Reklama:

Středoevropský pohár silných mužů (Ploštín) 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga]
Letošní ročník Středoevropského poháru silných mužů se pomalu blíží ke svému závěru, ještě máme ale před sebou tři zastávky. Ta nejbližší bude už tuto sobotu nedaleko Liptovského Mikuláše v Ploštíně - v rodišti prezidenta Slovenské asociace silných mužů Vladimíra Bátika.

Právě on už třetím rokem organizuje v městské části Liptovského Mikuláše jedno z kol středoevropského poháru. Připravené disciplíny a pozvaní závodníci jsou vždy zárukou skvělé silácké show. A na koho se můžeme těšit? Z domácích borců nastoupí Branislav Golier a Igor Petrík. Oba tak mají možnost vylepšit své postavení v žebříčku bodování poháru. Z České republiky přijede Jiří Žaloudek společně s Pavlem Zadražilem, z Běloruska Volodymyr Cyfra. Ukrajinu zastoupí Konstantin Ilyin a Ivan Hryhorovskyy a z Polska přijede Rafal Kobylarz.

Opravdu silná startovní listina slibuje napínavý souboj nejen o vítězství na kole profi ligy, ale i o body do konečného hodnocení poháru. Na závodníky čeká přitahování kamiónu, držení aut (Hercules Hold), schody síly společně s převracením pneumatiky, mrtvý tah s klasickou činkou o váze 330 kilogramů a závěr bude patřit nošení “liptovského kyje“ a páru kufrů.

Všechny Vás zveme už v sobotu 20. srpna na Mikulášskou pohodu, kde je kromě silných mužů, kteří začínají ve 14:30, připravený i bohatý doprovodný program. Po Ploštíně se borci přesunou na předposlední kolo ligy do nedalekého Noweho Targu! Tam se už v neděli odehraje předposlední kolo Středoevropského poháru silných mužů. Máme se na co těšit!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra