Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 43 ks. Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #1 (Piešťany) 2015 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Tuto sobotu se již poněkolikáté uskuteční Slovenský pohár silných mužů jako součást známé piešťanské akce Truck aréna. Střetnou se zde nejsilnější amatérští borci z celého Slovenska v pěti náročných disciplínách.

Těšit se můžeme na známá jména jako Peter Rekenei, Richard Szanyi, Ľubomír Grigľák, Tomáš Piroš, Martin Dulai či Peter Supák, kteří Vám připraví skvělou show. Akce je otevřená pro všechny amatérské siláky. V Piešťanech uvidíte to nejlepší ze slovenských mladých siláků. Disciplíny budou jako v minulých letech přizpůsobené akci Truck aréna.

Siláci budou tedy nejprve tahat sedmi a půltunový kamion, který budou nejprve přitahovat vsedě. Následně je potrápí dvojice 120kilogramových kufrů, které budou nosit jako tašky s nákupem na předem určenou vzdálenost. Zdvih osobního automobilu usazeného na konstrukci bude další disciplínou. Takže i mrtvé tahy s autem budou další překážkou za vítězstvím v prvním kole Slovenského poháru. Samozřejmě se nesmí zapomenout ani na ramena. Ta jim potrápí zdvih nápravy o hmotnosti 115 kg. Tyto zajímavé disciplíny určí vítěze prvního kola a ten si tak odnese kromě prvenství i plný bodový zisk do konečného zúčtování. Přijďte se podívat už v sobotu od 12 hodin do autokempu Loděnice v Piešťanech!

Silní muži se na Vás těší! Na akci dorazí také profesionál František Piroš a také například šestinásobný nejsilnější Slovák Branislav Golier. Připraveny budou i divácké soutěže.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 17 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra