Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
koukam ze midote si dal voraz, zlepsil se o 50 kilo v benci a 2.misto je na svete. on je skutecne brutalni figura..jediny lifter na planete, ktery ma hlavu velkou jako basketbalovej míč:-9
Pred vsema borcama smekam a respektuji je:-9
to je fakt nářez,ten Freydun je snad superman...:oD
ma lepsi benc jak Bondarenko jen takovy paradox...
Všichni borci mají můj respekt, některé ty výkony jsou jako z jiné planety. Theuser na svůj věk předvádí stále neuvěřitelné výkony, být ve 44 letech 4. na světě, to je fakt výkon. :-9
taky umi benčovat. takže už jsou 3
Jde to obrovsky dopredu...1000 je v tech tezsich kategoriich uz pomerne obvykle cislo,ale to co zvednou 67,5 to je fakt neuveritelny!%-)
ten dřep je brutal.. a ještě kdyby k tomu potáhl to co na ME.. a 13x přes tunu ve čtyřech kategoriích to je fakt šupa...
unbelieveable results%-) :-8
