Reklama:
Zbývá už jen 73 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Mistrovství Slovenska silných mužů 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Opět se nám rozjíždí sezóna silných mužů na Slovensku. Tradicí bývá úvodní, kdysi Národní šampionát, nyní nově Mistrovství Slovenska silných mužů. Aneb boj o titul "nejsilnější Slovák" čili Slovakia Strongest Man pro rok 2016.

Letos se akce pořádá v Púchově, za podpory primátora města Rastislava Heneka a MŠK Púchov. Už 30. dubna 2016 se na pěší zóně představí to nejlepší ze silných mužů na Slovensku, co tu máme.

V předchozích dvou ročnících se z tohoto titulu radoval Igor Petrík. Uvidíme, zda se mu podaří obhájit prvenství a završit tak vítězný hattrick. Vyzyvatelů bude mít i v tomto roce hodně. Nejvážnější je František Piroš, kterému tento titul uniká již několik let. Vícekrát skončil na druhém místě jen s minimálním odstupem. Proto i v tomto roce patří mezi nejvážnější ohrožovatele Igora Petríka.

Disciplíny, které prověří naše siláky, jsou následující.

Tou první bude nošení kufrů na maximální výdrž, tedy pokud nepustí kufry z rukou. Amatéři si mohou okusit 120kilogramové a profíci 150kilogramové kufry. Uvidíme, čí nejsilnější úchop zvítězí v úvodním testu síly.

Převracení pneumatiky je klasická disciplína strongman soutěží. Převracet ale 600kilovou pneumatiku není snadné, proto amatéři budou moci převracet 400kilovou, "lehčí" pneumatiku. Podle výsledků několika zahraničních soutěží můžeme konstatovat, že těžší pneumatiku najdete málokde.

Držení aut a mrtvé tahy s automobily značky Kia od společnosti Aspekta Trade. Dvě autové disciplíny, jejichž partnerem je Kia Púchov, prověří maximální zatížení úchopu a zad. Po těchto čtyřech disciplínách bude následovat eliminace na závěrečný test, ale vše se, podle počtu přihlášených borců, rozhodne až přímo na pěší zóně v Púchově již 30. dubna od 14:00.

Závěr bude patřit vykládání 220 a 260kilového závaží na schody síly. Zapisovat se bude i mezičas, rozhodne tedy rychlost i síla. Po těchto pěti disciplínách poznáme nového "nejsilnějšího Slováka" pro rok 2016!

Pokud i Vy chcete vidět tento náročný boj o prvenství a s ním spojenou čest být tím nejsilnějším na Slovensku, přijďte už 30. dubna na pěší zónu do Púchova! Od 14. hodiny se na Vás všechny těší Slovakstrongman tým! Sledujte i naši fanpage na Facebooku!

Boj o titul se blíží!


Podívejte se, jak probíhal souboj o titul v minulém roce!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra