Reklama:

Mistrovství Slovenska siláků
do 90 kg 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Ročník 2016 Slovenské asociace silných mužů je plný nových a nových aktivit. Po městě Prešov či obci Kajal, kam siláci zavítali vůbec poprvé, připravuje SASIM i historicky první mistrovství Slovenské republiky mezi silnými ženami nebo siláky, jejichž váha nepřesáhne 90 kilogramů! Právě tato soutěž nás čeká již tuto neděli!

Akce se koná 4. září v areálu Sport Hotelu Ostrov, který je na ostrově v Trenčíně-Zamarovcích. Je určena pro borce, kteří se bojí slovenského poháru (nemá váhové limity), nebo pro nováčky, kteří chtějí okusit sport silných mužů. Jejich váha nesmí přesáhnout zmíněných 90 kilogramů. Ve světě je dělení do kategorií běžné, na zahraničních závodech vídáme i kategorii do 80 kilogramů. Známá a velice zajímavá je také kategorie do 105 kilogramů, ve které závodí i český powerlifter a strongman Jiří Tkadlčík.

Myšlenka vytvořit tuto akci vznikla hlavně u viceprezidenta Slovenské asociace silných mužů Milana Gabrhela a bývalého úspěšného strongmana Tomáše Kollára. Oba pánové zastřešují celou tuto akci. Vážení závodníků se odehraje ve Sport Hotelu Ostrov den předem - 3. září od 20:00. Siláci budou mít možnost od 20:00 do 21:00 přizpůsobit svoji váhu, aby splnili daný limit.

Na siláky čeká na cestě za titulem nejsilnějšího pět náročných testů síly. Diváci se mohou těšit na schody síly, vykládání 180 a 220kg závaží nebo zvedání 100 - 130 kg koulí. Tlakovou disciplínu zastupuje Viking Press o váze 110 kg, následuje převracení 300kg pneumatiky na čtyři otočení a závěr bude patřit nošení dvou 100kg pytlů a 100kg koule. Opravdu pestrá nabídka silových disciplín. Pro diváky jsou připraveny divácké soutěže i občerstvení.

Z přihlášených závodníků můžeme prozradit, že přijdou i dva čeští borci, takže mistrovství Slovenska se stává pro zahraniční borce otevřenými závody. Přijďte už tuto neděli 4. září na parkoviště u Sport Hotelu Ostrov a povzbuďte borce při boji o titul nejsilnějšího Slováka do 90 kilogramů!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra