Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.
[imgPR]2266_1[/imgP]Marcela a Eva na Mistrovství Evropy 2005[//imgP]Ve švédském Stockholmu se v těchto dnech (30. 11. - 4. 12.) koná Mistrovství světa v bench-pressu. V tuto chvíli jsou známé pouze výsledky některých ženských kategorií, ovšem už ty znamenají první cenné kovy pro Českou i Slovenskou republiku. Marcela Balogová totiž výkonem 90 kg dosáhla na stříbrnou pozici, zlato ve stejné kategorii zajistil 95 kg tlak slovenské závodnici Evě Svjantekové! Výsledky dalších našich zástupců se zde objeví co nejdříve po jejich vyhlášení!
Diskuse k článku:
Reklama:
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.