Reklama:
Zbývá už jen 82 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #5 (Spišská Stará Ves) 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Slovenský pohár silných mužů #3 (Banská Bystrica) 2016 - reportáž
Slovenský pohár silných mužů #4 (Duchonka) 2016 - reportáž

[Text: Pavol Guga] Slovenský pohár silných mužů, strongman liga amatérů, se blíží ke svému závěru. V neděli 24. července nás čeká předposlední, páté kolo ročníku 2016.

Vloni byli členové výkonného výboru Milan Gabrhel a Pavol Guga přizvání na akci pod názvem "Zamagurský silák". Tuto akci už čtyři roky organizuje nadšenec silových sportů Tomáš Klimek. Po dohodě se mu podařilo tuto akci zařadit do kalendáře Slovenské asociace silných mužů a v malém městečku Spišská Stará Ves se tak obyvatelé mohou těšit na skvělé souboje strongman ligy amatérů.

Borci tady bodují do celkového hodnocení, ze kterého vzejde nový profesionál. Po čtvrtém kole v Duchonce se na čele osamostatnil Milan Šuľan a jen jeden bod za ním zaostává Ľubo Griglák. Na třetí místo se vyšvihl Peťo Supák a čtvrtý je zatím Tomáš Piros, bratr profesionála Františka Pirose. Pětici uzavírá Michal Dzivjak. Bodové rozdíly jsou minimální a každý z této pětky má šanci na profi kartu. Vše záleží na posledních dvou kolech, to finálové pak bude jako obvykle v Bánovcích nad Bebravou.

Siláci budou zdvihat kládu a přenášet super yoke. Úchop a sílu zad prověří mrtvý tah s nápravou, přitahování kamionu nebo kombinace koule, kříže a kachní chůze. Tyto disciplíny určí vítěze předposledního kola Slovenského poháru. Kdo se jím stane, zjistíme již tuto neděli 24. července na autobusové stanici ve Spišské Nové Vsi od 12 hodin!

Přátelé, čeká nás "silný" sportovní víkend a budeme velmi rádi, když se na akci střetneme se spoustou fanoušků silových sportů. Těšíme se na Vás! Váš Slovakstrongman tým!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 55 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra