Reklama:

České vzpěračky
mají svůj kalendář

Ronnie.cz > Powerlifting > Vzpírání

V září letošního roku poprvé v historii vyšel kalendář českých vzpěraček tak, jak by to nikdo nečekal. Mladé dámy, které tento odvážný kalendář představuje, si díky svým silovým výkonům odváží medaile z mistrovství republiky a některé z nich Česko dokonce reprezentují v zahraničí. Přesto jsou stále především přitažlivými ženami.

Fotograf Patrik Pšeja dokázal za jediný den - při závodech v Novém Hrozenkově u jezera zvaného "Balaton" - vytvořit dvanácti vzpěračkám ve věku od 18 do 31 let jak umělecké fotky, tak i momentky ze závodů.

Na každé straně kalendáře je vždy velká fotka ve formátu A3, na níž vynikne ženská krása každé ze zúčastněných. V rohu je pak malá fotka, kde je vždy dívka ve své "závodní formě" s činkou nad hlavou. Pod fotkou je pak kromě jména každé vzpěračky také její maximální dosažený výkon v trhu i nadhozu a váhová kategorie, ve které závodí.

Kalendář vznikl hlavně proto, aby zbořil mýty o tom, jak vzpěračky vypadají a že vzpírání ničí tělo. Věříme také, že díky němu se spousta žen přestane bát činky a ženské vzpěračské řady se rozrostou.

Níže Vám přinášíme malou ochutnávku.

Kalendář si můžete zakoupit zde. K dispozici je už jen 250 kusů z 500 natištěných.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.11.23:41WildOrchid - Livie Szencziova, dela krom vzpirani jeste crossfit
18.11.21:48Ddton - Moc krasne:-)Nevite nekdo, jak se jmenuje ta tmavovlaska s..
18.11.20:37Muflon - :) Do vetsiny bych vzpirani urcite netipl :)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra