Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Strongman Cup Jaroměř 2016
- pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Zveme všechny příznivce sportu, siláky, trojbojaře a strongmany na historicky první silácké závody Strongman Cup v Jaroměři! Sezóna se pomalu chýlí ke konci, přesto věříme, že je stále ještě spousta výborně připravených borců, kteří si chtějí přijít pořádně zatahat železo. Jedná se o závody, které nejsou součástí žádného poháru, proto jsou otevřené naprosto pro všechny, kteří si chtějí zkusit tradiční strongmanské disciplíny.

Připraveny máme dvě soutěžní kategorie. Kategorie "Příchozí" bude určena pro ty, kteří nikdy nezávodili, ale chtějí si závody vyzkoušet. Tato kategorie je příležitostí, jak si osahat strongmanské vybavení a poznat atmosféru závodů. Druhou kategorií budou "Strongmani do 105 kg", kde se uplatní borci, kteří už někdy závodili nebo aktivně závodí v nějaké federaci trojboje nebo mezi strongmany. I sem se ale mohou přihlásit odvážní začátečníci.

Klání proběhne 22.října 2016 od 10:00 v krytých venkovních prostorách u Fitnesscentra Jaroměř.

Na siláky v začátečnícké kategorii budou čekat čtyři disciplíny. První bude tlaková kombinace s časovým limitem 60 vteřin, během kterých budou borci muset dostat nad hlavu postupně 62kg kládu, 62kg axle a jednoruč 32kg kettlebell. Následovat bude Farmer’s Walk se dvěma 73kg kufry na 20 metrů do jedné minuty. Po kufrech se siláci vrhnou na Super Yoke - 180kg konstrukci budou muset poponést o 20 metrů. Posledním testem síly bude Loading Race, kdy bude potřeba přenést o 10 metrů a následně vyložit na stůl 40kg betonovou kouli, 60kg pneumatiku, 70kg pytel písku a 68kg Atlasův kámen, to vše v limitu 90 vteřin.

Ostřílenější závodníci zahájí závody také tlakovou kombinací, budou to ale mít o poznání těžší - kláda a axle budou mít 82 kg a místo kettlebellu na ně bude čekat 66kg jednoručka. Po výkonu v tlacích budou mít 1 minutu na to, aby přenesli 87kg kufry 20 metrů daleko. Super Yoke budou muset přesunout také o 20 metrů, tentokrát už ale bude vážit 250 kg. Jako poslední se borci do 105 kg mohou těšit na přehazování 112kg koule přes osu na počet opakování v časovém limitu jedné minuty.

Těšíme se na všechny bojovníky, kteří se nebojí posunout své limity!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:09) • On právě vyhrál díky té estetice. Sedlo si víc věcí dohromady jako v roce 2008. Stávají...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Blaster (11:22) • Pritom chrbat ma Rhoden ako slabinu.... Spolu s pazami. Vlastne cely jeho vrch je slabi...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
70mMyW!53 (10:27) • th.oth.... konecne nekdo napsal to co mam v sobe uz delsi dobu (hlavne teda to jak leze...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Chargy (09:28) • S `objemem` souhlasím, tam mi to trochu ulítlo, to uznávám, ze školy už jsem docela dlo...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra