Reklama:

360° Challenge v Riegrových
sadech má další vítěze

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní

[Tisková zpráva] V sobotu 26. 9. 2015 se v Riegrových sadech, pod záštitou starostky městské části Prahy 2 Jany Černochové, uskutečnil již 3. běžecký závod s překážkami s vlastní vahou těla 360° Challenge. Počasí bylo doslova jako na objednávku, takže od slunečného rána se závodníci měli na co těšit - 6 kilometrů běžce pekelně potrápilo. Nikdo nečekal takovou dřinu.

Šest kilometrů dlouhá trať byla rozdělena celkem do tří kol, kde se vždy zdolávala čtyři stanoviště po dvou cvicích. Nejvíce účastníky potrápily kačáci do kopce a slibovaní humusáci, kterými se závod proslavil.

Na programu dne byly celkem dva starty - dospělí a děti. Absolutní vítěz celého závodu byl tentokrát Jakub Podzimek s nejrychlejším časem 35:29. "Už jsem věděl, do čeho jdu, ale opět mě to překvapilo." Ani ženy nezůstaly pozadu a zlatá Pavla Ščudlová doskákala do cíle s časem 44:43. Časy všech byly proti jarnímu závodu rychlejší: "Trať jsme vylepšili a zrychlili, dokonce jsme i vyměnili cviky," hlásili organizátoři. Každý závodník, který trať dokončil, obdržel novou originální dřevěnou medaili z dílny Spaltoland od Tomáše Spálenského a další pozornosti od partnerů 360° Challenge. Vítěz si také zajistil trénink se shybařským rekordmanem Janem Karešem, balíček běžeckých doplňků od Trailpointu nebo poukaz na školení Flowin.

Pro diváky byl připraven i doprovodný program. Po celý den byly k dispozici koloběžky od Fitkoloběh. Zacvičit si účastníci mohli se Statera fitness na Lebert pomůckách nebo Flowin. Zajímavé informace mohli běžci najít u stánku Trailpoint. Pod stanem Dexter Academy se mohli nechat sportovci namasírovat či zatejpovat. Hlady určitě také nikdo netrpěl. Diváci i závodníci si mohli dopřát také mlsání bez hříchů u stánku Fitnesscake.

Po celý den závodu probíhala opět charitativní výzva, do které se mohl zapojit každý účastník a návštěvník závodu, tentokrát na podporu Terezky z Chrudimi. Za poplatek 20 korun překonávali účastníci stanoviště, kde po dobu jedné minuty měli udělat co největší počet opakování daných cviků - na stanovišti Statera to byly dipy s přednosem, u Fitkoloběhu kliky přes koloběžku a u Trailpointu - pod přísným dohledem Michaela Dobiáše zdolávali test obratnosti a koordinace.

Celá akce byla završena večer v pražském klubu Déjávu, kde závodníci zabojovali, tentokrát společně, proti osudu na akci Noc na pomoc. Na charitativním večeru se společnými silami vybralo celkem 31.000 Kč, které poputují na Terezčin léčebný pobyt.

Veliké díky patří samozřejmě i partnerům, bez kterých by se tento závod neuskutečnil.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra