V sobotu 25. října se v jihomoravských Vranovicích odehraje 1. mistrovství jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji, které je zároveň základní soutěží pro muže, ženy a talentovanou mládež.
Klání se jako již tradičně bude konat v místní sokolovně na Lipové ulici číslo 573 (mapa zde). Prezentace pro závodníky začíná v 8
hodin a v 10:00 bude slavnostně zahájena vlastní soutěž.
O tituly mistrů jižní Moravy se zde utká 34 závodníků, jejich seznam naleznete na konci článku.
Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Šárik, na pozici postranních se představí Irena Pokorná a Marek Pokorný. Soutěžní propozice si ve formátu PDF můžete prohlédnout zde.
Pokud chcete prožít příjemný sportovní den ve společnosti silových trojbojařů, budete ve Vranovicích srdečně vítáni.
Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Startovní listina
Ženy do 52 kg
Nikol Barkociová - TJ Sokol Lanžhot
Ženy do 63 kg
Jitka Mašková - TJ Sokol Lanžhot
Ženy do 72 kg
Eva Chaloupková - Royal Arena Ivančice
Helena Nucová - TJ Sokol Pohořelice
Muži do 66 kg
Lukáš Fusek - TJ Lokomotiva Krnov
Lukáš Soukup - TJ Sokol Vranovice
Muži do 74 kg
František Kružík - KKST Jihlava
Václav Lamza - SK Fitness Gym Olomouc
Jan Pavlíček - TJ Lokomotiva Krnov
Jiří Procházka - TJ Lokomotiva Krnov
Věroslav Průdek - TJ Sokol Vranovice
Martin Štoppl - SK Fitness Gym Olomouc
Muži do 83 kg
Robert Kolena - KST Kuřim
Ladislav Přibilík - KST Kuřim
Adam Sedlář - TJ Sokol Rosice
Jan Strouhal - TJ Sokol Pohořelice
Radomil Vašík - TJ Sokol Pohořelice
Rémy Krayzel - TJ Lokomotiva Krnov
Ladislav Murín - SK Fitness Gym Olomouc
|
Muži do 93 kg
Marek Kolář - KST Kuřim
Filip Kurka - TJ Sokol Vranovice
Marek Suchánek - TJ Sokol Vranovice
Zdeněk Rutar - OST Zbýšov
Josef Lipka - SK Fitness Gym Olomouc
Libor Vizent - TJ Sokol Pohořelice
Muži do 105 kg
Jiří Schoř - TJ Sokol Pohořelice
Ivo Jurman - TJ Sokol Rosice
Tomáš Hájek - OST Zbýšov
Muži do 120 kg
Petr Lahoda - TJ Sokol Rosice
Michael Čech - TJ Sokol Vranovice
Stanislav Macák - SK Fitness Gym Olomouc
Muži nad 120 kg
Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Petr Sadovský - TJ Sokol Lanžhot
Petr Klepáč - KST Kuřim
|