Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
V Mělníku budu na 100 %, alespoň teď si to tedy myslím, a už nabíjím foťák i kameru, takže, pokud pořadatelé dovolí, bude zde potom všechno jako na dlani:).
martine, na melnik se jedu podivat, beru fotak, tak budu taky fotit a snad ti s tema fotkama pomuzu, neumim fotit:-)
Propozice zvládnu, články o soutěžích už budou horší - rozhodně ne z každé atd., ale rád bych po soutěžích v liftu docela letos jezdil. Zkusím co zvládnu, zároveň chcete-li kdokoliv pomoci, byl bych jen a jen rád... (třeba jen tím, že na soutěži okopírujete výsledky, pošlete fotku dvě, cokoliv - klidně i za menší finanční kompenzaci) - telefon na mě je 605 571 745, stačí zavolat (nebo poslat SMSkou číslo, zavolám já).
Podle tech sloupecku mi to prijde, ze tam chces mit odkazy na propozice a pak k tomu dat i clanky. Jestli tohle fakt dokazes tak smekam.:-9
Pokud by se některá data z kalendáře změnila, pokud by vám tabulky přišly nepřehledné, pokud byste měli jakýkoliv návrh k tomuto kalendáři - děkuji za vaše návrhy, podněty atd.
