Reklama:

Daniel Škvor inkasoval v Rakousku tvrdé KO - video

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

Český kickboxer a thaiboxer Daniel Škvor se v pátek večer představil v sousedním Rakousku, konkrétně v Linci, na 19. pokračování kickboxerské série FFC (Final Fight Championship). V hlavní části programu se v polotěžké váze (do 93 kg) utkal s chorvatským bijcem Antoniem Plazibatem. Českému reprezentantovi zkomplikovaly přípravu zdravotní problémy, s nimiž se potýkal pouhých 14 dní před zápasem, nakonec se přeci jen rozhodl do souboje nastoupit.

Úvod zápasu se vyvíjel slibněji pro českého bojovníka, který byl aktivnější i přesnější. Škvor skvělým uhýbáním dokázal ohlídat soupeřovy tvrdé zadní háky a sám zasadil několik tvrdých úderů, zejména ty na spodek chorvatskému bijci příliš "nechutnaly". Přes slibné první kolo pro 26letého bojovníka z Prahy Chorvat nepřestával polevovat ve svém tlaku vpřed a ve druhém dějství postupně přebíral iniciativu. Škvorovi začaly ubývat síly a přišly chyby v obraně, které chorvatský soupeř nekompromisně trestal. Škvora poslal během chvíle dvakrát do počítání. Ten sice pokaždé pokračoval v boji dál, jenže poté přišel třetí a finální knockdown po přesně trefeném háku na bradu, který už český reprezentant nerozdýchal, a zápas tak skončil vítězstvím KO ve 2. kole pro Plazibata. Na záznam zápasu se můžete podívat v následujícím videu.


FFC 19: Daniel Škvor vs. Antonio Plazibat - video


Zdroj foto:
Filip Škeřík, ExtraRound.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra