Reklama:

Tatranský silák už tuto sobotu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Siláci se už poněkolikáté setkávají na známém tatranském místě Humno, kde se střetnou v náročných disciplínách s ostatními borci. Závodník Slovenské asociace silných mužů Peter Rekenei organizuje v Tatranské Lomnici soutěž silných mužů, která je zařazená do Euroligy siláků.

Už čtvrtým rokem se tato akce koná v Tatranské Lomnici a jsme rádi, že se podařilo soutěž zařadit do Euroligy siláků, kde měří síly borci z Čech, Polska a Slovenska. Seznam potvrzených závodníků je již zaplněný a diváci se mohou těšit na známá jména. Uvidíte zde kromě organizátora Petra Rekeneiho také Józsefa Tomaszewského, Jirku Tkadlčíka, Martina Súvu, Marka Tótha, Františka Piroše, Jaroslava Daňa, Petra Supáka, Milana Šuľana, Petra Ovšonku, Maroše Kuboviče, Milana Husára, Ľubomíra Grigláka a Milana Dzivjaka. Pestrá skupinka závodníků se utká o vítězství v náročných disciplínách. Pro Jara Daňa bude tato akce první na Slovensku od loňského zranění, které si přivodil právě na Tatranském silákovi. Uvidíme, komu se bude nejvíce dařit a vybojuje si postup.

Akce by se samozřejmě nemohla organizovat bez pomoci štědrých reklamních partnerů, kteří pomohli, ať už finančně, či věcnými cenami. Peťovi tak při organizaci pomáhají Truck Tatry, s. r. o., pivovar Bakalář, společnost EVER, Dzivo, s. r. o., AS Busines a Hotel Gerlach.

Děkujeme partnerům, a pokud nemáte na sobotní 11. hodinu žádný program, přijďte se podívat do Tatranské Lomnice. V lokalitě Humno uvidíte jak slovenské, tak i zahraniční závodníky. Disciplíny jako zvedání klády, nošení kufrů, převracení pneumatiky, zvedání sudů a betonových koulí, schody síly nebo mrtvé tahy s automobilem jsou zárukou skvělých závodů a vynikající podívané pro diváky. Těšíme se na Vaši hojnou účast.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra