
Finsko |
103,74 |
240,0 |
142,5 |
220,0 |
602,5 |
361,56 |
- |
Gack Kenneth |
1970 |
USA |
104,32 |
305,0 |
- |
270,0 |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kasparek Gernot |
1975 |
Rakousko |
119,61 |
345,0 |
290,0 |
282,5 |
917,5 |
527,93 |
2. |
Cazacu Sorin |
1973 |
Rumunsko |
119,73 |
362,5 |
280,0 |
270,0 |
912,5 |
524,87 |
3. |
Pinc Jan |
1973 |
Česká republika |
118,94 |
330,0 |
282,5 |
287,5 |
900,0 |
518,49 |
4. |
Lkhanaa Jargalsaikhan |
1968 |
Mongolsko |
118,91 |
325,0 |
205,0 |
260,0 |
790,0 |
455,2,0 |
5. |
Wamsteeker Wim |
1969 |
Nizozemsko |
119,2 |
312,5 |
197,5 |
272,5 |
782,5 |
450,56 |
6. |
Krockover Alan |
1968 |
USA |
105,75 |
285,0 |
200,0 |
265,0 |
750,0 |
447,07 |
7. |
Mattila Kaj |
1970 |
Finsko |
113,53 |
270,0 |
205,0 |
240,0 |
715,0 |
416,92 |
8. |
Rasmussen Joergen Micha |
1973 |
Dánsko |
108,73 |
247,5 |
175,0 |
227,5 |
650,0 |
383,89 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Davenport Steven |
1971 |
USA |
130,99 |
332,5 |
247,5 |
310,0 |
890,0 |
502,67 |
2. |
Nilsson Alexander |
1970 |
Norsko |
130,75 |
325,0 |
270,0 |
290,0 |
885,0 |
500,02 |
3. |
Koovit Gert |
1973 |
Estonsko |
132,18 |
285,0 |
255,0 |
285,0 |
825,0 |
465,22 |
4. |
Koovit Gunter |
1976 |
Estonsko |
132,53 |
287,5 |
230,0 |
260,0 |
777,5 |
438,28 |
- |
Lehto Ove |
1972 |
Finsko |
155,21 |
- |
- |
|
- |
- |
Masters II
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Malina Pavel |
1960 |
Česká republika |
58,49 |
192,5 |
105,0 |
165,0 |
462,5 |
403,86 |
2. |
Schoennerstedt Frank |
1966 |
Německo |
58,34 |
160,0 |
85,0 |
190,0 |
435,0 |
380,76 |
3. |
Torri Ants |
1957 |
Estonsko |
55,72 |
130,0 |
60,0 |
130,0 |
320,0 |
292,74 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Roytvand Jan |
1963 |
Norsko |
65,34 |
225,0 |
125,0 |
215,0 |
565,0 |
447,31 |
2. |
Ruso Karel |
1965 |
Česká republika |
65,88 |
242,5 |
97,5 |
217,5 |
557,5 |
438,42 |
3. |
Graff Thierry |
1965 |
Francie |
64,08 |
180,0 |
117,5 |
215,0 |
512,5 |
412,46 |
4. |
Piwowarczyk Marian |
1961 |
Polsko |
63,33 |
110,0 |
105,0 |
160,0 |
375,0 |
304,88 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yamaguchi Makoto |
1963 |
Japonsko |
73,48 |
245,0 |
145,0 |
220,0 |
610,0 |
440,97 |
2. |
Lewis Carlos |
1958 |
USA |
73,46 |
230,0 |
142,5 |
215,0 |
587,5 |
424,82 |
3. |
Raiha Kari |
1965 |
Finsko |
73,5 |
200,0 |
130,0 |
255,0 |
585,0 |
411,84 |
4. |
Ottolangui Allen |
1960 |
Velká Británie |
73,34 |
215,0 |
130,0 |
215,0 |
560,0 |
405,38 |
5. |
Negulici Ovidiu |
1957 |
Rumunsko |
73,64 |
212,5 |
137,5 |
205,0 |
555,0 |
400,6 |
6. |
Sahlgren Jan |
1960 |
Dánsko |
73,92 |
207,5 |
140,0 |
207,5 |
555,0 |
399,55 |
7. |
Sigala Mark |
1961 |
USA |
73,09 |
207,5 |
107,5 |
237,5 |
552,5 |
400,95 |
8. |
Courtois Philippe |
1964 |
Francie |
72,6 |
175,0 |
125,0 |
160,0 |
460,0 |
335,48 |
- |
Taniguchi Koichi |
1960 |
Japonsko |
72,78 |
- |
160,0 |
220,0 |
- |
- |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Becker Jeff |
1963 |
Kanada |
82,20 |
275,0 |
180,0 |
282,5 |
737,5 |
495,16 |
2. |
Hampel Rolf |
1961 |
Německo |
81,55 |
290,0 |
152,5 |
242,5 |
685,0 |
462,10 |
3. |
Bryant Andrew |
1966 |
Kanada |
82,70 |
240,0 |
175,0 |
227,5 |
642,5 |
429,77 |
4. |
Olsen Geir Ottar |
1965 |
Norsko |
82,30 |
235,0 |
142,5 |
252,5 |
630,0 |
422,67 |
5. |
Rasmussen Erik |
1962 |
Dánsko |
82,53 |
232,5 |
172,5 |
200,0 |
605,0 |
405,23 |
6. |
Mingot Georges |
1964 |
Francie |
81,20 |
215,0 |
175,0 |
212,5 |
602,5 |
407,53 |
7. |
D'gama Douglas |
1962 |
Velká Británie |
81,75 |
210,0 |
145,0 |
240,0 |
595,0 |
400,79 |
8. |
Huovinen Rami |
1964 |
Finsko |
82,75 |
100,0 |
150,0 |
230,0 |
480,0 |
320,98 |
- |
Adewale T.S. |
1965 |
Velká Británie |
82,50 |
- |
- |
- |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Schnurr Mario |
1966 |
Německo |
92,75 |
300,0 |
200,0 |
280,0 |
780,0 |
490,62 |
2. |
Brown James |
1965 |
USA |
92,25 |
297,5 |
215,0 |
265,0 |
777,5 |
490,29 |
3. |
Hoglander Lars |
1964 |
Švédsko |
92,75 |
260,0 |
187,5 |
252,5 |
700,0 |
440,30 |
4. |
Ivars Gerard |
1966 |
Francie |
89,05 |
255,0 |
150,0 |
225,0 |
630,0 |
404,40 |
5. |
Aguilera Michel |
1966 |
Francie |
91,55 |
220,0 |
165,0 |
245,0 |
630,0 |
398,79 |
- |
Kerimbekov Bakyt |
1961 |
Kyrgyzstán |
92,35 |
- |
220,0 |
205,0 |
- |
- |
- |
Jensen Jan Edvard |
1959 |
Norsko |
92,65 |
- |
- |
250,0 |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Niskanen Jari |
1963 |
Finsko |
104,64 |
280,0 |
195,0 |
272,5 |
747,5 |
447,23 |
2. |
Logli Michel |
1966 |
Francie |
103,52 |
260,0 |
230,0 |
250,0 |
740,0 |
444,44 |
3. |
Pamplin Gary |
1957 |
USA |
104,12 |
277,5 |
205,0 |
250,0 |
732,5 |
438,99 |
4. |
Haensicke Peer |
1961 |
Německo |
103,48 |
255,0 |
260,0 |
210,0 |
725,0 |
435,51 |
5. |
Baxter Vonna Ray |
1958 |
USA |
97,41 |
265,0 |
190,0 |
260,0 |
715,0 |
439,87 |
6. |
Piret Serge |
1958 |
Belgie |
100,57 |
200,0 |
135,0 |
225,0 |
560,0 |
340,03 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kanát Zoltán |
1962 |
Česká republika |
113,68 |
290,0 |
240,0 |
275,0 |
805,0 |
469,24 |
2. |
Laitala Tapani |
1963 |
Finsko |
112,96 |
290,0 |
230,0 |
265,0 |
785,0 |
458,36 |
3. |
Minami Shigeki |
1965 |
Japonsko |
112,42 |
285,0 |
245,0 |
220,0 |
750,0 |
438,52 |
4. |
Martinez Wilson |
1965 |
USA |
112,13 |
280,0 |
177,5 |
275,0 |
732,5 |
428,59 |
5. |
Collart Jean-Luc |
1959 |
Belgie |
117,83 |
275,0 |
200,0 |
240,0 |
710,0 |
409,95 |
6. |
Frost Phillip |
1962 |
Velká Británie |
113,76 |
247,5 |
185,0 |
245,0 |
677,5 |
394,85 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Keyes Robert |
1960 |
USA |
141,99 |
275,0 |
232,5 |
287,5 |
795,0 |
443,29 |
2. |
Mannik Mart |
1964 |
Estonsko |
125,73 |
220,0 |
140,0 |
245,0 |
605,0 |
344,37 |
- |
Earle Randy |
1962 |
USA |
150,51 |
- |
- |
295,0 |
- |
- |
Masters III
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Moiseev Alexander |
1954 |
Bělorusko |
57,94 |
120,0 |
77,5 |
142,5 |
340,0 |
299,54 |
2. |
Poldsalu Elmar |
1948 |
Estonsko |
56,92 |
110,0 |
45,0 |
160,0 |
315,0 |
282,27 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kilpelainen Martti |
1955 |
Finsko |
65,01 |
180,0 |
130,0 |
215,0 |
525,0 |
417,43 |
2. |
Blard Patrick |
1954 |
Francie |
65,68 |
177,5 |
102,5 |
202,5 |
482,5 |
380,36 |
3. |
Kemppainen Markku |
1949 |
Finsko |
65,42 |
150,0 |
112,5 |
185,0 |
447,5 |
353,93 |
4. |
Mears Paul |
1953 |
USA |
65,71 |
170,0 |
85,0 |
182,5 |
437,5 |
344,79 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Walker Steve |
1956 |
Velká Británie |
73,30 |
215,0 |
160,0 |
240,0 |
615,0 |
445,38 |
2. |
Couturier Claude |
1952 |
Francie |
73,39 |
215,0 |
127,5 |
205,0 |
547,5 |
396,17 |
3. |
Singh Cheema Hari |
1953 |
Velká Británie |
72,97 |
190,0 |
125,0 |
210,0 |
525,0 |
381,46 |
4. |
Remy Roger |
1953 |
Belgie |
73,89 |
190,0 |
105,0 |
220,0 |
515,0 |
370,85 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marentette Jerry |
1956 |
Kanada |
82,50 |
227,5 |
155,0 |
250,0 |
632,5 |
423,71 |
2. |
Petrenz Andreas |
1956 |
Německo |
81,66 |
220,0 |
172,5 |
215,0 |
607,5 |
409,52 |
3. |
Luedecke Guenter |
1948 |
Německo |
82,52 |
205,0 |
130,0 |
210,0 |
545,0 |
365,04 |
4. |
Dudziak Michel |
1948 |
Francie |
82,24 |
190,0 |
95,0 |
235,0 |
520,0 |
349,02 |
5. |
Mouchet Dominique |
1955 |
Francie |
82,16 |
202,5 |
100,0 |
202,5 |
505,0 |
339,16 |
- |
Clayton William |
1953 |
USA |
81,09 |
200,0 |
- |
- |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Aarhus Jens |
1954 |
Švédsko |
91,20 |
240,0 |
162,5 |
215,0 |
617,5 |
391,62 |
2. |
Juntunen Antero |
1954 |
Finsko |
91,05 |
220,0 |
115,0 |
247,5 |
582,5 |
369,71 |
3. |
Roznowski Edward |
1951 |
Polsko |
90,65 |
225,0 |
130,0 |
225,0 |
580,0 |
368,94 |
4. |
Grahn Gary |
1955 |
USA |
92,30 |
185,0 |
132,5 |
195,0 |
512,5 |
323,13 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Barry Bruce |
1952 |
USA |
103,65 |
277,5 |
140,0 |
237,5 |
655,0 |
393,20 |
2. |
Hopp Rudiger |
1955 |
Švédsko |
103,15 |
250,0 |
125,0 |
210,0 |
585,0 |
351,82 |
3. |
Mattera Jean Michel |
1956 |
Francie |
93,70 |
200,0 |
130,0 |
230,0 |
560,0 |
350,56 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sindelar William |
1951 |
USA |
116,90 |
227,5 |
165,0 |
235,0 |
627,5 |
363,07 |
2 |
Oren Robert |
1950 |
Norsko |
107,85 |
210,0 |
175,0 |
217,5 |
602,5 |
356,80 |
.3. |
Standinger Istvan |
1950 |
Maďarsko |
109,95 |
190,0 |
165,0 |
230,0 |
585,0 |
344,33 |
4. |
Eckstrom Darwin |
1951 |
Kanada |
110,95 |
210,0 |
180,0 |
192,5 |
582,5 |
341,93 |
- |
Meyers Raymond |
1955 |
USA |
107,60 |
145,0 |
- |
185,0 |
- |
- |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Andersson Goran |
1953 |
Švédsko |
128,80 |
220,0 |
140,0 |
232,5 |
592,5 |
335,65 |
2. |
Enkel Gunnar |
1956 |
Estonsko |
120,15 |
170,0 |
175,0 |
235,0 |
580,0 |
333,38 |
3. |
May Karl-Heinz |
1953 |
Německo |
127,40 |
155,0 |
197,5 |
210,0 |
562,5 |
319,33 |
4. |
Crawford Robert |
1951 |
USA |
129,65 |
185,0 |
185,0 |
185,0 |
555,0 |
314,07 |
5. |
Stewart Ted |
1956 |
USA |
124,20 |
207,5 |
127,5 |
200,0 |
535,0 |
305,27 |
Masters IV
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Werner Ludwig |
1938 |
Německo |
58,48 |
110,0 |
75,0 |
150,0 |
335,0 |
292,59 |
2. |
Pok Kim-Won |
1940 |
Hongkong |
51,78 |
110,0 |
67,5 |
120,0 |
297,5 |
293,25 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Johansson Mats |
1945 |
Švédsko |
65,2 |
150,0 |
87,5 |
170,0 |
407,5 |
323,23 |
2. |
Barrett Peter |
1946 |
Velká Británie |
64,8 |
130,0 |
75,0 |
177,5 |
382,5 |
304,97 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Oppenheim Dan |
1945 |
Jihoafrická republika |
72,87 |
170,0 |
115,0 |
216,0 |
501,0 |
364,38 |
2. |
Osawa Mitsuru |
1941 |
Japonsko |
72,45 |
150,0 |
122,5 |
167,5 |
430,0 |
314,07 |
3. |
Beauverger Jacques |
1946 |
Francie |
72,88 |
142,5 |
92,5 |
185,0 |
420,0 |
305,42 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fabri Janos |
1945 |
Maďarsko |
81,77 |
215,0 |
115,0 |
260,5 |
590,5 |
397,70 |
2. |
Poutník Jiří |
1946 |
Česká republika |
80,17 |
130,0 |
75,0 |
155,0 |
360,0 |
245,45 |
- |
Kitano Toshio |
1946 |
Japonsko |
82,46 |
235,0 |
- |
230,0 |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Forys Kazimierz |
1945 |
Německo |
91,31 |
195,0 |
130,0 |
225,0 |
550,0 |
348,59 |
2. |
Ellender Michael |
1945 |
Velká Británie |
88,35 |
145,0 |
127,5 |
220,0 |
492,5 |
317,42 |
3. |
Mattila Kari |
1945 |
Švédsko |
86,49 |
165,0 |
107,5 |
205,0 |
477,5 |
311,33 |
- |
Wissing Steen |
1945 |
Dánsko |
91,81 |
- |
120,0 |
200,0 |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lopes Claudir |
1940 |
Brazílie |
98,41 |
180,0 |
166,0 |
185,0 |
531,0 |
325,29 |
2. |
Helmich William |
1942 |
USA |
103,58 |
135,0 |
147,5 |
220,0 |
502,5 |
301,75 |
3. |
Gustsin Viktor |
1946 |
Estonsko |
94,08 |
152,5 |
60,0 |
200,0 |
412,5 |
257,73 |
4. |
Wagenleitner Guenther |
1943 |
Rakousko |
95,06 |
120,0 |
100,0 |
180,0 |
400,0 |
248,76 |
- |
Curtis Raymond |
1932 |
USA |
93,70 |
- |
80,0 |
137,5 |
- |
- |
- |
Laurits Mihkel |
1944 |
Estonsko |
97,71 |
- |
135,0 |
185,0 |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ring Hans |
1945 |
Švédsko |
116,27 |
220,0 |
170,0 |
235,0 |
625,0 |
362,13 |
2. |
Nichols Michael |
1945 |
USA |
110,95 |
170,0 |
122,5 |
197,5 |
490,0 |
287,63 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sandelin Raimo |
1940 |
Finsko |
120,12 |
100,0 |
95,0 |
150,0 |
345,0 |
198,31 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|