Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Jak to vypadá na právě probíhajícím soustředění ČSST?

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní

První den soustředění talentované mládeže, které pořádá s pověřením Výkonného výboru ČSST Reprezentační komise a Komise mládeže, máme za sebou. Sešlo se celkem 19 účastníků a 4 lektoři.

Po vzájemném představení a rozdání doplňků výživy od našich sponzorů Extrifit, Survival a Prom-In jsme začali s přednáškou na téma dřepu. Hlavní slovo měl Milan Špingl a doplňoval ho Ondřej Houžvička. Všichni účastníci měli po celou dobu prostor klást dotazy a také toho hojně využívali.

Po praktických radách provedení tohoto cviku přišel na řadu odborník Martin Snášel a ukázal jiný, mnohem hlubší pohled na problematiku všech tří cviků - dřepu, bench-pressu i mrtvého tahu. Jeho přednáška byla pro pokročilejší posluchače a někdo měl problém se v ní zpočátku zorientovat, ale i tito powerlifteři velmi ocenili praktické rady a ukázky v druhé části prezentace. Všechny zúčastněné nás to donutilo k zamyšlení nad správnou biomechanikou pohybu z hlediska dlouhodobé udržitelnosti a prevence zranění.

Potom jsme už spěchali na trénink do Eagle Fitness, abychom měli dostatek času si vše ukázat přímo u činky. Účastníci si odcvičili své naplánované tréninky a všichni koučové jim po celou dobu asistovali a pomáhali vylepšit techniku cviků, případně odpovídali na dotazy. Ti, kteří budou za méně než dva týdny reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa dorostenců a juniorů, si pod vedením státních reprezentačních trenérů Milana Špingla, Ondřeje Houžvičky a předsedy Komise mládeže Jiřího Práška vyzkoušeli základní pokusy.

Po tréninku jsme se už všichni těšili na večeři a společnou diskusi, kde jsme probrali tréninkové postupy a sdělili své zkušenosti z přípravy na nadcházející soutěžní sezónu.


Děkujeme našim sponzorům!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (17:35) • Ona to sla nahlasit tusim jeste ten den na policii. Takhle pozde doslo az k samotnemu z...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (17:22) • Téměř rok po onom incidentu?
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
70mMyW!53 (16:33) • Jan777: naprosto souhlasim,az na jednu vec: ze jeho DNA nasli v jejim tele
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra