Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #2 (Kajal) 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Slovenský pohár silných mužů #1 (Prešov) 2016 - reportáž

[Text: Pavol Guga] Po velmi vydařeném prvním kole, které se konalo první květnovou sobotu v Prešově, se siláci Slovenska přesunou do obce Kajal. Završíme tak premiérový hattrick, jelikož se siláci představili poprvé v Púchově i v Prešově. Proč ale v této obci bude kolo strongman ligy Slovenského poháru?

Bude to proto, že v této obci bydlí závodník a bratr profesionála Františka Piroše - Tomáš Piroš. Rozhodl se zorganizovat jedno z kol Slovenského poháru a připravit závodníkům skvělý soutěžní zážitek. Samozřejmě tuto akci spolupořádá se Slovenskou asociací silných mužů, která mu pomáhá jak cenami, tak i organizačním zajištěním akce.

Startovní listinu tvoří známá jména včetně aktuálního vítěze úvodního kola Milana Šuľana. Ten si brousí zuby na druhé vítězství. V cestě mu bude stát kromě Juraje Rákociho i Ľubo Griglák. Nesmíme zapomenout ani na Tomáše, který bude chtít využít domácí prostředí ve svůj prospěch. Kromě známých borců se zde představí opět i nováčci z Popradu, které jejich trenér a profi silák Peter Rekenei skvěle připravil na zápolení se siláky. Vidět jsme to mohli v Prešově.

Připraveno je pět náročných disciplín a na jejich regulérnosti bude dohlížet mezinárodní rozhodčí Pavel Guga. Diváci se tak mohou těšit na zvedání 120kilogramové nápravy bez položení na opasek, což je skutečně náročný úvod! Bude následovat zvedání betonových koulí (120 a 140 a 165 kg), kombinace 120kilogramového erbu a 150kilového meče na vzdálenost dvacet metrů, tažení kamionu nebo převracení 400kilové pneumatiky na čtyři otočky. Máme se skutečně na co těšit!

Za pomoci obce Kajal je akce pořádána pod záštitou starostky obce, která se také výraznou měrou přičinila o vznik tohoto siláckého zápolení! Přijďte tedy v neděli 15. května do obce Kajal a uvidíte nejsilnější muže Slovenska v souboji druhého kola Slovenského poháru! Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky MiroErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra