Zásoby doplněny, akce pokračuje! Protein s postupným uvolňováním v exkluzivní akci! Více zde.

Olomoucký silák 2015 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Olomoucký silák 2015
- pozvánka
Letošního 14. ročníku této silácké soutěže se zúčastnilo celkem 20 závodníků ze čtyř zemí - České republiky, Slovenska, Maďarska a Ukrajiny.

Z domácích závodníků se pěkně umístil v kategorii do 80 kg Kamil Kadiev. Obsadil 2. místo výkonem 165 kg, čímž si vytvořil i svůj osobní rekord. S vítězem této kategorie, maďarským reprezentantem Szóltem Karlikem prohrál rozdílem pouhých 1,2 kg.

V kategorie do 100 kg svedl Petr Maceášik vyrovnaný souboj s maďarským reprezentantem Olahem Ákosem, z něhož vyšel vítězně maďarský reprezentant, který je několikanásobným mistrem Evropy. V nejtěžší váhové kategorii nad 100 kg sváděl boj maďarský reprezentant Katona Gábor s ukrajinským reprezentantem Iaroslavem Vdovychenkem. Oba závodníci zvedli 250 kg, vzhledem k nižší osobní váze zvítězil maďarský reprezentant Katona Gábor, který dosáhl rozdílu 147,40 kg, čímž vytvořil nový rekord soutěže v rozdílu. Tímto výkonem se stal absolutním vítězem a získal hlavní cenu soutěže - šek na 10.000 Kč.

V kategorii žen zvítězila slovenská reprezentantka Dagmar Liptáková výkonem 95 kg, čímž dosáhla rozdílu 32,20 kg. Kompletní výsledky a několik fotografií Vám nabízíme níže.