Reklama:

Sport Festival Slovakia 2015
- pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů ve spolupráci se Slovenskou asociací kulturistiky, fitness a silového trojboje a za pomoci Konfederace sportovních svazů a Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu organizuje již pátý ročník jedinečné akce Sport Festival Slovakia! Letos se akce bude konat 5. prosince od 10. hodiny dopolední na známém místě, a to výstavišti Expo Center v Trenčíně!

Jak z názvu vyplývá, půjde o festival sportů, a to těch méně známých, neolympijských. Tak jako v minulých letech zůstává i letos hlavní "střecha" na sportovních pilířích. Těmi jsou Vánoční cena v silovém trojboji, souboj nejsilnějších žen Evropy, velká cena ve fitness dětí, pohárová soutěž v bikiny fitness, tlak na lavici a tlak na lavici tělesně postižených sportovců.

Každým rokem připravuje organizátor množství novinek a nebude tomu jinak ani na pátém ročníku. Diváci a návštěvníci festivalu se tak mohou těšit na premiéru physique mužů, což potěší hlavně ženskou část publika, dále také na bojové sporty jako čínské wu-shu nebo akademické mistrovství Slovenska v kickboxu. Kromě bojových sportů se předvedou i vytrvalostní sporty jako CrossFit, který připraví celoslovenskou soutěž pro diváky! Také uvidíte i taekwondo, karetní hru bridž a mnoho dalšího, na co se již teď můžete těšit.

Součástí je i výstava expo, kde můžete zhlédnout ukázky jiných sportů jako například kuželky, florbal, lukostřelba, horolezci, připravené jsou workout ukázky na hrazdách slovenské firmy CAGE, historická střelba a další skvělé a zajímavé věci. Kromě sportovních stánků uvidíte i doplňky sportovní výživy od společností Kompava, Maxsport, Šmakoun, novinku představí i firma Grotto a jejich sušené hovězí maso.

Zajímavý bude i prezentační stánek Slovenské asociace silných mužů spojený s ukázkami siláckých disciplín, ochutnávkou slovenských proteinů značky Koliba a autogramiádou silných mužů. Podpisy budete moci dostat i od výborných slovenských kulturistů, fitnessek, bikiny fitnessek a mnoha známých osobností v stánku Muscle&Fitness nebo Slovenské asociace kulturistiky, fitness a silového trojboje. Sledujte festivalový web sportfestival.sk, kde se dozvíte množství informací, nebo facebookovou stránku, kde budou připraveny různé soutěže o lístky a zajímavé ceny!

V sobotu 5. prosince byste tedy neměli chybět na Sport Festivalu v Trenčíně - největší a nejrozmanitější sportovní akci svého druhu na Slovensku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 13 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra