Reklama:

Bolatický bench-press 2015
- výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Vlastimil Matýsek] Takže máme letos opět po soutěži a do dalšího ročníku nám zbývá necelý rok. Co napsat? Soutěže se letos zúčastnili zástupci čtyř posiloven, a to Quatro Ostrava, Posilovna Správní chlapi Hlučín, Bavaria Opava a náš bolatický Mates Gym. Letošní účast byla o něco slabší oproti minulému roku, protože hodně závodníků se na poslední chvíli omluvilo z osobních nebo zdravotních důvodů.

První kategorie mlaďasů, kde startovali i "malí špunti", proběhla až na malé zádrhely celkem v pohodě a Erik Jarkuliš svým výkonem opět s přehledem převálcoval celé startovní pole a opět potvrdil svou roli favorita. Pro Vás všechny, kdo jste skončili za ním, nechť toto je výzva k další motivaci na další rok. A velká čest patří těm malým prckům, kterým je 11 až 14 let a přitom našli odvahu a závodili. Všem, co v této kategorii závodili, patří můj obdiv bez ohledu na výsledek.

V kategorii muži do 100 kg letos opět zvítězil s velkým náskokem Jiří Šigut z Quatro Ostrava a ukázal jak svým uměním, tak profesionálním vystupováním, jak má vypadat pravý šampión. Domopoc mu dělal Martin Dráb, mistr Evropy v kulturistice. Robin Škrobánek z Bavarie Opava už závodil 3. ročník a taky svým výkonem ukázal, že není žádné ořezávátko a do budoucna je s ním třeba počítat jako s kvalitním závodníkem.

V těžké váze nad 100 kg jsme měli bohužel jen 2 závodníky, kteří už k nám patří 3. rokem, Milana Glonku a Romana Studeného z Hlučína. Takže jsme kategorie na soutěži sloučili a kluci se bili společně s Jirkou Šigutem jako lvi. Závody proběhly opět v přátelské atmosféře a tak to má být. Skvělým rozhodčím byl pan Jiří Kati. Rád bych ještě jednou poděkoval všem sponzorům této akce a všem, co při soutěži pomáhali. Jmenovat je nebudu, to bych se upsal. Jen bych chtěl obzvlášť poděkovat profesionálnímu přístupu Quatro Ostrava a celému jejich týmu za to, že se zachovali jako neskuteční borci, za extra příspěvek pro FOD Klokánek, kam část výtěžku putovala. Takže, přátelé, opět za rok. :)


Kategorie do 18 let

p. jméno výkon tým
1. Erik Jarkuliš 132,5 kg Mates Gym
2. Kamil Michalík 120 kg Mates Gym
3. Dominik Pašek 115 kg Mates Gym
4.Pavel Gemsa 110 kg Mates Gym
5.Marcel Sniehotta 110 kg Mates Gym
6.Patrik Mojžíšek 105 kg Mates Gym
7.Filip Stoklasa 100 kg Správní chlapi Hlučín
8.Michal Sněhota 60 kg Mates Gym
9.Ondra Duda 60 kg Mates Gym
10.Tomáš Sněhota 60 kg Mates Gym
11.Tomáš Kročil 20 kg Mates Gym
12.Adam Kubík 17,5 kg Mates Gym

Kategorie muži do 100 kg

p. jméno výkon tým
1. Jiří Šigut 200 kg Quatro Ostrava
2.Robin Škrobánek 155 kg Bavaria Opava
3.Vlastimil Pagáč 140 kg Mates Gym
4.Olin Koudelka 100 kg Mates Gym

Kategorie muži nad 100 kg

p. jméno výkon tým
1. Milan Glonka 180 kg Správní chlapi Hlučín
2.Roman Studený 170 kg Správní chlapi Hlučín


Foto:
Filip Monsberger


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra