Reklama:
Protein Scitec jen za 333 Kč!
Navíc při koupi 3 kusů mléčná rýže ZDARMA!

Otevřené mistrovství středních Čech v silovém přetahování 2016 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Otevřené mistrovství západních Čech v silovém přetahování 2016 - výsledky
Jaké bylo 2. kolo Pražského poháru CMWA 2015?
Branická škola hostila evropské mas-wrestlery

[Text: Kamil Szwarc] Dne 21. května jsme po domluvě se strongmanem Jirkou Žaloudkem udělali za podpory města Čáslav otevřené mistrovství středních Čech. Počasí se moc vydařilo, bylo teplo a slunečno, tak jsme na čáslavské náměstí Jana Žižky dali mas-wrestlingovou lavici a začali s registracemi závodníků.

I když se nenaplnila naše představa o větší účasti závodníků, tak po prvních zápasech jsme nebyli dlouho smutní.

Mistrovství začali muži do 85 kg. Všichni nám jsou dobře známí z předchozích závodů a mají mezi sebou docela vyrovnanou bilanci. Na třetím místě skončil nečekaně Milan Kratochvíl, jenž v prvním utkání podlehl 2:0 Jiřímu Andělovi a nepomohla mu už k lepšímu místu ani výhra 2:1 nad Jiřím Přibáňem. K zisku zlata měl našlápnuto Jiří Anděl a rozhodnout měl zápas s Jirkou Přibáňem. Ten mu ale proti rychlému a technickému Přibáňovi nevyšel a po prohře 2:0 se musel spokojit s druhým místem, vítězný pohár mistrovství získal Jiří Přibáň.

Ženy měly závod bez rozdílů vah, jelikož byly jen dvě v každé kategorii. Z nižší kategorie zabojovala úspěšně Martina Koucká z Berouna, která po výhrách 2:0 s Táňou a Barborou podlehla jen zkušenější, ale i podstatně těžší Martině Přibáňové, a tak brala stříbro a Martina, kterou nikdo neporazil, získala vítězný pohár. Poslední byla bez jediné výhry Barbora Pokorová a bronz si do Prahy po jednom vítězném zápase odvezla Táňa Krasilynets.

A přehoupli jsme se přes ženy k další kategorii mužů, a to do 105 kg, kde se přišli potahat i tři místní závodníci a měli to těžké, protože na závod přijeli tři zkušení závodníci z Prahy. Nakonec místní Aleš Šanda zdárně potahal Daniela Bachana a po předcházejících výhrách nad svými kolegy si zaslouženě vybojoval bronz. O vítězný pohár se potahali dva rivalové z Prahy a nečekaně po zaváhání při startu a tím ztraceném jednom souboji byl zápas zajímavější, ale Mykhaylo Krasilynets už chybu neudělal a porazil Miroslava Krále 2:1 a odvezl si z Čáslavi vítězný pohár.

Závěrečnou mužskou kategorií byla open, v níž mohli startovat i závodníci, kteří už startovali v těch předchozích. A jelikož byla v této kategorii jako jediné i finanční odměna, tak se potahali s dvěma těžšími závodníky i tři z kategorie do 105 kg. Daniel Bachan bez jediného vítězství bohužel skončil poslední a před ním se umístil jeden z jeho přemožitelů - čáslavský závodník Zdeněk Vávra. O třetím místě Miroslava Krále rozhodli svými vítězstvími Rostislav Bek a Mykhaylo Krasilynets, kteří se umístili v kvalifikační skupině na prvních místech a potahali se o vítězný pohár. Mykhaylovi se zápas povedl a po rychlé stojce vedl 1:0 a 2:0 to bylo v mžiku po tahu napravo. Rostislav Bek si odvezl stříbro a po předchozím poháru v kategorii do 105 kg si další v kategorii open zaslouženě vytahal Mykhaylo Krasilynets.

Těšíme se na nové zájemce o silové přetahování a budeme rádi, když se přijdou potahat s těmi stávajícími a snad rozšíří naše řady, ať máme silnější základnu a můžeme výrazněji uspět i na zahraničních závodech.

Brzy na viděnou na trénincích nebo na závodech a třeba již na tom nejbližším závodu - 26. června v Praze 9 ve Fitness Fantom.


Otevřené mistrovství středních Čech v silovém přetahování 2016 - výsledky
Muži bez rozdílů vah Muži do 105 kg
1.Mykhaylo Krasilynets - Praha 1.Mykhaylo Krasilynets - Praha
2.Rostislav Bek - Staňkov 2.Miroslav Král - Praha
3.Miroslav Král - Praha 3.Aleš Šanda - Čáslav
4.Zdeněk Vávra - Čáslav 4.Daniel Bachan - Praha
5.Daniel Bachan - Praha 5.Petr Pokorný - Čáslav
 6.Pavel Havránek - Čáslav
Muži do 85 kg Ženy bez rozdílů vah
1.Jiří Přibáň - Strašice 1.Martina Přibáňová - Strašice
2.Jiří Anděl - Strašice2.Martina Koucká - Beroun
3.Milan Kratochvíl - Cheznovice 3.Táňa Krasilynets - Praha
  4.Barbora Pokorová - Praha
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie