Reklama:

Mistrovství Slovenska silných mužů 2016 již tuto sobotu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman[Text: Pavol Guga] Muži odjakživa mezi sebou soupeří v různých testech. Vždy chtěli vynikat před ženami nebo jeden před druhým a hledali své limity. To platí i o síle. Být tím nejsilnějším může být na Slovensku pouze jeden. Kdo to bude v roce 2016, se dozvíme již tuto sobotu!

Od 14. hodiny se na pěší zóně ve městě Púchov odehraje tuhý a náročný boj o titul nejsilnějšího Slováka pro rok 2016! Po této události se rozběhne nová sezóna silných mužů na Slovensku.

Po úvodním kole Evropského poháru silných mužů na Ukrajině, kde zvítězil Konstantin Ilyin a kde obsadil třetí místo František Piroš, Maroš Kubovič skončil pátý a Maroš Kostelanský na krásném šestém místě, přišla nečekaná zpráva. Aspirant na titul v tomto roce Piroš má natržený triceps. Všichni věříme a doufáme, že pokročilé zdravotní metody a lékařská péče mu dovolí startovat v sobotu na této akci. Nechme se tedy překvapit.

Mistrovství Slovenska silných mužů 2016 - pozvánka
Akce je pořádána v Púchově hlavně za podpory primátora města Rastisalva Heneka a MŠK Púchov. Už 30. dubna 2016 se na pěší zóně představí to nejlepší ze silných mužů na Slovensku, co tu máme.

V předchozích dvou ročnících se z tohoto titulu radoval Igor Petrík, který si brousí zuby na čistý hattrick! Uvidíme, kdo ho zastaví ve vítězném tažení. Určitě to nebude mít lehké. Na regulérnost akce bude dohlížet mezinárodní rozhodčí a spoluorganizátor Pavol Guga. Moderátorem bude tradičně viceprezident SASIMu a organizátor akce Milan Gabrhel.

Disciplíny, které prověří naše siláky, jsou následující. Úvod bude tradičně patřit tlakové disciplíně, a to zdvihu ocelové klády, kde mladíci budou zvedat 115kilovou a profíci 130kilovou kládu. Samozřejmě podle pravidel je možnost výběru soutěžního nářadí, a proto i amatéři, kteří si troufnou, mohou okusit zvednout těžší kladu. Po neúspěšném zdvihu ale na lehčí variantu přejít již nemohou.

Převracení pneumatiky je klasická disciplína strongman soutěží. Převracet ale 600kilovou pneumatiku není snadné, proto amatéři budou moci převracet 400kilovou, "lehčí" pneumatiku. Podle výsledků několika soutěží můžeme konstatovat, že těžší než právě 600 kilovou pneumatiku najdete málokde v Evropě nebo ve světě!

Držení aut a mrtvé tahy s automobily značky Kia od společnosti Aspekta Trade. Dvě autové disciplíny, jejichž partnerem je Kia Púchov, prověří maximální zatížení úchopu a zad. Po těchto čtyřech disciplínách bude následovat eliminace na závěrečný test a vše se rozhodne až přímo na pěší zóně v Púchově již 30. dubna od 14:00.

Závěr bude patřit vykládání 220 a 260kilového závaží na schody síly. Zapisovat se bude i mezičas, rozhodne tedy rychlost i síla. Po těchto pěti disciplínách poznáme nového "nejsilnějšího Slováka" pro rok 2016!

Pokud i Vy chcete vidět tento náročný boj o prvenství a s ním spojenou čest být tím nejsilnějším na Slovensku, přijďte už 30. dubna na pěší zónu do Púchova! Od 14. hodiny se na Vás všechny těší Slovakstrongman tým! Sledujte i naši fanpage na Facebooku!

Boj o titul se blíží! Nejsilnější Slovák již tuto sobotu na pěší zóně v Púchově!


Podívejte se, jak probíhal souboj o titul v minulém roce!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 38 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra