Reklama:

Pohár Slovanů 2015 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Již tento pátek, tedy 7. srpna, se obyvatelé Žiliny a fanoušci silových sportů mohou těšit na další ročník atraktivní a prestižní soutěže silných mužů. Bude se bojovat o Pohár Slovanů!

Záštitu nad akcí převzal samotný primátor města Žilina Igor Choma, který dlouhé roky podporuje silné muže v Žilinském kraji. Organizačně perfektně napomáhá SASIMu první trenér Petra Sagana a referent sportu ve městě Peter Zánický. Na regulérnost akce bude dohlížet Pavol Guga společně se zakladatelem asociace silných mužů a viceprezidentem SASIMu Milanem Gabrhelem.

Jak už z názvu vyplývá, na soutěži se střetnou závodníci jen ze slovanských států. Jen pro informaci - států je třináct a Slovenská asociace silných mužů se každoročně snaží pozvat strongmany z každého z nich. Bohužel vinou zranění se nepodaří přilákat do Žiliny zástupce ze všech těchto států.

I přesto je ale startovní listina plná zvučných jmen. Těšit se můžeme na Rafala Kobylarze, Konstantina Ilyina, Ivana Hryhorovského, Volodymyra Cyfru, Čestmíra Šímu, Nemanja Tasiče, Igora Petríka, Mareka Tótha, Maroša Kuboviča nebo Branislava Goliera. Organizační tým dělá vše pro to, aby ještě navýšil počet závodníků.

Disciplíny budou divácky velmi atraktivní. Na borce bude čekat šest těžkých testů síly. Závodníci budou nosit těžký Super Yoke, přitahovat 7,5tunový tahač, přehazovat betonovou kouli, zvedat obří jednoručku, nosit Conanovo kolo a provádět mrtvé tahy s automobilem. Opravdu se je na co těšit.

Přijďte i Vy na Hlinkovo náměstí do Žiliny již tento pátek 7. srpna od 16 hodin. Uvidíte atraktivní souboj o Pohár Slovanů.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra