Reklama:
Zbývá už jen 82 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Mistrovství ČR v RAW
bench-pressu mužů a žen 2016
- výsledky a komentář

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Uplynulou sobotu se v Liberci uskutečnilo mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu. Závod neměl, tak jako jiné mistrovské soutěže, nominační závody, proto jedinou podmínkou startu bylo pouze členství v Českém svazu silového trojboje a základní pokus na úrovni III. výkonnostní třídy. Závodu se proto zúčastnilo 149 sportovců a sportovkyň. Pořadatelský oddíl PWL Vision Nutrition v čele s Janem Filem mimo velmi příjemně zorganizovaného závodu připravil i několik exhibičních vystoupení, konkrétně legendy kulturistiky Pavola Jablonického a závodnice Diany Wolfové. Účastníci dále mohli navštívit stánek s doplňky výživy od společnosti Vision Nutrition nebo se mohli zapojit do diskuze o silovém trojboji, která se konala po skončení soutěže s reprezentantem Tomášem Šárikem.

Závody proběhly na velmi vysoké úrovni, atmosféra byla výborná, závodníci podávali úctyhodné výkony a překonávali národní rekordy. V Liberci se v sobotu konaly jedny z nejlepších závodů v roce 2016.


Absolutní vítězové

Dorostenky

1. Obršlíková Kristýna - 68,57 bodů
2. Rumanová Deborah - 56,71 bodů
3. Adamová Karolína - 54,32 bodů

Juniorky

1. Antošová Ekaterina - 78,38 bodů
2. Radová Michaela - 71,55 bodů
3. Barkóciová Nikol - 69,28 bodů

Ženy

1. Drabálková Michaela - 85,80 bodů
2. Bobálová Barbora - 80,68 bodů
3. Jurčíková Iveta - 78,25 bodů

Ženy masters 1

1. Mlejnková Petra - 80,02 bodů
2. Krčmářová Alena - 57,81 bodů

Ženy masters 2

1. Zodererová Václava - 66,76 bodů
2. Košářová Simona - 51,86 bodů

Ženy masters 3

1. Takáčová Hana - 83,25 bodů

Ženy masters 4

1. Hyková Adina - 65,23 bodů

Dorostenci

1. Němec Jaroslav - 91,50 bodů
2. Jelínek Ladislav - 85,72 bodů
3. Křepelka Daniel - 80,66 bodů

Junioři

1. Šedivý Dušan - 106,72 bodů
2. Rajzl Robert - 101,38 bodů
3. Pecka Milan - 100,77 bodů

Muži

1. Sedláček Jakub - 135, 27 bodů
2. Švec Michal - 125,44 bodů
3. Demčák Pavol - 122,46 bodů

Muži masters 1

1. Šoukal Jaroslav - 119,77 bodů
2. Přibyl Marián - 116,05 bodů
3. Ghazal Khaled - 113,54 bodů

Muži masters 2

1. Psota Jiří - 97,47 bodů
2. Hofbauer Milan - 94,04 bodů
3. Krčmář Jiří - 92,39 bodů

Muži masters 3

1. Krayzel Rémy - 110,14 bodů
2. Maršík Luboš - 90,93 bodů
3. Duna Jozef - 87,90 bodů

Muži masters 4

1. Soušek Antonín - 78,33 bodů
2. Kolář Alexandr - 72,44 bodů
3. Kadaňka Zdeněk - 51,57 bodů


Rekordy překonané na soutěži

  • Kristýna Obršlíková - kategorie dorostenek do 63 kg - výkon 63 kg
  • Deborah Rumanová - kategorie dorostenek do 72 kg - výkon 57,5 kg
  • Ekaterina Antošová - kategorie juniorek do 52 kg - výkon 62,5 kg
  • Václava Zodereová - kategorie masters 1 do 52 kg - výkon 53 kg
  • Jaroslav Němec - kategorie juniorů do 93 kg - výkon 142,5 kg
  • Khaled Ghazal - kategorie masters 1 do 105 kg - výkon 190 kg
  • Zbyněk Krejča - kategorie masters 1 do 120 kg - výkon 200 kg
  • Rémy Krayzel - kategorie masters 3 do 83 kg - výkon 165 kg
  • Jozef Duna - kategorie masters 3 do 120 kg - výkon 150 kg


Hodnocení oddílů

  • 1. Sokol Nymburk - 57 bodů
  • 2. SK ZLOBR Sedlčany - 57 bodů
  • 3. TJ Svitavy - 56 bodů


Mistrovství ČR v RAW bench-pressu 2016 - výsledky

Dorostenky do 52 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Adamová Karolína 2000 TJ Svitavy 54,2 40,0 45,0 50,0 45,0 54,3200
2. Nygrýnová Kateřina 1999 SK Zlobr Sedlčany 53,0 35,0 40,0 40,0 40,0 49,1400

Dorostenky do 63 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Obršlíková Kristýna 1998 TJ Sokol Rosice 61,9 55,0 60,0 63,0 63,0 68,5700
2. Kudrfalcová Petra 1998 Powerlifting Jihlava 60,8 37,5 40,0 42,5 42,5 46,9000

Dorostenky do 72 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Rumanová Deborah 1999 Colbert club SSK Vítkovice 70,9 55,0 57,5 60,0 57,5 56,7100

Juniorky do 47 a 52 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Antošová Ekaterina 1995 SK Zlobr Sedlčany 51,6 60,0 62,5 65,0 62,5 78,3800
2. Barkóciová Nikol 1997 TJ Sokol Lanžhot 59,2 55,0 55,0 62,5 55,0 69,2800
3. Halasová Sára 1993 SK Fitness Gym Olomouc 59,2 37,5 40,0 40,0 40,0 55,0500

Juniorky do 57, 63 a 72 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Radová Michaela 1994 TJ Spartak Chodov 61,0 65,0 68,0 68,0 65,0 71,5500
2. Sluková Tereza 1994 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. 54,9 55,0 60,0 60,0 55,0 65,7200
3. Šťastná Barbora 1993 SK Zlobr Sedlčany 70,3 57,5 62,5 65,0 65,0 64,4700

Ženy do 57 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Bali Šoltézová Lucie 1988 SK Olymp Fit. Nový Bor 56,6 60,0 65,0 65,5 60,0 70,0100
2. Grafová Lucie 1992 Powerlifting TJJM Chodov 57,0 45,0 52,5 55,0 52,5 60,9200
3. Hejhalová Renáta 1986 TJ TZ Prosport Rakovník 57,0 45,0 45,0 50,0 50,0 58,0200

Ženy do 63 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Bobálová Barbora 1982 Powerlifting TJJM Chodov 57,5 67,5 70,0 70,0 70,0 80,6800
2. Jurčíková Iveta 1992 Powerlifting Jihlava 59,8 65,0 70,0 72,5 70,0 78,2500
3. Gregorová Marta 1977 TJ TZ Prosport Rakovník 62,8 60,0 65,0 70,0 70,0 75,3600
4. Strolená Lenka 1984 TJ Spartak Chodov 62,1 67,5 70,0 70,0 67,5 73,2900

Ženy do 72 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Drabálková Michaela 1989 Sokol Nymburk 71,5 77,5 82,5 87,5 87,5 85,8000
2. Reifová Gabriela 1986 TJ Spartak Chodov 70,5 70,0 75,0 80,0 75,0 74,2500
3. Steinerová Petra 1981 TJ Baník Meziboří 71,5 75,0 80,0 80,0 75,0 73,5400
4. Korecká Tereza 1992 Powerlifting TJJM Chodov 66,8 65,0 70,0 72,5 70,0 71,9800
- Novotná Markéta 1991 Powerlifting Jihlava 66,2 52,5 52,5 52,5 0,0 0,00

Ženy do 84 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Koutňáková Martina 1990 TJ Sokol Pohořelice 75,1 70,0 77,5 82,5 77,5 73,6100
2. Lifková Miluše 1984 Fitness Jiskra Bílina 72,8 65,0 67,5 70,0 70,0 67,8200
3. Kůrková Miroslava 1982 SK Olymp Fit. Nový Bor 72,8 60,0 60,0 60,0 60,0 58,1300

Ženy nad 84 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Pokorná Petra 1988 Fitness Jiskra Bílina 104,8 70,0 72,5 80,0 80,0 65,7700

Ženy M1 - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Mlejnková Petra 1967 Xxtreme Arena Praha 58,1 65,0 67,5 70,0 70,0 80,0200
2. Krčmářová Alena 1975 Sokol Nymburk 78,5 55,0 62,5 65,0 62,5 57,8100

Ženy M2 - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Zodererová Václava 1961 TJ Sokol Žižkov 51,3 50,0 53,0 53,5 53,0 66,7600
2. Košářová Simona 1966 Colbert club SSK Vítkovice 76,0 52,5 55,0 57,5 55,0 51,8600

Ženy M3 do 84 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Takáčová Hana 1954 Sokol Nymburk 74,9 80,0 87,5 92,5 87,5 83,2500

Ženy M4 do 63 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Hyková Adina 1943 TJ Spartak Chodov 62,0 57,5 60,0 63,0 60,0 65,2300

Dorostenci do 66 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Křepelka Daniel 2001 TJ Svitavy 60,3 90,0 95,0 97,5 95,0 80,6600
2. Kopal Lukáš 2000 SKST Litvínov 65,1 77,5 80,0 82,5 82,5 65,5200

Dorostenci do 74 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Kulka Pavel 1998 TJ Svitavy 72,6 95,0 100,0 105,0 100,0 72,9300
2. Košťál David 2000 FC Bílina 69,3 85,0 90,0 100,0 90,0 67,9700
- Pikeš Patrik 2000 SKST Litvínov 72,5 85,0 85,0 85,0 0,0 0,00

Dorostenci do 83 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Janků Patrik 1998 TJ Svitavy 77,9 102,5 107,5 110,0 110,0 76,4000
2. Rada Karel 2001 Fitness Staňkov 80,5 95,0 105,0 110,0 105,0 71,4000
3. Rejholec Lukáš 1998 SK Zlobr Sedlčany 75,7 100,0 107,5 107,5 100,0 70,8000
4. Kymla Jiří 1999 SK Zlobr Sedlčany 78,2 90,0 95,0 100,0 95,0 65,8100

Dorostenci do 93 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Němec Jaroslav 1998 SK Zlobr Sedlčany 89,0 122,5 135,0 142,5 142,5 91,5000
2. Sahula Josef 1998 Sokol Nymburk 87,5 100,0 110,0 117,5 117,5 76,1300
3. Adámek Richard 1998 Colbert club SSK Vítkovice 86,1 110,0 115,0 120,0 115,0 75,1600
4. Telička Jakub 1998 Colbert club SSK Vítkovice 88,0 100,0 105,0 105,0 100,0 64,5900
5. Kurečka Denis 1999 Colbert club SSK Vítkovice 91,9 95,0 97,5 97,5 97,5 61,6000

Dorostenci do 105 a 120 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Jelínek Ladislav 1998 TJ Přeštice 108,4 140,0 145,0 155,0 145,0 85,7200
2. Řeháček Petr 1998 SK Zlobr Sedlčany 98,6 115,0 120,0 125,0 120,0 73,4500
3. Novák Tomáš 1999 SK Zlobr Sedlčany 93,6 100,0 - - 100,0 62,6300

Junioři do 74 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Šedivý Dušan 1995 Powerlifting TJJM Chodov 71,7 135,0 140,0 145,0 145,0 106,7200
2. More Jan 1993 Fitness Staňkov 71,4 120,0 127,5 135,0 127,5 94,1300
3. Němec Tomáš 1996 Colbert club SSK Vítkovice 73,1 110,0 120,0 120,0 110,0 79,8200

Junioři do 83 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Rajzl Robert 1994 TJ Olympia Zlín 81,3 140,0 150,0 152,5 150,0 101,3800
2. Štěpánik Milan 1993 Sporting Apis Praha 82,3 145,0 150,0 152,5 145,0 97,2800
3. Bóna Erik 1997 TJ Sokol Vejprnice 82,3 110,0 112,5 120,0 112,5 75,4800

Junioři do 93 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Pecka Milan 1994 Sokol Havlíčkův Brod 92,5 160,0 165,0 165,0 160,0 100,7700
2. Špinka Dominik 1995 TJ Sokol Mělník 89,5 130,0 140,0 145,0 145,0 92,8300
3. Okrouhlý Vít 1994 Sporting Apis Praha 92,3 145,0 150,0 150,0 145,0 91,4200
4. Student Robin 1994 TJ Kralupy 89,9 132,5 137,5 145,0 137,5 87,8400
- Gruzska Matěj 1993 TJ Přeštice 93,0 130,0 130,0 130,0 0,0 0,00

Junioři do 105 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Umlauf Vít 1994 Powerlifting TJJM Chodov 98,4 140,0 145,0 147,5 147,5 90,3600
2. Přibyl Patrik 1993 Powerlifting Jihlava 104,4 130,0 137,5 150,0 137,5 82,3400
- Gruzska Jan 1996 TJ Přeštice 99,9 155,0 155,0 155,0 0,0 0,00
- Černota Pavel 1993 Colbert club SSK Vítkovice 102,8 135,0 135,0 135,0 0,0 0,00

Junioři do 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Krajdl Filip 1997 TJ Přeštice 107,2 167,5 172,5 175,0 167,5 99,3800
2. Klich Petr 1995 TJ Kralupy 113,0 145,0 155,0 155,0 145,0 84,6400
3. Chovanec Tomáš 1997 TJ Olympia Zlín 110,7 125,0 135,0 145,0 135,0 79,3000

Junioři do 66 a nad 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Král Tomáš 1996 SK Zlobr Sedlčany 124,3 150,0 155,0 160,0 150,0 85,5800
2. Hušek Robin 1995 PWL Vision Nutrition 64,4 95,0 100,0 100,0 100,0 80,1400

Muži do 74 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Čelůstka Vítězslav 1984 TJ Olympia Zlín 70,7 150,0 155,0 161,0 155,0 115,2700
2. Michalíček Michal 1987 TJ Spartak Chodov 73,3 150,0 155,0 161,0 155,0 112,2500
3. Lacko Tomáš 1982 TJ Svitavy 74,0 135,0 145,0 150,0 150,0 107,9000
4. Moudr Vratislav 1977 Powerlifting Jihlava 73,3 140,0 145,0 145,0 140,0 101,3900
5. Fíla Ladislav 1987 SK Zlobr Sedlčany 72,2 105,0 107,5 110,0 110,0 80,5400

Muži do 83 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Wolf Čestmír 1959 Colbert club SSK Vítkovice 82,0 157,5 162,5 177,5 162,5 119,2600
2. Kružík František 1992 Powerlifting Jihlava 78,8 140,0 155,0 160,0 160,0 110,2900
3. Nový Jiří 1991 TJ Sokol Vršovice 78,7 147,5 155,0 157,5 155,0 106,9300
4. Svačina Petr 1986 Xxtreme Arena Praha 79,2 130,0 142,5 150,0 150,0 103,0600
5. Ferianc Matěj 1991 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. 82,2 137,5 145,0 147,5 145,0 80,5400
6. Gažko Petr 1982 TJ TZ Prosport Rakovník 80,9 135,0 140,0 145,0 140,0 97,3500
7. Slovák Zdeněk 1986 SK Olymp Fit. Nový Bor 80,9 130,0 135,0 140,0 140,0 94,9100
8. Vosmík Michal 1989 TJ Kralupy 76,9 125,0 135,0 155,0 135,0 94,5700
9. Chaloupka Jakub 1987 Powerlifting TJJM Chodov 79,6 112,5 117,5 120,0 120,0 82,1900
10. Hrubý Martin 1979 SKST Litvínov 79,3 112,5 117,5 122,5 117,5 80,6600
11. Herynek Josef 1984 Kult. a bodyfit. Lanškroun 82,7 112,5 115,0 117,5 115,0 76,9200
- Rada Luboš 1979 Fitness Staňkov 81,6 112,5 112,5 112,5 0,0 0,00

Muži do 93 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Sedláček Jakub 1988 TJ Autobrzdy Jablonec n.N 92,0 205,0 215,0 221,0 215,0 135,7700
2. Job Ladislav 1987 Colbert club SSK Vítkovice 91,4 170,0 175,0 180,0 175,0 110,8600
3. Tuháček Zdeněk 1986 TJ Kralupy 92,8 155,0 162,5 177,5 162,5 102,1800
- Rosenkranz Lukáš 1989 SKST Litvínov 84,7 120,0 120,0 120,0 0,0 0,00

Muži do 105 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Grygarčík Martin 1984 Colbert club SSK Vítkovice 100,0 180,0 182,5 190,0 182,5 111,0700
2. Prášek Jiří 1989 SK Zlobr Sedlčany 100,7 165,0 182,5 185,0 182,5 110,7600
3. Podzimek Richard 1980 TJ Autobrzdy Jablonec n.N 96,1 125,0 132,5 135,0 132,5 81,9900
4. Marvan František 1991 Kult. a bodyfit. Lanškroun 104,0 125,0 125,0 130,0 125,0 74,9500

Muži do 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Demčák Pavol 1977 Sokol Nymburk 118,8 210,0 212,5 220,0 212,5 122,4600
2. Kaliba Miloslav 1974 Sokol Nymburk 115,1 185,0 192,5 200,0 200,0 116,1800
3. Krejča Zbyněk 1974 Sokol Nymburk 119,1 200,0 207,5 207,5 200,0 115,1800
4. Brousek Václav 1982 TJ Sokol Vejprnice 115,4 177,5 187,5 200,0 187,5 108,8400
5. Hamaj Josef 1981 SK Olymp Fit. Nový Bor 120,0 180,0 187,5 187,5 180,0 103,4800
6. Metelec Miroslav 1990 Powerlifting TJJM Chodov 106,9 162,5 167,5 170,0 167,5 99,4800

Muži nad 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Švec Michal 1969 PWL Vision Nutrition 142,2 225,0 230,0 - 225,0 125,4400
2. Jirout Jaroslav 1980 PWL Vision Nutrition 126,2 135,0 145,0 150,0 150,0 85,3200

Muži M1 do 83 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Košťál Aleš 1974 SK Olymp Fit. Nový Bor 79,0 145,0 150,0 155,0 155,0 106,6700
2. Mařík Tomáš 1975 TJ Autobrzdy Jablonec n.N 81,6 140,0 147,5 152,5 152,5 102,8500
3. Zajan Jan 1976 Fitness Jiskra Bílina 79,8 140,0 150,0 155,0 150,0 102,5700
4. Mučka Radek 1974 Fitness Staňkov 82,4 130,0 137,5 140,0 137,5 92,1800

Muži M1 do 93 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Tauer Tomáš 1972 Fitness Staňkov 92,1 152,5 160,0 165,0 160,0 100,9800
2. Sekerák Michal 1969 FC Bílina 90,2 155,0 160,0 160,0 155,0 98,8400
3. Pustaj Radek 1971 TJ Spartak Rokyt. nad Jiz. 92,4 140,0 145,0 150,0 150,0 94,5200
4. Kopal Radim 1974 SKST Litvínov 92,1 130,0 140,0 147,5 147,5 93,0900
5. Klabal Jaroslav 1973 TJ Olympia Zlín 91,9 125,0 130,0 135,0 130,0 82,1300
6. Čmerda Julius 1973 SKST Litvínov 91,4 117,5 125,0 127,5 127,5 80,7700

Muži M1 do 105 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Ghazal Khaled 1972 TJ Sokol Pohořelice 105,0 175,0 185,0 190,0 190,0 113,5400
2. Cipriján Zdeněk 1974 FC Bílina 99,8 180,0 185,0 187,5 180,0 109,6400
3. Rada Karel 1973 Fitness Staňkov 104,9 160,0 170,0 172,5 170,0 101,6300
4. Koželuh Lukáš 1974 TJ Sokol Vršovice 92,1 152,5 157,5 160,0 160,0 97,0700
5. Reiniš Josef 1972 PWL Vision Nutrition 101,5 150,0 130,0 160,0 160,0 96,8000
6. Komínek Antonín 1973 TJ Svitavy 100,5 122,5 127,5 130,0 127,5 77,4400

Muži M1 nad 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Šoukal Jaroslav 1972 TJ Sokol Vejprnice 167,5 220,0 230,0 - 220,0 119,7700
2. Přibyl Marián 1972 TJ TZ Prosport Rakovník 151,4 200,0 147,5 120,0 210,0 116,0500
3. Pospíšil Oto 1976 SK Olymp Fit. Nový Bor 142,4 170,0 180,0 185,0 185,0 103,1200
4. Coufal Antonín 1973 TJ Sokol Vejprnice 140,4 180,0 180,0 185,0 180,0 100,5500

Muži M1 do 74 a 120 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Lahoda Petr 1970 TJ Sokol Rosice 117,1 180,0 187,5 187,5 180,0 104,0900
2. Rösler Marcel 1976 PWL Vision Nutrition 73,5 120,0 127,5 127,5 120,0 86,7400
3. Dolejš Martin 1970 TJ Sokol Vejprnice 72,7 105,0 112,5 120,0 112,5 81,9600

Muži M2 do 74 a 83 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Zámečník Petr 1966 TJ Olympia Zlín 81,8 120,0 125,0 127,5 127,5 85,8600
2. Plesar Pavel 1960 TJ Spartak Rokyt. nad Jiz. 70,7 100,0 105,0 110,0 110,0 81,8100
3. Novotný Miroslav 1964 TJ Sokol Rosice 71,3 95,0 105,0 110,0 110,0 81,2900

Muži M2 do 93 a 105 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Psota Jiří 1962 Sporting Apis Praha 103,9 155,0 162,5 165,0 162,5 97,4700
2. Hofbauer Milan 1966 TJ Sokol Pohořelice 100,8 145,0 155,0 162,5 155,0 94,0400
3. Táborský Jiří 1963 Fitness Jiskra Bílina 91,1 140,0 145,0 145,0 140,0 88,8300

Muži M2 do 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Krčmář Jiří 1962 Sokol Nymburk 111,2 150,0 157,5 - 157,5 92,3900

Muži M2 nad 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Lacika Jozef 1961 SK Zlobr Sedlčany 178,3 170,0 170,0 177,5 170,0 91,6300
2. Mrázek Milan 1958 TJ Sokol Pohořelice 134,7 130,0 145,0 150,0 150,0 84,3300

Muži M3 do 83 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Kryazel Rémy 1955 TJ Lokomotiva Krnov 83,0 150,0 157,5 165,0 165,0 110,1400
2. Michalczyk František 1954 Colbert club SSK Vítkovice 80,9 110,0 115,0 120,0 120,0 81,3500
3. Thun Ladislav 1956 Kult. a bodyfit. Lanškroun 82,6 120,0 125,0 125,0 120,0 80,3300
4. Olič Karel 1947 TJ Kralupy 82,7 95,0 100,0 107,5 100,0 66,8900

Muži M3 do 105 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Horník Jiří 1948 PWL Horník Vejprnice 96,3 140,0 145,0 - 140,0 86,5600
- Čmugr Bohumil 1956 Sokol Nymburk 104,0 155,0 155,0 155,0 0,0 0,00

Muži M3 do 120 kg

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Duna Jozef 1950 TJ Sokol Vejprnice 111,6 150,0 150,0 162,5 150,0 87,9000
2. Zamazal Petr 1956 SKST Litvínov 105,4 105,0 112,5 120,0 112,5 67,1400
3. Krištofík Jiří 1951 Colbert club SSK Vítkovice 107,5 105,0 105,0 - 105,0 62,2400

Muži M3 do 93 a nad 120 kg - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Maršík Luboš 1952 TJ Svitavy 87,1 120,0 130,0 140,0 150,0 90,9300
2. Veselý Ivan 1949 TJ Kralupy 122,8 105,0 112,5 112,5 105,0 60,0600

Muži M4 - sloučená

p. jméno nar. oddíl váha bench-press pokusy max. body
1. Soušek Antonín 1946 SK Fitness Gym Olomouc 80,3 105,0 115,0 120,0 115,0 78,3300
2. Kolář Alexandr 1943 Powerlifting Raspberry 102,1 100,0 110,0 120,0 120,0 72,4400
3. Kadaňka Zdeněk 1942 TJ Sokol Rosice 71,6 70,0 70,0 70,0 70,0 51,5700


Výsledky:
www.powerlifter.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra