Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Sport Festival Slovakia 2014
- pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Za necelý měsíc se nejen fanoušci silových sportů mohou těšit na skvělou akci. Známý Sport Festival Slovakia otevře už počtvrté své brány. Už čtvrtý ročník sportovní akce, jehož vyvrcholením je charitativní galavečer s názvem Večer hvězd, se odehrává opět v Trenčíně na výstavišti Expo Center. Od 10 hodin dopoledne se otevírají brány pro fanoušky nejen silových sportů. Na co se můžete v letošním roce těšit? Samozřejmě na nejsilnější muže Evropy, silné ženy, které se také předvedou v akci, dále nebude chybět pole dance - hříšný tanec na tyči, piloxing, silový trojboj, grapplingový turnaj a sport MMA, biliard, šipky, světový pohár v armwrestlingu, fitness dětí, bikiny fitness a mnoho dalšího. To vše Vás čeká na výstavišti Expo Center v Trenčíně.

Po otevření, které proběhne v 10 hodin v pavilonu 1, budou následovat sporty:

Strongman - nejsilnější muži Evropy předvedou divákům dynamickou show v disciplínách jako zvedání 140kg klády, nošení 150kg kufrů, mrtvé tahy s autem na konstrukci, zvedání betonových koulí, převracení 400kg pneumatiky a tažení tunového automobilu. Dorazí například Jiří Žaloudek, Konstantin Ilyin, Robert Cyrwus - máte se tedy na co těšit.

Strongwoman - silné ženy se zcela poprvé představí nejen na Sport Festivalu, ale také na Slovensku vůbec. Přijedou silné ženy z celé Evropy a v přestávkách mužů budou i ony soutěžit o titul té nejsilnější z nich. Čekají je podobné disciplíny, jen hmotnostně o něco lehčí, například zvedání nápravy, nošení kufrů, tažení auta, 60kg a 100kg koule, lehká pneumatika. Vítězkou se stane jen jedna a Vy se můžete přijít podívat! Nejsilnější ženy začínají soupeřit ve stejný čas jako muži, tedy v 10:30.

Powerlifting - silový trojboj je každoročně součástí Sport Festivalu. Vánoční cena v silovém trojboji, ale i v tlaku na lavici a tlaku na lavici tělesně postižených začne sice od 9 hodin, ale té nejtěžší váhy se dočkáme přibližně až za hodinu.

Fitness dětí - opět roztomilé děti, které předvedou svoje dynamické volné sestavy v pavilonu 1 na poschodí od 10:15!

Armwrestling - světový pohár družstev v přetlačování rukou - od 10:30 se můžete těšit na semifinále a od 13:30 na finále!

Piloxing - je nový, vzrušující program, který oslovil také hollywoodské celebrity a další hvězdy. Od 11 hodin si jej můžete dokonce sami vyzkoušet, a to v pavilonu 7.

Pole dance - na atraktivní a vzrušující tanec na tyči a na soutěž o pohár Laugaricio se můžete přijít podívat od 12 hodin v pavilonu 7.

MMA - ultimátní zápasy, ale také grapplingový turnaj v kleci si přijďte vychutnat od 13 hodin do pavilonu 5.

Bikiny fitness - krásné a vysportované ženy v bikinách v pavilonu 1 na poschodí od 15 hodin.

Závěr akce je naplánovaný na 17. hodinu a od 19 hodin už začíná dvanáctý ročník Večera hvězd. Kromě vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců v neolympijských sportech Vás čeká také vystoupení zpěvačky Beáty Dubasové a těšit se můžete na zajímavý program.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra