Jak jsme Vás již informovali minulý týden v pozvánce, právě v těchto dnech v Plzni probíhá letošní ročník
evropského šampionátu v silovém trojboji masters závodníků. Ani tentokrát není startovní pole ochuzeno o naše zástupce, celkem se jich zde představí 25. Jejich seznam Vám nabízíme níže, stejně jako časový harmonogram celého mistrovství.
V tomto článku Vám budeme jako obvykle přinášet průběžně doplňované výsledky a informace z místa dění.
18. 07. 07:15 - doplněny kompletní výsledky - Jaroslav Šoukal zlatý, Karel Rada a Jan Pinc mají stříbro, Martin Turek, Bohumil Blažek a Milan Greguš získali bronz
15. 07. 14:00 - doplněny čtvrteční výsledky - Pavel Malina, Karel Ruso a Zoltán Kanát jsou zlatí, Vladimír Medek stříbrný a Jiří Psota bronzový
14. 07. 09:00 - doplněny středeční výsledky - Josef Ptáček a Josef Duna mají stříbro, Petr Zamazal je bronzový
13. 07. 12:00 - doplněny úterní výsledky
- Hana Takáčová a Adina Hyková mají zlatou medaili, Jiří Poutník získal stříbro
Čeští zástupci
Ženy masters I |
| |
|
Alena Krčmářová |
kat. do 84 kg |
4. místo |
výkon 377,5 kg |
| |
| |
Ženy masters III | |
|
|
Hana Takáčová | kat. do 84 kg |
1. místo |
výkon 445,0 kg |
| |
| |
Ženy masters IV |
| |
|
Adina Hyková | kat. do 63 kg |
1. místo | výkon 237,5 kg |
| |
|
|
| |
|
|
Muži masters I |
|
|
|
Martin Turek | kat. do 83 kg |
3. místo |
výkon 675,0 kg |
Bohumil Blažek | kat. do 93 kg |
3. místo |
výkon 730,0 kg |
Roman Tůma | kat. do 93 kg |
nedokončil |
|
Milan Greguš | kat. do 105 kg |
3. místo |
výkon 782,5 kg |
Karel Rada | kat. do 105 kg |
2. místo |
výkon 785,0 kg |
Jan Pinc | kat. do 120 kg |
2. místo | výkon 850,0 kg |
Jaroslav Šoukal | kat. nad 120 kg |
1. místo |
výkon 990,0 kg |
František Janák | kat. nad 120 kg |
nenastoupil |
|
|
| |
|
| |
|
|
Muži masters II | |
|
|
Pavel Malina | kat. do 59 kg |
1. místo |
výkon 425,0 kg |
Karel Ruso | kat. do 66 kg |
1. místo |
výkon 570,0 kg
|
Karol Brečka | kat. do 74 kg |
7. místo |
výkon 450,0 kg
|
Vladimír Medek |
kat. do 83 kg |
2. místo |
výkon 675,0 kg
|
Jaroslav Hodík |
kat. do 93 kg |
nedokončil |
|
Rostislav Cejnek |
kat. do 105 kg |
6. místo |
výkon 685,0 kg
|
Zoltán Kanát | kat. do 120 kg |
1. místo |
výkon 762,5 kg
|
Jiří Psota | kat. do 120 kg |
3. místo |
výkon 687,5 kg
|
|
| |
|
Muži masters III | |
|
|
Josef Ptáček | kat. do 93 kg |
2. místo | výkon 585,0 kg |
František Hromas | kat. do 105 kg |
4. místo | výkon 365,0 kg |
Petr Zamazal | kat. do 120 kg |
3. místo | výkon 535,0 kg |
Josef Duna | kat. do 120 kg |
2. místo | výkon 537,5 kg |
Pavel Klepač | kat. nad 120 kg |
nedokončil | |
| |
|
|
Muži masters IV | |
|
|
Jiří Poutník | kat. do 83 kg |
2. místo | výkon 375,0 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
úterý |
12. 7. 2016 |
11:00 |
ženy M2 - M4 - všechny kategorie |
|
|
16:15 |
muži M4 do 59 kg - nad 120 kg; muži M3 do 59 kg - do 83 kg |
středa |
13. 7. 2016 |
11:00 |
ženy M1 do 47 - nad 84 kg |
|
|
17:00 |
muži M3 do 93 kg - nad 120 kg |
čtvrtek |
14. 7. 2016 |
11:00 |
muži M2 do 59 kg - do 74 kg |
|
|
14:30 |
muži M2 do 83 kg - do 93 kg |
|
|
18:30 |
muži M2 do 105 kg - nad 120 kg |
pátek |
15. 7. 2016 |
11.00 |
muži M1 do 59 kg - do 83 kg |
|
|
17:00 |
muži M1 do 93 kg - do 105 kg |
sobota |
16. 7. 2016 |
11:00 |
muži M1 do 120 kg - nad 120 kg |
Ženy masters I
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Feraud Nathalie |
1967 |
Francie |
46,64 |
130,0 |
80,0 |
135,0 |
345,0 |
466,58 |
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Petroczki Magdolna |
1968 |
Maďarsko |
51,37 |
152,5 |
85,0 |
167,5 |
405,0 |
509,65 |
2. |
Gavornikova Monika |
1974 |
Slovensko |
51,56 |
145,0 |
95,0 |
145,0 |
385,0 |
483,10 |
3. |
Palmisano Teresa |
1967 |
Itálie |
51,55 |
100,0 |
50,0 |
132,5 |
282,5 |
354,54 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Buxbom Eva |
1969 |
Dánsko |
56,36 |
157,5 |
92,5 |
177,5 |
427,5 |
500,47 |
2. |
Izindre Annelie |
1972 |
Švédsko |
56,41 |
132,5 |
90,0 |
130,0 |
352,5 |
412,39 |
3. |
Tahkanen Tarja |
1969 |
Finsko |
56,18 |
92,5 |
55,0 |
112,5 |
260,0 |
305,14 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Heinzen Bettina |
1976 |
Německo |
62,04 |
160,0 |
97,5 |
172,5 |
430,0 |
467,24 |
2. |
Le Blevenec Nina |
1972 |
Francie |
59,39 |
145,0 |
67,5 |
160,0 |
372,5 |
418,62 |
3. |
Barataud Sylvie |
1967 |
Francie |
57,40 |
107,5 |
57,5 |
125,0 |
290,0 |
334,69 |
Kategorie do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Loo van't Hennie |
1967 |
Nizozemí |
71,16 |
150,0 |
105,0 |
160,0 |
415,0 |
408,24 |
2. |
Barnes Joanne |
1971 |
Velká Británie |
70,02 |
150,0 |
85,0 |
155,0 |
390,0 |
387,89 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sjardijn Carmen |
1969 |
Nizozemí |
74,21 |
180,0 |
120,0 |
170,0 |
470,0 |
449,79 |
2. |
Edvall Anna |
1976 |
Švédsko |
82,89 |
162,5 |
127,5 |
150,0 |
440,0 |
395,03 |
3. |
Brand Michelle |
1973 |
Velká Británie |
83,17 |
162,5 |
105,0 |
152,5 |
420,0 |
376,40 |
4. |
Krčmařová Alena |
1975 |
Česká republika |
76,72 |
150,0 |
90,0 |
137,5 |
377,5 |
353,91 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nokua Katariina |
1973 |
Finsko |
106,67 |
200,0 |
150,0 |
180,0 |
530,0 |
433,86 |
Ženy masters II
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Carli Sandra |
1961 |
Nizozemí |
50,07 |
120,0 |
85,0 |
122,5 |
327,5 |
420,28 |
2. |
Corsi Bruna |
1964 |
Itálie |
51,10 |
117,5 |
60,0 |
135,0 |
312,5 |
394,84 |
3. |
Jallais Marie Therese |
1957 |
Francie |
49,30 |
80,0 |
55,0 |
100,0 |
235,0 |
305,12 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Grouet Lydie |
1960 |
Francie |
56,19 |
115,0 |
75,0 |
130,0 |
320,0 |
375,52 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Keranen Anja |
1959 |
Švédsko |
62,42 |
132,5 |
95,0 |
152,5 |
380,0 |
410,97 |
2. |
Keiml Elisabeth |
1959 |
Rakousko |
59,65 |
145,0 |
82,5 |
150,0 |
377,5 |
422,80 |
3. |
Stavik Anita |
1965 |
Norsko |
62,80 |
155,0 |
67,5 |
145,0 |
367,5 |
395,61 |
Kategorie do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stavheim Gro-Berit |
1964 |
Norsko |
71,47 |
162,5 |
80,0 |
155,0 |
397,5 |
389,91 |
- |
Einarsen Lene |
1963 |
Norsko |
71,70 |
152,5 |
- |
140,0 |
- |
- |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Steidle Susanne |
1964 |
Německo |
80,15 |
165,0 |
100,0 |
165,0 |
430,0 |
393,06 |
- |
Maton Jean |
1963 |
Velká Británie |
83,88 |
- |
110,0 |
167,5 |
- |
- |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
- |
Blasbery Jacqueline |
1963 |
Velká Británie |
86,64 |
145,0 |
105,0 |
180,0 |
430,0 |
377,80 |
Ženy masters III
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cornwall Marina |
1954 |
Velká Británie |
44,67 |
77,5 |
47,5 |
117,5 |
242,5 |
338,00 |
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kemppainen Pirjo |
1951 |
Finsko |
49,69 |
72,5 |
35,0 |
105,0 |
212,5 |
274,27 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Guennec Edith |
1956 |
Francie |
54,52 |
95,0 |
65,0 |
163,0 |
323,0 |
388,12 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Olah Lucica |
1955 |
Rumunsko |
62,50 |
110,0 |
55,0 |
125,0 |
290,0 |
313,35 |
Kategorie do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Del Duca Sara |
1954 |
Itálie |
71,15 |
132,5 |
97,5 |
160,0 |
390,0 |
383,68 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Takáčová Hana |
1954 |
Česká republika |
76,72 |
175,0 |
120,0 |
150,0 |
445,0 |
417,19 |
Ženy masters IV
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kumpuniemi Eila |
1942 |
Finsko |
48,68 |
98,5 |
50,0 |
110,0 |
258,5 |
338,82 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hyková Adina |
1943 |
Česká republika |
60,47 |
60,0 |
72,5 |
105,0 |
237,5 |
263,20 |
Muži masters I
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tollikko Ari-Pekka |
1970 |
Finsko |
58,71 |
142,5 |
112,5 |
170,0 |
425,0 |
369,83 |
2. |
Rimpi Pentti |
1967 |
Finsko |
58,75 |
140,0 |
105,0 |
145,0 |
390,0 |
339,14 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Orava Timo |
1974 |
Finsko |
65,88 |
200,0 |
135,0 |
225,0 |
560,0 |
440,38 |
2. |
Stadlhofer Ewald |
1970 |
Rakousko |
64,34 |
150,0 |
90,0 |
180,0 |
420,0 |
336,88 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Richard Phillip |
1971 |
Velká Británie |
73,69 |
275,0 |
210,0 |
255,0 |
740,0 |
533,91 |
2. |
Rak Radovan |
1976 |
Slovensko |
73,77 |
220,0 |
160,0 |
250,0 |
630,0 |
454,17 |
3. |
Tripke Sascha |
1975 |
Německo |
73,62 |
242,5 |
175,0 |
202,5 |
620,0 |
447,64 |
4. |
Omarini Che Manolo |
1970 |
Itálie |
73,72 |
215,0 |
157,5 |
220,0 |
592,5 |
427,37 |
5. |
Madsen Mikkel |
1974 |
Dánsko |
73,88 |
222,5 |
115,0 |
217,5 |
555,0 |
399,66 |
6. |
Barataud Stephane |
1969 |
Francie |
73,45 |
200,0 |
122,5 |
190,0 |
512,5 |
370,64 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sliz Pavol |
1973 |
Slovensko |
82,22 |
270,0 |
177,5 |
265,0 |
712,5 |
478,30 |
2. |
Panazan Ovidiu |
1975 |
Rumunsko |
82,37 |
200,0 |
230,0 |
245,0 |
675,0 |
452,59 |
3. |
Turek Martin |
1972 |
Česká republika |
82,75 |
245,0 |
205,0 |
225,0 |
675,0 |
451,37 |
4. |
Rocca Cyril |
1974 |
Francie |
82,52 |
235,0 |
140,0 |
255,0 |
630,0 |
421,97 |
5. |
Markewitz Thomas |
1973 |
Německo |
80,19 |
240,0 |
155,0 |
210,0 |
605,0 |
412,43 |
6. |
Stachovas Vitalijus |
1971 |
Litva |
81,38 |
210,0 |
177,5 |
210,0 |
597,5 |
403,61 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rogalski Sven |
1974 |
Německo |
91,96 |
290,0 |
200,0 |
265,0 |
755,0 |
476,86 |
2. |
Hansen Kim Dahl |
1971 |
Dánsko |
92,99 |
277,5 |
172,5 |
282,5 |
732,5 |
460,16 |
3. |
Blažek Bohumil |
1976 |
Česká republika |
92,21 |
285,0 |
180,0 |
265,0 |
730,0 |
460,48 |
4. |
Balaita Daniel |
1974 |
Rumunsko |
91,91 |
250,0 |
242,5 |
235,0 |
727,5 |
459,63 |
5. |
Bartanus Marian |
1974 |
Slovensko |
92,78 |
265,0 |
182,5 |
270,0 |
717,5 |
451,24 |
6. |
Bonnel Olivier |
1973 |
Francie |
92,73 |
250,0 |
170,0 |
270,0 |
690,0 |
434,08 |
7. |
Leriche Fabice |
1970 |
Francie |
91,42 |
245,0 |
135,0 |
227,5 |
607,5 |
384,79 |
- |
Nieland Guido |
1970 |
Německo |
89,94 |
- |
185,0 |
250,0 |
- |
- |
- |
Tůma Roman |
1971 |
Česká republika |
91,84 |
- |
160,0 |
265,0 |
- |
- |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bak Sune |
1974 |
Dánsko |
104,42 |
332,5 |
250,0 |
315,0 |
897,5 |
537,33 |
2. |
Rada Karel |
1973 |
Česká republika |
104,25 |
300,0 |
210,0 |
275,0 |
785,0 |
470,29 |
3. |
Greguš Milan |
1968 |
Česká republika |
103,39 |
290,0 |
235,0 |
257,5 |
782,5 |
470,20 |
4. |
Den Houting Sven |
1976 |
Nizozemí |
103,85 |
300,0 |
192,5 |
275,0 |
767,5 |
460,42 |
5. |
Dittmar Oliver |
1970 |
Německo |
103,51 |
275,0 |
162,5 |
242,5 |
680,0 |
408,41 |
6. |
Ziegler Thomas |
1967 |
Německo |
100,81 |
237,5 |
190,0 |
225,0 |
652,5 |
395,87 |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cazacu Sorin |
1973 |
Rumunsko |
119,39 |
360,0 |
262,5 |
260,0 |
882,5 |
507,97 |
2. |
Pinc Jan |
1973 |
Česká republika |
119,35 |
310,0 |
270,0 |
270,0 |
850,0 |
489,35 |
3. |
Wamsteeker Wim |
1969 |
Nizozemí |
119,60 |
315,0 |
192,5 |
270,0 |
777,5 |
447,37 |
4. |
Brivio Luigi |
1976 |
Itálie |
117,25 |
305,0 |
215,0 |
255,0 |
775,0 |
448,03 |
5. |
Hywel-Davies Dylan |
1971 |
Velká Británie |
113,56 |
240,0 |
160,0 |
240,0 |
640,0 |
373,12 |
6. |
Rasmussen Joergen Michael |
1973 |
Dánsko |
107,77 |
240,0 |
172,5 |
225,0 |
637,5 |
377,59 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šoukal Jaroslav |
1972 |
Česká republika |
167,15 |
370,0 |
335,0 |
285,0 |
990,0 |
539,15 |
2. |
Patru Valentin |
1968 |
Belgie |
135,10 |
325,0 |
190,0 |
285,0 |
800,0 |
449,52 |
- |
Koovit Gert |
1973 |
Estonsko |
131,52 |
280,0 |
- |
280,0 |
- |
- |
Muži masters II
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Malina Pavel |
1960 |
Česká republika |
58,57 |
170,0 |
95,0 |
160,0 |
425,0 |
370,64 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ruso Karel |
1965 |
Česká republika |
65,78 |
242,5 |
97,5 |
230,0 |
570,0 |
448,82 |
2. |
Roytvand Jan |
1963 |
Norsko |
65,87 |
225,0 |
127,5 |
207,5 |
560,0 |
440,44 |
3. |
Graff Thierry |
1965 |
Francie |
64,86 |
180,0 |
127,5 |
212,5 |
520,0 |
414,23 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bauer Udo |
1965 |
Německo |
73,05 |
217,5 |
117,5 |
260,0 |
595,0 |
431,97 |
2. |
Ottolangui Allen |
1960 |
Velká Británie |
73,20 |
217,5 |
137,5 |
210,0 |
565,0 |
409,57 |
3. |
Griesch Klaus |
1959 |
Německo |
73,53 |
200,0 |
177,5 |
185,0 |
562,5 |
406,46 |
4. |
Negulici Ovidiu |
1957 |
Rumunsko |
73,21 |
207,5 |
137,5 |
202,5 |
547,5 |
396,88 |
5. |
Courtois Philippe |
1964 |
Francie |
72,31 |
182,5 |
135,0 |
210,0 |
527,5 |
385,81 |
6. |
Sahlgren Jan |
1960 |
Dánsko |
73,93 |
180,0 |
125,0 |
190,0 |
495,0 |
356,30 |
7. |
Brečka Karol |
1964 |
Česká republika |
71,95 |
170,0 |
105,0 |
175,0 |
450,0 |
330,35 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hampel Rolf |
1961 |
Německo |
81,33 |
280,0 |
162,5 |
260,0 |
702,5 |
474,68 |
2. |
Medek Vladimír |
1964 |
Česká republika |
81,47 |
255,0 |
175,0 |
245,0 |
675,0 |
455,63 |
3. |
Bettati Roberto |
1964 |
Itálie |
82,64 |
250,0 |
150,0 |
250,0 |
650,0 |
434,98 |
4. |
Olsen Geir Ottar |
1965 |
Norsko |
81,80 |
232,5 |
145,0 |
250,0 |
627,5 |
422,56 |
5. |
Rasmussen Erik |
1962 |
Dánsko |
82,96 |
225,0 |
165,0 |
192,5 |
582,5 |
388,94 |
6. |
Makuschkin Juri |
1963 |
Německo |
81,22 |
220,0 |
140,0 |
220,0 |
580,0 |
392,25 |
- |
Ring Tomas |
1960 |
Švédsko |
82,58 |
197,5 |
- |
- |
- |
- |
- |
Huovinen Rami |
1964 |
Finsko |
82,66 |
- |
- |
- |
- |
- |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Schnurr Mario |
1966 |
Německo |
92,89 |
307,5 |
187,5 |
301,0 |
796,0 |
500,29 |
2. |
Hering Uwe |
1963 |
Německo |
92,27 |
235,0 |
225,0 |
252,5 |
712,5 |
449,30 |
3. |
Hoglander Lars |
1964 |
Švédsko |
92,62 |
270,0 |
182,5 |
250,0 |
702,5 |
442,15 |
4. |
Ivars Gerard |
1966 |
Francie |
89,63 |
250,0 |
160,0 |
230,0 |
640,0 |
409,41 |
5. |
Norpila Seppo |
1963 |
Finsko |
92,96 |
210,0 |
190,0 |
220,0 |
620,0 |
389,55 |
6. |
Delepaut Bruno |
1964 |
Francie |
87,36 |
225,0 |
140,0 |
212,5 |
577,5 |
374,45 |
- |
Hodík Jaroslav |
1958 |
Česká republika |
85,18 |
180,0 |
- |
220,0 |
- |
- |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Dilbat Rolf |
1963 |
Německo |
102,6 |
270,0 |
260,0 |
270,0 |
800,0 |
482,08 |
2. |
Dabrowski Jaroslaw |
1965 |
Polsko |
103,58 |
275,0 |
185,0 |
302,5 |
762,5 |
457,88 |
3. |
Niskanen Jari |
1963 |
Finsko |
104,62 |
282,5 |
197,5 |
270,0 |
750,0 |
448,73 |
4. |
Logli Michel |
1966 |
Francie |
102,83 |
272,5 |
220,0 |
240,0 |
732,5 |
441,04 |
5. |
Eriksen Roger |
1960 |
Norsko |
104,75 |
247,5 |
192,5 |
260,0 |
700,0 |
418,67 |
6. |
Cejnek Rostislav |
1962 |
Česká republika |
103,2 |
230,0 |
220,0 |
235,0 |
685,0 |
411,89 |
7. |
Joergensen Claus |
1964 |
Dánsko |
104,11 |
240,0 |
180,0 |
240,0 |
660,0 |
395,60 |
8. |
Piret Serge |
1958 |
Belgie |
100,91 |
200,0 |
100,0 |
235,0 |
535,0 |
324,42 |
- |
Hadrysiak Mariusz |
1961 |
Polsko |
104,62 |
225,0 |
- |
230,0 |
- |
- |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kanát Zoltán |
1962 |
Česká republika |
114,8 |
282,5 |
240,0 |
240,0 |
762,5 |
443,24 |
2. |
Collart Jean-Luc |
1959 |
Belgie |
117,7 |
300,0 |
210,0 |
240,0 |
750,0 |
433,20 |
3. |
Psota Jiří |
1962 |
Česká republika |
107,27 |
225,0 |
217,5 |
245,0 |
687,5 |
407,82 |
4. |
Frost Phillip |
1962 |
Velká Británie |
113,82 |
245,0 |
190,0 |
242,5 |
677,5 |
394,78 |
5. |
Haugen Sven Joran |
1961 |
Norsko |
110,32 |
242,5 |
185,0 |
230,0 |
657,5 |
386,61 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ericsson Robert |
1966 |
Švédsko |
149,14 |
330,0 |
263,5 |
290,0 |
883,5 |
489,19 |
2. |
Raica Marius |
1963 |
Rumunsko |
121,71 |
250,0 |
200,0 |
225,0 |
675,0 |
386,84 |
Muži masters III
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Giummarra Franco |
1950 |
Itálie |
56,88 |
185,0 |
80,0 |
177,5 |
442,5 |
396,79 |
2. |
Moiseev Alexander |
1954 |
Bělorusko |
57,76 |
157,5 |
90,0 |
165,0 |
412,5 |
364,49 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Blard Patrick |
1954 |
Francie |
65,70 |
182,5 |
107,5 |
200,0 |
490,0 |
386,17 |
- |
Kemppainen Markku |
1949 |
Finsko |
65,05 |
- |
120,0 |
175,0 |
- |
- |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Walker Steve |
1956 |
Velká Británie |
73,23 |
225,0 |
160,0 |
230,0 |
615,0 |
445,69 |
2. |
Coppari Noriano |
1951 |
Itálie |
73,23 |
190,0 |
140,0 |
215,0 |
545,0 |
394,96 |
3. |
Echtner Horst |
1952 |
Německo |
72,54 |
195,0 |
130,0 |
210,0 |
535,0 |
390,39 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hundertmark Dieter |
1954 |
Německo |
81,99 |
220,0 |
155,0 |
235,0 |
610,0 |
410,16 |
2. |
Petrenz Andreas |
1956 |
Německo |
81,67 |
210,0 |
177,5 |
220,0 |
607,5 |
409,45 |
3. |
Reveiller Hugues |
1954 |
Francie |
80,55 |
190,0 |
137,5 |
200,0 |
527,5 |
358,60 |
4. |
Dudziak Michel |
1948 |
Francie |
82,15 |
135,0 |
75,0 |
230,0 |
440,0 |
295,50 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Schuricht Lutz |
1951 |
Německo |
91,10 |
225,0 |
177,5 |
207,5 |
610,0 |
387,05 |
2. |
Ptáček Josef |
1953 |
Česká republika |
91,76 |
215,0 |
172,5 |
197,5 |
585,0 |
369,90 |
3. |
Waidmann Gustav |
1953 |
Německo |
89,84 |
220,0 |
135,0 |
210,0 |
565,0 |
361,04 |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hopp Rudiger |
1955 |
Švédsko |
101,89 |
250,0 |
107,5 |
235,0 |
592,5 |
357,99 |
2. |
Juntunen Antero |
1954 |
Finsko |
93,27 |
215,0 |
117,5 |
245,0 |
577,5 |
362,27 |
3. |
Mattera Jean Michel |
1956 |
Francie |
93,63 |
195,0 |
130,0 |
225,0 |
550,0 |
344,41 |
4. |
Hromas František |
1947 |
Česká republika |
102,58 |
115,0 |
100,0 |
150,0 |
365,0 |
219,95 |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Oren Robert |
1950 |
Norsko |
108,05 |
210,0 |
175,0 |
220,0 |
605,0 |
358,04 |
2. |
Duna Josef |
1950 |
Česká republika |
113,23 |
167,5 |
182,5 |
187,5 |
537,5 |
313,63 |
3. |
Zamazal Petr |
1956 |
Česká republika |
107,15 |
175,0 |
130,0 |
230,0 |
535,0 |
317,47 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Paul Harald |
1954 |
Německo |
126,17 |
240,0 |
160,0 |
220,0 |
620,0 |
352,66 |
2. |
May Karl-Heinz |
1953 |
Německo |
130,81 |
145,0 |
190,0 |
200,0 |
535,0 |
302,27 |
- |
Klepač Pavel |
1955 |
Česká republika |
123,47 |
- |
115,0 |
220,0 |
- |
- |
- |
Trygg Christer |
1949 |
Švédsko |
134,58 |
160,0 |
- |
160,0 |
- |
- |
Muži masters IV
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nivault Marcel |
1933 |
Francie |
58,16 |
130,0 |
45,0 |
165,0 |
340,0 |
298,49 |
2. |
Werner Ludwig |
1938 |
Německo |
58,81 |
110,0 |
80,0 |
150,0 |
340,0 |
295,39 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Johansson Mats |
1945 |
Švédsko |
65,33 |
155,0 |
90,0 |
172,5 |
417,5 |
330,58 |
2. |
Barrett Peter |
1946 |
Velká Británie |
64,30 |
120,0 |
62,5 |
170,0 |
352,5 |
282,88 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Zanetti Sergio |
1945 |
Itálie |
72,81 |
175,0 |
95,0 |
200,0 |
470,0 |
342,02 |
2. |
Beauverger Jacques |
1946 |
Francie |
71,40 |
142,5 |
90,0 |
180,0 |
412,5 |
304,55 |
3. |
Scott Desmond |
1941 |
Velká Británie |
70,29 |
85,0 |
67,5 |
145,0 |
297,5 |
222,23 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fabri Janos |
1945 |
Maďarsko |
80,44 |
214,0 |
100,0 |
240,0 |
554,0 |
376,94 |
2. |
Poutník Jiří |
1946 |
Česká republika |
80,78 |
130,0 |
90,0 |
155,0 |
375,0 |
254,47 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Forys Kazimierz |
1945 |
Německo |
91,24 |
192,5 |
135,0 |
233,0 |
560,5 |
355,36 |
2. |
Wissing Steen |
1945 |
Dánsko |
90,66 |
205,0 |
125,0 |
205,0 |
535,0 |
340,26 |
3. |
Ellender Michael |
1945 |
Velká Británie |
88,53 |
160,0 |
125,0 |
220,0 |
505,0 |
325,17 |
4. |
Mattila Kari |
1945 |
Švédsko |
87,66 |
170,0 |
100,0 |
200,0 |
470,0 |
304,18 |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Laurits Mihkel |
1944 |
Estonsko |
98,27 |
180,0 |
137,5 |
200,0 |
517,5 |
317,18 |
2. |
Wagenleitner Guenther |
1943 |
Rakousko |
95,81 |
120,0 |
95,0 |
170,0 |
385,0 |
238,59 |
- |
Feldmann Klaus |
1936 |
Německo |
93,60 |
- |
97,5 |
130,0 |
- |
- |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|