Reklama:

Noc válečníků 9 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Text: Hakim gym Kladno SBS team Solvent] Zdravíme všechny příznivce bojových sportů. Podle plakátu je vidět, že všichni si přijdou na své a i letos bude gala velmi našlapané skvělými fightery a i celkovými zápasy. Ani není třeba zmiňovat Honzu Soukupa a Daniela Škvora, kteří jsou letos v neskutečné formě a většina jejich posledních zápasů skončila knokautem soupeře.

O další show se určitě postarají Honza Homolka, který patří k české K-1 špičce, což dokazuje i jeho evropský titul, neméně zajímavá bude i odveta dvou vycházejících hvězd české Muay Thai scény - Jana "Šmouly" Šindeláře a Ondřeje Sovy, kteří si zopakují zápas z jara, kde se utkali v kvalifikaci na European Muay Thai League.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na další kladenská želízka v ohni, v pyramidě juniorek se utká světovými i evropskými úspěchy ověnčená Tereza Dvořáková a o své místo na výsluní se poperou i Patrik Ďurčanský a Tony Georgiev, jejichž forma stoupá zápas od zápasu. Jediným zástupcem MMA na tomto gala bude Jaroslav Jartim, který bojuje o titul GCF, takže uvidíme MMA jaksepatří.

A je toho připravena spousta dalšího, ať už zajímavých zápasů, nebo kulturního programu o přestávkách, jako je např. ukázka tanečního stylu Twerk. Proto doufáme, že si uděláte čas a dostavíte se 11. prosince 2014 do kladenské sportovní haly (Sportovců 817, mapa zde) a spolu s námi si vychutnáte tento sportovní zážitek.

Srdečně Vás zve Hakim gym Kladno SBS team Solvent!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (01:11) • A děkuji za upozornění ohledně interpunkce. Jsem rád, když mohu něco zlepšit. :) (nemys...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (00:57) • th.0th: Sorry, ale můj názor je ten, že tvrdit o špičkovém kulturistovi, že jeho forma...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Blaster (23:31) • th.0th, nemas fotku. Ako sa teda opovazujes navazat sa do pysneho princa na hnoji menom...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (21:13) • Zodiaku, Zodiaku, to už fakt přeháníš. Jseš největší hater na Ronnie, kdokoliv cokoliv...
magazínTréninkový videolog: Boris Orava (04/...
sz0ty (15:06) • Skvělý videolog. Vůbec jsem o trzích nevěděl a jenom ze záběrů mě mile překvapily ceny....Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra