Reklama:

Meč Matúša Čáka 2015 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Po vydařené akci v Popradu, kde se Tatranským silákem stal Rekenei před Petríkem a Pirosem, se siláci setkají již v neděli v Trenčíně. A místo akce bude opravdu impozantní, všichni borci se představí divákům na Trenčínském hradě!

Dominanta Trenčína tak bude dějištěm historické dlouholeté silácké akce s názvem Meč Matúša Čáka. Název nemusíme nijak zvlášť představovat. Tato událost s dlouholetou tradicí je známa snad v celé Evropě, vždyť se jí zúčastnilo obrovské množství špičkových závodníků jako Vidas Blekaitis, Ervin Katona, Jan Šalata, Konstantin Ilyin, Jiří Žaloudek a 3x získal trofej i Slovák Branislav Golier. V loňském roce to byl premiérově Igor Petrík.

Uvidíme, kdo se bude radovat tentokrát. Startovní listina zahrnuje mnohá známá jména a získat prvenství bude nesmírně náročné. Domácí barvy by mělo hájit duo závodníků - Golier a Petrík, z České republiky přijde Čestmír Šíma, který v neděli vybojoval skvělé čtvrté místo na akci ligy mistrů nejsilnějších mužů světa. Z Polska zavítá do Trenčína Róbert Cyrwus, Bulharsko bude reprezentovat Konstantin Ilyin, Ukrajinu Ivan Hryhorovskyj, z Běloruska přijde Volodymyr Cyfra, z Maďarska János Sebestyen, z Litvy nestárnoucí veterán Salius Brusokas a překvapení z Lotyšska Didzis Zarniš!

Opravdu můžeme očekávat tuhý boj v pěti náročných disciplínách jako Viking Press, mrtvé tahy, schody síly, převracení pneumatiky nebo nošení meče spojené se zvednutím závaží na stůl. Pevně věříme, že právě domácí borci zamíchají kartami! Přijďte je povzbudit na Trenčínský hrad, a to již tuto neděli 13. září od 14 hodin! Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVideo: Mamdouh Elssbiay zpět na pódiu...
ironfighter (13:29) • Tak kdyz mu to Allah zaridi :-D.
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
jari (10:18) • Milane, obrovský klobouk dolů před tebou. Nejenom za to, co jsi vše dokázal, ale zejmén...
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
Turakam (09:28) • Heh, plánuje zakladať rodinu, ale šetrí na okruhovu motorku, holt, z dažďa pod okvap...
magazínAlternativní medicínou proti bolestem...
Poman (09:25) • Tak to se omlouvám, ale budu těžce nekolegiální, ale tohle tedy ne. A to budu psát jako...
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
ZdenekRazic (21:40) • Milane, tvuj nejlepsi rozhovor ever.. fandim ti a drzim palce.. at se tvuj zivot vyvij...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra