Reklama:

Mistrovství jižní Moravy v silovém trojboji 2014 - reportáž a fotogalerie

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 29. listopadu 2014 se ve Zbýšově konalo 23. mistrovství jižní Moravy mužů a žen v silovém trojboji. Výsledky jsme Vám přinesli již dříve, a to v tomto článku. Soutěže se zúčastnilo 30 závodníků, z nichž byly 2 ženy. Mistrovství bylo letos spojeno s 6. ročníkem Poháru starosty města Zbýšova, ze kterého jsme již přinesli reportáž. Kromě vyhlášení výsledků podle váhových kategorií zde byli pohárem oceněni i ti nejlepší podle počtu bodů Wilkse. V kategorii žen získala zlato Kristýna Obršlíková z Rosic, stříbro pak Jitka Mašková z Lanžhota. Mezi muži kraloval také závodník z Rosic - Martin Šumbera, který vybojoval 492,80 bodů. Druhým mužem mistrovství se stal junior a jediný rekordman Tomáš Juříček z TJ Lokomotivy Krnov, který získal pěkných 488,29 bodů. Bronz si odvezl do Kuřimi Vladimír Pop za 476,39 bodů.

Také zásluhou absolutních vítězů se stal TJ Sokol Rosice nejúspěšnějším oddílem soutěže s 49 body. Druhý nejlepší tým (38 bodů) přijel z Krnova a třetí pozici za 28 bodů obsadili závodníci z TJ Sokola Vranovice.


Oslovila jsem i tentokrát absolutního vítěze mistrovství Martina Šumberu a požádala ho, zda by odpověděl na pár otázek.

Jak se ti ve Zbýšově závodilo a jak hodnotíš svůj výkon?

Ve Zbýšově se mi závodí vždycky dobře. Průběh závodů byl dle mých představ, až na poslední pokus v bench-pressu, který mi úplně nesedl. Každopádně jsem s výkonem na začátek sezóny velmi spokojený.

Kdo tě přivedl k silovému trojboji?

K trojboji mě přivedli moji dlouholetí kamarádi a týmoví "sparoši" Ivoš Brázda a Václav Patočka.

Jaké jsou nyní tvé další plány?

Můj další plán je mistrovství ČR v trojboji, kde plánuji pokořit 330 kg na dřep, 280 kg na benč a konečně 300 kg v tahu. Dále plánuji mistrovství ČR v bench-pressu a pokoření 290 kg v benči.

Jaká je tvoje nejoblíbenější disciplína?

Tak u mě je to, myslím, jasné. Je to bench-press.

Máš kromě trojboje nějaké koníčky?

Hlavním koníčkem je trojboj, ale mám rád i další sporty jako je nohejbal, florbal, hokej a další.

Bereš také nějaké doplňky výživy?

Mimo sezónu neberu nic, ale v sezóně proteiny, BCAA, kreatin a občas i kloubní výživu.

Chceš touto cestou někomu poděkovat?

Rád bych touto cestou poděkoval mojí přítelkyni Lucce, rodině a všem přátelům z Rosic a Blanska, kteří mě podporují na závodech i v posilovně.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho úspěchů na dalších soutěžích, kterých se zúčastníš.


Mistrovství jižní Moravy v silovém trojboji 2014 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 109 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra