Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Reportáž z prvního soustředění talentované mládeže ČSST

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní

Soustředění talentované mládeže pořádané s pověřením Výkonného výboru ČSST Reprezentační komise a Komise mládeže je za námi. Během tří dnů jsme stihli celkem 8 přednášek a 2 společné tréninky. Velmi přínosné byly i společné večeře, při kterých jsme diskutovali (nejen) o silovém trojboji až dlouho do noci (rána).

Po pátečních přednáškách o dřepu a pohledu na základní cviky od odborníka Martina Snášela jsme si v sobotu vyslechli zajímavou přednášku od člena Výkonného výboru ČSST Jiřího Práška na téma pravidel a historie silového trojboje. Fyzioterapeutka Petra Švadlenková potom přednesla svůj pohled na prevenci zranění a nápravu dysbalancí u závodníků a teoretickou část zakončil Milan Špingl přednáškou na téma techniky bench-pressu a mrtvého tahu. V neděli následovala přednáška o dopingu od Milana Špingla a přednášky o výživě a suplementaci od Ondřeje Houžvičky.

Jaký mám pohled na proběhlé soustředění nyní po jeho skončení? Bez nadsázky si myslím, že jeho uspořádání je velkým krokem vpřed pro rozvoj mladých powerlifterů a pro sdílení zkušeností uvnitř Českého svazu silového trojboje. Celé soustředění hodnotí velmi pozitivně i většina účastníků a lektorů. Mnoho z nich se již ptalo, na kdy se plánuje další. Pro nás je to rozhodně podnět, abychom dále pracovali na organizaci těchto soustředění a na dalším rozvíjení silového trojboje u nás. Hodnocení samotných účastníků a lektorů si můžete přečíst níže!

Milan Špingl, předseda Reprezentační komise: "Akce se, myslím, velmi vydařila, ale jestli to není jen můj pocit, se dozvíme zpětně až dle reakcí samotných účastníků. Všichni lektoři se snažili předat maximální možné množství všech svých znalostí, aby to mládežníci byli schopni zpracovat. Všichni dostali veškeré přednášky také zpracované v brožurkách, takže i když jim něco vypadne, mají se kam podívat.

Snažili jsme se dávat velký prostor i samotným účastníkům v diskusích a myslím, že to všichni plně využívali. Navíc nebyla tato akce jen o tom, aby se něco naučili, ale aby se všichni seznámili, mohli si vyměnit vlastní zkušenosti a naučili se jeden druhému pomáhat. A to si myslím, že se nám opravdu povedlo. Doufám, že se nám i do budoucna podaří tyto akce opakovat pro širší věkové spektrum, ale samozřejmě musíme nejvíce pozornosti věnovat hlavně mládeži.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným závodníkům, lektorům Ondřeji Houžvičkovi, Jirkovi Práškovi, Petře Švadlenkové a Martinovi Snášelovi za perfektně odvedenou práci, Eagle Fitness za poskytnutí špičkových podmínek pro trénink a sponzorům Extrifit, Survival a Prom-In za dárky pro mládež. "


Jaké jsou na Facebooku ohlasy krátce po soustředění?


Děkujeme našim sponzorům za kvalitní suplementaci!


Účastníci soustředění před hotelem

Účastníci soustředění v Eagle Fitness


Fotogalerie ze společných tréninkůLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (17:35) • Ona to sla nahlasit tusim jeste ten den na policii. Takhle pozde doslo az k samotnemu z...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (17:22) • Téměř rok po onom incidentu?
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
70mMyW!53 (16:33) • Jan777: naprosto souhlasim,az na jednu vec: ze jeho DNA nasli v jejim tele
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra