Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Nestville World Cup 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] První červencovou sobotu se odehraje v Nestville parku v Hniezdnem během Nestville Open Festu Světový pohár silných mužů! Po Michalovcích (2013) a Košicích (2012) se tak obec Hniezdne stane třetí zastávkou světového poháru, který organizuje Slovenská asociace silných mužů!

Do Hniezdneho přijdou nejsilnější muži světa! Kromě domácích závodníků, kdy bude Slovensko zastupovat trojnásobný nejsilnější Slovák Igor Petrík a nový profi strongman Peter Rekenei, se můžeme těšit na opravdu pestrou startovní listinu.

Najdeme na ní účastníka prestižního World's Strongest Man, maďarského závodníka Akose Nagyho. Ze starého kontinentu ještě přijedou Bělorus Volodymyr Cyfra, Ukrajinec Ivan Hryhorovskyy, Polák Rafal Kobylarz či český závodník, který bude nominován za pár dnů.

Asijský kontinent, přesněji Uzbekistán, bude reprezentovat Khamza Primov, který patří mezi nejsilnější muže Asie a účastní se i tamní světové soutěže Proform World Cup. Z Afriky, nebo lépe z jižní Afriky, přijde Marc van der Haer, jehož jsme již na Slovensku viděli na známé akci Sport Festival v roce 2012. A dalekou Jižní Ameriku bude reprezentovat nejsilnejší muž Brazílie Marcos Ferrari!

Opravdu celosvětové obsazení světového poháru organizovaného SASIMem. Dodejme, že polovina startovního pole se setkala na prestižní akci Arnold Strongman Classic Africa!

Borci vystoupí v sobotu od druhé hodiny odpolední. Čekají na ně náročné disciplíny jako zvedání těžké klády, nošení Super Yoku, převracení obří pneumatiky, mrtvé tahy s automobilem či tažení kamionu nebo nošení kufrů. Desítka strongmanů světa se bude bít o prvenství na Nestville World Cup 2016, proto neváhejte a přijďte si vychutnat nejsilnější muže světa či pravou slovenskou whisky už v sobotu 2. července do Nestville parku! Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra