Reklama:

Meč Matúša Čáka 2015 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Po vydařené akci v Popradu, kde se Tatranským silákem stal Rekenei před Petríkem a Pirosem, se siláci setkají již v neděli v Trenčíně. A místo akce bude opravdu impozantní, všichni borci se představí divákům na Trenčínském hradě!

Dominanta Trenčína tak bude dějištěm historické dlouholeté silácké akce s názvem Meč Matúša Čáka. Název nemusíme nijak zvlášť představovat. Tato událost s dlouholetou tradicí je známa snad v celé Evropě, vždyť se jí zúčastnilo obrovské množství špičkových závodníků jako Vidas Blekaitis, Ervin Katona, Jan Šalata, Konstantin Ilyin, Jiří Žaloudek a 3x získal trofej i Slovák Branislav Golier. V loňském roce to byl premiérově Igor Petrík.

Uvidíme, kdo se bude radovat tentokrát. Startovní listina zahrnuje mnohá známá jména a získat prvenství bude nesmírně náročné. Domácí barvy by mělo hájit duo závodníků - Golier a Petrík, z České republiky přijde Čestmír Šíma, který v neděli vybojoval skvělé čtvrté místo na akci ligy mistrů nejsilnějších mužů světa. Z Polska zavítá do Trenčína Róbert Cyrwus, Bulharsko bude reprezentovat Konstantin Ilyin, Ukrajinu Ivan Hryhorovskyj, z Běloruska přijde Volodymyr Cyfra, z Maďarska János Sebestyen, z Litvy nestárnoucí veterán Salius Brusokas a překvapení z Lotyšska Didzis Zarniš!

Opravdu můžeme očekávat tuhý boj v pěti náročných disciplínách jako Viking Press, mrtvé tahy, schody síly, převracení pneumatiky nebo nošení meče spojené se zvednutím závaží na stůl. Pevně věříme, že právě domácí borci zamíchají kartami! Přijďte je povzbudit na Trenčínský hrad, a to již tuto neděli 13. září od 14 hodin! Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 94 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra