Reklama:

FČST: Mistrovství ČR
v bench-pressu 2015 - informace

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

4. ročník Mistrovství České republiky a extraligy družstev v bench-pressu se koná v sobotu 25. dubna v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí. Rádi bychom Vás nyní seznámili s některými aktuálními informacemi ohledně této soutěže.

Uzávěrka přihlášek je posunuta na neděli 29. března (do 12:00). Do této doby je nutno podat přihlášku (např. pomocí online formuláře zde) a zaplatit startovné na bankovní účet uvedený v propozicích. Pokud takto závodník neučiní, bude později platit o 200 Kč více a o jeho účasti rozhodne individuálně ředitel soutěže (může se tak stát, že se závodu zkrátka nebude moci zúčastnit).

Do posledního týdne řádného přihlašování a podávání přihlášek přinášíme speciální akci. Pokud jakýkoli závodník zajistí start jakéhokoli nečlena FČST, který doposud není přihlášen na soutěž, a ten podá přihlášku a zároveň uhradí startovné, bude při prezentaci závodníků oběma vrácena částka 100 Kč. Tato sleva se vztahuje i na nově přihlášené nečleny FČST, kteří včas podají přihlášku a uhradí startovné. O slevu je nutné si napsat do poznámky v přihlašovacím formuláři (zároveň je nutné pro uplatnění slevy zmínit, kdo Vás k soutěži přivedl).

Jiří Havrda, který je nejlepším českým benčařem, ohlásil útok na hranici 400 kg v bench-pressu, kterou se pokusí pokořit právě na naší soutěži!

Více informací zde.

S přáním spousty sil do závěrečných fází přípravy

Powerlifting Vrchlabí

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra