Dorostenky do 52 kg
Barkóciová Nikol -
TJ Sokol Lanžhot
Juniorky do 63 kg
Grischuk Yullia -
TJ Jižní Město Chodov
Juniorky do 72 kg
Šťastná Barbora -
SK Zlobr Sedlčany
Švadlenková Petra -
SK Zlobr Sedlčany
Ženy do 52 kg
Zodererová - Václava -
TJ Sokol Žižkov
Ženy do 57 kg
Bobálová Barbora - TJ Jižní Město Chodov
Ženy do 63 kg
Jandová Lenka -
TJ Sokol Vejprnice
Vojtíšková Kristýna -
SK Zlobr Sedlčany
Ženy do 72 kg
Běželová Barbora -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Kladivová Pavla -
Xxtreme Arena Praha
Steinerová Petra -
TJ Baník Meziboří
Ženy do 84 kg
Martina Koutňáková -
TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 66 kg
Hrubý Patrik -
TJ Spartak Chodov
Kulka Pavel - TJ Kralupy
Dorostenci do 83 kg
Bona Erik -
TJ Sokol Vejprnice
Rejholec Lukáš -
SK Zlobr Sedlčany
Junioři do 74 kg
Kružík František -
Powerlifting Jihlava
Sklenička Václav -
TJ Spartak Chodov
Šedivý Dušan -
Sporting Apis Praha
Junioři do 83 kg
Just Pavel -
Royal Arena Ivančice
Kovařík Petr -
TJ Spartak Chodov
Mihály Daniel -
KST Kuřim
Štěpáník Milan -
Sporting Apis Praha
Junioři do 93 kg
Švercl Martin -
KST Kuřim
Umlauf Vít -
TJ Jižní Město Chodov
Junioři do 105 kg
Kohout Lukáš -
Sokol Vejprnice
Košťál Pavel -
TJ Kralupy
Paukner Jan -
SK Zlobr Sedlčany
Rašek Luboš -
Powerlifting Klatovy
Roubík Lukáš -
SK Zlobr Sedlčany
|
Junioři do 120 kg
Klich Petr -
TJ Kralupy
Král Tomáš -
SK Zlobr Sedlčany
Junioři nad 120 kg
Pokrupa Jan -
SK TER Praha
Muži do 74 kg
Cabák Miroslav -
SK Zlobr Sedlčany
Dolejš Martin -
TJ Sokol Vejprnice
Fíla Ladislav -
SK Zlobr Sedlčany
Chaloupka Jakub -
Xxtreme Arena Praha
Čelůstka Vítězslav -
TJ Olympia Zlín
Vopřátko Jan -
TJ Spartak Rokytnice n. J.
Muži do 83 kg
Giebl Radek -
Colbert club Vítkovice
Hruška Zdeněk -
Powerlifting Klatovy
Plesar Pavel -
TJ Spartak Rokytnice n. J.
Rosenkranz Lukáš -
SKST Litvínov
Svačina Petr -
Xxtreme Arena Praha
Šamal Štěpán -
TJ Jižní Město Chodov
Thun Ladislav -
Kulturistika a bodyfit. Lanškroun
Muži do 93 kg
Doležal Jiří -
TJ Sokol Klatovy
Mařík Tomáš -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Polák Ondřej -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Přibyl Ondřej -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Sedláček Jakub -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Pustaj Radek -
TJ Spartak Rokytnice n. J.
Tuháček Zdeněk -
TJ Kralupy
Zerzánek Libor -
Kulturistika a bodyfit. Lanškroun
Muži do 105 kg
Bachan Daniel -
TJ Sokol Vršovice
Binko Jan -
TJ Svitavy
Cipriján Zdeněk -
FC Bílina
Horník Jiří -
PWL Horník Vejprnice
Koželuh Lukáš -
TJ Sokol Vršovice
Podzimek Richard -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Prášek Jiří -
SK Zlobr Sedlčany
Šafář Martin -
Sporting Apis Praha
Muži do 120 kg
Demčák Pavol -
TJ Sokol Nymburk
Hamaj Josef -
SK Olymp Fitness Nový Bor
Hnětynka Jaroslav -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Kaliba Miloslav -
TJ Sokol Nymburk
Metelec Miroslav -
TJ Jižní Město Chodov
Pilík Tomáš -
SK Zlobr Sedlčany
Prokop Michal -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Turk Pavel -
TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Vážný Josef Vojtěch -
SK Olymp Fitness Nový Bor
Videman David -
SKST Litvínov
Muži nad 120 kg
Macák Petr -
SK Zlobr Sedlčany
Mrázek Milan -
TJ Sokol Lanžhot
Šota Antonín -
TJ Sokol Klatovy
|