Reklama:

Středoevropský pohár silných mužů 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Pavol Guga] V sobotu se po dvou letech střetne evropská špička strongmanů na Štrbském Plese. V rámci Štrbské sportovní smršti se odehraje jedno z kol středoevropské ligy.

Ve Vysokých Tatrách tak budou moci diváci vidět Konstantina Ilyina, Mateusze Barona, Janusze Kulagu, Ivana Hryhorovského, Jirku Žaloudka, Jiřího Dejmala nebo kvarteto domácích závodníků. Přijede nejlepší "tlakař" Slovenska, jehož výkony ve zdvihu překročily hodnotu 190 kg. Ano, objeví se i František Piros, který si již doléčil zranění způsobené v prvním kole v ukrajinském Chernitvtsi.

Kromě Pirose uvidíme i trojnásobného nejsilnějšího Slováka Igora Petríka, který zaznamenal úspěch na světovém poháru Nestville World Cup - ve světové účasti si zajistil skvělé třetí místo. Nový profi borec Peter Rekenei se bude chtít ukázat v téměř domácím prostředí, pochází totiž z Popradu. Tento rok Peter sbírá zkušenosti z mezinárodních akcí, zlepšuje se závod od závodu a věříme, že zamíchá pořadím právě ve Vysokých Tatrách.

Jak se říká, to nejlepší na konec. Čtvrtým silákem, který ponese slovenskou vlajku, bude žijící legenda a jeden z nejúspěšnějších strongmanů Slovenska - Branislav Golier. Jako vůbec první vyhrál Středoevropskou ligu, Meč Matúša Čáka, Pohár Slovanů, Československý pohár či zaznamenal mnoho jiných světových úspěchů. Opět okusí soutěžní atmosféru a jeho zkušenosti mu určitě pomohou ke skvělému umístění.

Na závodníky čekají zajímavé disciplíny, jako je zdvihání klády, nošení kufrů, schody síly, mrtvé tahy s automobilem nebo tahání kamionu od společnosti Chedos. Závodníci dostanou perfektní doplňky výživy od společnosti AONE Nutrition, která letos dodává špičkové doplňky nejsilnějším mužům!

Náročné testy síly prověří kompletně svaly a sílu zúčastněných a věříme, že i Slovensko zaboduje a získá nějakou medaili. Přijďte se podívat již tuto sobotu do Štrbského Plesa před hotel Fis od 14 hodin!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Blaster (11:22) • Pritom chrbat ma Rhoden ako slabinu.... Spolu s pazami. Vlastne cely jeho vrch je slabi...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
70mMyW!53 (10:27) • th.oth.... konecne nekdo napsal to co mam v sobe uz delsi dobu (hlavne teda to jak leze...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Chargy (09:28) • S `objemem` souhlasím, tam mi to trochu ulítlo, to uznávám, ze školy už jsem docela dlo...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (08:29) • Tady přece nejde o tvůj názor (se kterým nejsem v rozporu). Tady jde o to, jak ho vyjad...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (01:11) • A děkuji za upozornění ohledně interpunkce. Jsem rád, když mohu něco zlepšit. :) (nemys...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra