Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Meč Matúša Čáka 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga]
Kalendář soutěží strongman pro rok 2016
Na Trenčínském hradě se v neděli 18. září odehraje v pořadí už 16. ročník akce Meč Matúša Čáka. Závody známé především Trenčíňanům započaly tradici již v roce 2000. V neděli od 14 hodin uvidíme u dominanty Trenčína nejsilnější muže svých zemí!

Přijede Rafal Kobylarz z Polska, který se účastnil i soutěže o titul nejsilnějšího muže světa (The World’s Strongest Man), na Slovensko zavítá také největší český strongman Čestmír Šíma (195 cm, 158 kg), z Běloruska dorazí teprve 23letý Volodymyr Cyfra. Přítomen bude nejmladší maďarský závodník Erik Karácsondi (21 let, 190 cm, 150 kg), za Srbsko zabojuje o trofej Nemanja Tasic, loňský nejsilnější muž Rakouska, který skončil druhý na evropském poháru v Golčově Jeníkově, ze sousedního Rakouska zavítá Ronald Knoll, který je na strongmanských soutěžích nováčkem.

Slovensko bude zastupovat aktuálně trojnásobný nejsilnější Slovák Igor Petrík. Ten má za sebou vydařenou sezónu, když se mu podařilo získat hned několik čelních umístění. Divákům se představí také legendární šestinásobný nejsilnější Slovák Branislav Golier. Oba už trofej Meč Matúša Čáka získali - Braňo třikrát a Igor zatím jednou.

Na borce čeká pět náročných disciplín. Zvedání 140kg klády, mrtvé tahy s osobním vozem, přenášení 150kg meče a páru 150kg kufrů, převracení pneumatiky o váze 600 kg a přehazování 150kg koule přes příčku.

Pro diváky budou připraveny soutěže s lehčím nářadím, ale třeba také soutěž v pojídání kebabu z populární Kebabizny! Akce se pořádá za podpory Trenčínského samosprávného kraje. Těšíme se na Vás už tuto neděli 18. září od 14:00 na Trenčínském hradě!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (15:32) • Aspoň tady bude zase klid. Nicméně by si to už i zasloužilo pamětní desku ve stylu,ve s...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Diegito (11:43) • škoda smazání posledního příspěvku mimo mísu tohoto portálu. Zrovna tohle jsem si chtěl...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (10:25) • Tak mi to stačilo a toho blázna jsem (zase) zabanoval. Prosím, pokud se to zase někdy o...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
maxpoint97 (09:07) • Rando, já jen doufám, že jsi neplodnej. Je mi jasný, že s takovým imbelicem, jako jsi t...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (08:36) • Hele, Rando, a teď vážně. Nikde jsem se nesetkal s popíračem kulatosti Země. Pro tebe n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra