Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Blahopřeju, supr!
ja nevim, mě to připadá divný, vykloubený loket neni zaležitost na 14dní.. asi si jen natáhla ňákej úpon. ronnie, nechceš dementvat ňákou zprávu z posledního ironmanu ? jinak je to opět super úspěch !
to je docela dobrá,vždyť ten loket měla nedávno...
vůbec,škoda toho,jinak by na 95 kg měla
Evidentně ano :).
moment...ona už je Marcela Balogová v pořádku??
