Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Ináč...neviem či aj Vy ale ja stále čakám na to sľúbené video ktoré tu malo byť už po víkende
nemalo byť už v sobotu, čakám aj ja a úprimne sa teším, vždy je zážitok vidieť podobný kolos hrať sa so závažiami hehe
Podle me jeden z nejlepších talentů na světě, kdyby nemusel stávat ve 4 rano do práce tak to všem dokáže .)
Kdyby kdyby, nemyslíš, že je každý svého štěstí strůjce?
Myslím, ale to kdyby se mi líbí .)
a aby aby, pamatujete z jakeho to je filmu? Dlouho jsem ho nevidel.
Ahoj všichni, děkuji za vaše ohlasy...jak ty pozitivní, tak i negativní a obzvláště děkuji za nabídnutou pomoc, které si moc vážím. S Petrem Prieložným jsem již v kontaktu a vy ostatní mě v případě zájmu můžete kontaktovat buď zde do PM nebo na mail petrpetras@centrum.cz. Ještě jednou díky moc vám všem...
Bez výkonu nepujdu soutěžit,bez soutěže nebudou sponzoři,bez sponzoru nebude výkon.Asi začarovaný kruh. Vím,jak je příprava drahá,ale v Čr si to hold každý musí platit sám. Petrovi přeju hodně štěstí.Rád bych ho viděl v plné formě.
Dlouho o něm nebylo slyšet, jsem rád že je zpátky. Jeho výkony byly neskutečné. Pak si natahnul zada a slehla se po nem zem. Nekde se psalo ze zhubul 40 kilo a dela MMA:)
k tomu Jagrovi co som pisal len tolko ze hokej je sport s minimalnou konkurenciou ved slovinci mali ja neviem 200 ci 300 registrovanych hokejistov a napriek tomu slusne obstali na OH. Tak z toho len vyplyva ze aj ked Jagr moze byt top hokejista tak stale je to len hokejista a nemozno ho porovnavat s elitnymi sportovcami popularnejsich sportov. Taka je realita len treba mat sirsi rozhlad a nepozerat sa len na to co sa rozprava v hospodach
Pokud jsi doplnil sachry a nepomáhá to,máš určitě abstinenční příznaky....bez urážky...
co som napisal zle?
V hokeji rozhodne nie je minimálna konkurencia, v porovnaní s liftom je to ďaleko populárnejší šport a z toho logicky vyplýva, že má aj väčšiu základňu potenciálnych športovcov. Jednoducho povedané, je ľahšie sa presadiť medzi 500 liftermi ako medzi 50 000 hokejistami. Inak tá poznámka dole od tej slečny o tom `čo dokázal` mi príde dosť smiešna, tento človek je vo svojom športe elita. Liftuje kde kto, aj ja chodím do posilky, ale total nemám ani polovičný :)
Sledujes hokej? Asi ne.
+ vsimni si, kam se dostali ve fotbale spanele, anglicaci,......a to nejsou zrovna spatne tymy :`D
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.
Proboha, prober se ze sna.
Jestli si opravdu stojíš za tím,co jsi zde vyplodil,tak si říkám,že je ti max 9let,pokud se pletu...tak je to kluku opravdu vážné....:-) PS:Můj poslední koment....
tvoj pohlad emocionalny asi je pre teba Jagr hrdina, tak som brnkol na citlivu strunu, moj realisticky nahlad po zvazeni sirsich suvislosti. tak asi tak
Ty vážně nejsi zdravý. Co to tady plácáš o emocích? Prosím tě, hlavně se nesnaž nic dokazovat, nebo ze sebe uděláš ještě většího vola.
tomasjuve: Promiň, obvykle mi čtení nedělá problémy, ale u tebe jsem snad poprvé v životě narazil :D.. Připadám si, jako kdybych právě přilétl na cizí planetu a viděl létat kapry, potom ženu, jak rodí obří vejce atp.. Předem se omlouvám, ale přijde mi, že všechno co jsi napsal, tak je nesmysl, fakt promň, snažil jsem se tě pochopit, ale nějak mi to nejde :-).. V hokeji, že není konkurence??!! Vždy´t je tam tak obří hráčská základna, že nemůže bejt každej TOP hráčem... Peace ;-)
no kde je ta extra zakladna , keby si to bral podla registrovanych sportovcov tak hlboko hokej zaostava aj rekreacnych. Ciastocne je to aj tym ze je narocny na podmienky. Ale mas kopu krajin kde proste hokej je len exoticky sport a nikto nema zaujem sa mu venovat. No a prave tieto dva faktory vedu k nizkej konkurenicii a moznosti ze aj menej talentovany sportovci to dokazu v hokeji dotiahnut daleko. Cely cas netocim o nicom inom len o elementarnej logike. Jenoducho ked si najlepsi v triede zakladnej skoly ( hokej ) nie je to to iste ako najlepsi na exkluzivnej univerzite (futbal) asi tak
Původně jsem se do diskuse nechtěl zapojovat, ale když jí čtu (především poslední příspěvek od Petra Prielozneho), nedá mi to. Petr Petráš má obrovský talent, o tom není nejmenších pochyb. Je určitě jedním z nejsilnějších lidí, kteří tu kdy v ČR byli a nejspíš má potenciál zapsat se i do světových tabulek. Na druhou stranu je tady v ČR lidí se srovnatelným potenciálem víc a všichni rozvíjeli a rozvíjí svůj talent také bez pomoci sponzorů, bez optimálních podmínek a bez vyšlapané cestičky. Je na každém, kolik úsilí vloží do naplnění svých cílů. Pořádání sbírek mi přijde spíš úsměvné a nemyslím si, že to Petrovi Petrášovi jakkoliv pomůže. Šampion nevznikne tak, že ho k úspěchu dotlačíte. Šampion si tu cestu k úspěchu musí prošlapat sám.
Cizo, myslim si, ze Petrovi nikdo cesticku nevyslapava a netlaci ho kamkoliv. Padlo tu par nabidek na pomoc a ja si myslim, ze i mala pomoc je k necemu, i kdyz ty to povazujes za usmevne, ale o tom uz jsme se bavili...:-) Nicmene nekdo potrebuje s prezentaci pomoc, ne kazdy je prubojny a umi v tom chodit, pro tyhle pripady jsou tu lide, kteri ho v te ceste nasmeruji a pomuzou mu tech cilu dosahnout.
Cizo, napsal jsi to velmi vystizne, pravdive a naprosto s tebou souhlasim. Ja si jen myslim, ze lide by si meli pomahat, tlacit se k lepsim vysledkum a sdilet sve zkusenosti. Ja jsem napriklad nedosahl zadnych velkych vysledku, ale nikdy jsem nemel problem se sehnanim sponzoru a prostredku k uskutecneni mych priprav. Takze pokum mohu sdilet sve zkusenosti z teto oblasti a pokud mi to pracovni vytizeni dovoli, rad pomohu. Jsou lide, kteri uchopi takove sance za pacesy a zmeni svou zivotni cestu, nebo se nehnou z mista a zakrni.
pekne napísané
Pokud Petr kontaktuje a vyjadri, ze by byl 100% zamereny, rad bych abysme zde slozili tym. -• ja si poradim s tou sbirkou • petr protrebuje slusne webovky k prezentaci ( nekdo z vas) • taky potrebuje nekoho manazerskeho typu, kdo bude kontaktovat misti i svetove spolenosti zamerene na powerlifting ohledne sponzoringu Taky si myslim, ze rok mu k pribrani zpet na 170 urcite nestaci. A nejsem naivni, zraneni muze prijit kdykoliv, ale proc to nezkusit, treba se vytahne na svetovou jednicku!
Petre, zase trosku uber. Nikdo nerikal, ze Petr chce nabrat zpatky 170kg a podobne. Myslim, ze hodne predbihas udalosti. Urcite je dobre, ze mu chces ty i ostatni pomoci. No, zatim bych to nechal, po vikendu se tu s videem objevi i kontakt na Petra, takze kdo bude chtit, muze mu napsat a domluvit se s nim osobne, coz bude asi nejlepsi.
Stačí si za tím jít a kolem nevnímat.
Je to sice škoda, ale nalijme si čistého vína nikdo v ČR nemáme podmínky. I naši nejlepší kulturisti, kteří vlastní např po Praze fungující fitka, je o tom, že si zvládli sami udělat vlastní byznys a závodní kariéru si dotují, ikdyž sponzory mají. Hodně je to o schopnosti sebeprezetace. Když by například měl schopnosti Pavlise asi už by byl milionář  nic ve zlém. Držím každopádně palce, at článek pomůže k podpoře. No a za mě, kdyby se ho chopil někdo na styl Simonce, radši bych viděl 1200+ eq :-)
PP v rozhovoru zmiňoval, že dresy z duše nesnáší, proč ho tlačit do dresů, když má zkušenosti s tréninkem v RAW a navíc tam podává excelentní výkony ;-) :-)
Psal jsem, že za mě bych byl rád :-) Je mi jasný, že to není reálné. Navíc je pravidlo, že takto silní rawkaři potom z dres prostě nic nedostanou. Viz Malanichev a jeho eq lift o 45kg vyšší? To je úsměvný prostě, nedívím se, že potom nesnáší EQ :-D . Myslím si ale, že stejně to je o technice a zprávnosti tréninku. Kdežto v rawce prostě zvedáš a jestli blbě je to jedno, páč když jsi silný stejně to dáš. To budou zase flame. K Jádru pudla, všichni doufáme, že nám Petr předvede 1100kg RAW a zapíše se do historie.
Krásně napsáno Patriku :-) Taky doufám, že o PP ještě hodně uslyšíme a že padne třeba i těch 1160 :-)
Petr prielozny - dost dobry napad, to by mohlo vyjit. Doufam ze te zkontaktuje, na tohle bych taky prispel, uz jen ze zvedavosti :).
Bože, to je sedlák.. :-D Ja mu dám `blbý silový trojboj`.. Ešte v trojboji pomaly nič nedokázal a je namyslený jak prasa.. trošku pokory chlapče
...a čo má dokzaovať, na tréningoch dáva viac jak vy hurky, ktoré sa súkate do skafandrov a obmotávate pomaly od hlavy po päty a ešte sa k tomu hráte na čistý šport, to je smiešne!
Tak to určite :-D Uorednostnujem raw a narozdiel od GPC, na rawku si nemotáme žiadne bandáže, robíme hlbokè drepy, na benchi máme stopku aj nohy na zemi a celkovo máme prísnejšie pravidlá a hlavne dopingovky. :-) Toto môže vypustiť z úst len absolútny blbec.
áno, dopi, ehm, govky, tak a teraz sa ťa spýtam, kto z čr/sr sa mu výkonnostne v raw čo i len približuje, prípadne, kto zadelil taký raw trojboj ako on, možno tak Lupač sa chytá, ej, ale v drese, že?
Turakame, nikdo nezpochybnuje, ze je neskutecne silnej. Porovnavat jeho vykony s Lupacem, ktery je nejspis navic i v monitoringu, ale opravdu nejde. Navic pro Davida byla RAW jen odskoceni si. Neni to jeho priorita. Zlehcujes dopingovky? Proc asi dostala ruska, ukrajinska a bulharska federace stopky? Asi jsou tam vsichni totalni idioti, kdyz se s takovou prkotinou nedokazali vyrovnat, pritom kazdej druhej tady na foru vi, jak v tom bez problemu chodit...
KillerQueen: Chci te poprosit, abys zbytecne neurazela v diskuzi, rozsiri to vetsinou velky flame a nebo to ma za nasledek uzamceni diskuze, coz urcite neni dobre pro nas, kteri chceme Petrovi pomoct. Nemuzu souhlasit s tim, ze Petr nic nedokazal, myslim si, ze 1055 RAW v trojboji je vykon, ktery se denne nedava. Podle profilu koukam, ze jsi take trojbojar, tak co se takhle zachovat sportovne a bud to Petrovi prat a nebo ho aspon neosocovat. Diky
KillerQueen: Franto neřeš jí :-), asi si chce získat trošku pozornosti a třeba i veřejnou sbírku na její osobu, protože to co napsala je fakt na pěst mezi oči, a že je to ženská? Tak na pořádnej výprask na holou ;-)
Ale klud chalani.. Ja som si len povedala svoj názor.. Tento trojbojár mi vobec nepríde skomný, teda podla tohto clanku sa tak neprezentoval. Lupac je pre mna lepsí..Chodil len vo vybavení, ale odhodlal sa ist aj na MS RAW a skoncil ako víťaz.. Nechcela som sa vas dotknut, vujadrila som si len nazor.. Pozornost nepotrebujem, ani zbierku na nic, petoze na jeden protein a kreatin mesacne sa vzdy peniaze najdu :-)
Myslím, že jeden protein a kreatin nebudou hlavním problémem. Při Petrově váze (tenkrát 170kg) zkrátka padnou všechny finance na jídlo ani nemrkne. :)
To zas musím uznať.. Je silny to ano.. Takisto zjem vela, ale to mam len 62 kil, neviem si ani len predstavit, kolko zje toho on
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.
 Hodnocení: 0 sk srovnavas vydelek jagra s powerliftingem ?
Ty jsi se vážně zbláznil,nebo ti chybí sachry....
Kluk asi neví kdo je Jágr.....:D
Trošku mi to připomíná fór o skotovi, co prosí boha o výhru v loterii, ale nechce si koupit los:-) Možná, kdyby na sebe nechal aspoň mailový kontakt, někdo by se mu ozval. Už jsem s ním četl víc rozhovorů, ale nikde to nebylo.
kdo bude chtít zkontaktuje redakci ronnie a poprosím o mailový kontakt či jiné spojení a pomůže mu.
Tech 1100kg dali jen dva lidi jako RAW?to je neuveritelne kdyby je ted prekonal.
popripade me Petre kontaktuj na petr.prielozny@yahoo.com a muzeme probrat moznosti ohledne te sbirky, tvuj commitment, atd. Myslim to vazne. Petr
1. Mozna by nebylo od veci zalozit pro Petra sbirku na gofundme dot com , lidi, kteri rozumi jeho potencionalu by radi prispeli (i ja), aby mohl jen komplet pripravu bez zadneho rozptylovani. 2. Nezda se vam, ze lide s iniciali PP jsou vzdy super uspesni athleti a rozumny kluci? :D skadlim vas samozrejme. Ale opravdu, chce se toho nekdo ujmout pro Petra na gofundme? Lidi takhle vyberou statisice dolaru...just sayin`
To zní velmi dobře. Určitě bych přispěl, i když nemám moc velké možnosti, ale každá koruna je dobrá :)
Taky mě Petr zaujal a není možný, že nemá výpomoc od někoho. Klidně bych mu rád pomohl, sám mám málo, ale něco bych mu na účet poslal. Když se zřídí sbírka, pomůžu. Nebylo by od věci udělat nějaký seminář nebo trénink s Petrem pro zájemce za symbolickou částku pro Petra. Já bych si zaplatil vstup na jeho rady ohledně tréninku či viděl na vlastní oči jeho trénink, popřípadě mohl potáhat železo.
 Hodnocení: 0 raw podle me talent nejsilnejsiho cloveka na zemi, takovy big ramy pres silu
Taký to talent si treba šanovať, je smutné, že bárskto má kadejakých sponzorov a borec, ktorý môže prepisovať pomaly all time svetové raw tabuľky nemá žiadnu podporu, byť v amerike a točil by nejaké videá, tak už ani nepracuje a dal by tak 1200 raw dávno, veľká škoda, no zároveň silno fandím, aby mu to vyšlo a vydržal ešte, dúfam, že článok pomôže a Petr konečne rozvinie ten obrovský potenciál a Johnecreasy - holt, asi si našiel najlepšieho tlakára v republike hehe
Spíš nejlepšího na planetě:)
tým bude big Z, ale aj taký Edie hall dá 200kilovú kladu striktne, takže si domysli, že na činke dá ešte viac
Já bych řekl, že Big Z by mohl být striktním tlakem právě na těch zhruba 5x180kg(můj odhad),ale tak když ne on, tak kdo jiný, že jo. To je sci-fi výkon. Já osobně viděl nejlépe video Ervina Katony v době, kdy byl strongmanská špička 5x160kg, a do té doby bych takové síle nevěřil. To mě ohromilo.
asi tak, Johne toho Zydrunasa si dobre podcenil, 180 to je pre neho tak jedna z rozcvičovacích sérií ešte, katona bol/je dobrý, ale súm oveľa lepší tlakári jak on.
Nechapu jak vse stihas. Titulky (ne jen na Ronnie), rozhovory, videa, praci. PP je muj oblibenec paradni rozhovor. . .
Díky, jsem rád, že se ti líbil:-) Mám toho dost, ale to je dobře, aspoň se kolem mě netočí slovo nuda:-))
docela by mě zajímalo,jak je na tom Petr se shybama.přeci jen to je sakra tělo který táhne nahoru :D
To uvidíš ve videu :-)
Gerallt: Ten článek v MF jsem kdysi četl, myslím, že co se týče shybů (vlastně všeho) budeš mile překvapen, a to měl tenkrát oněch 170kg :)
Hezky, drzim palce, vypadas jako skromny kluk. PS: A predem blahopreju na nove sponzorstvi ktere ti tento clanek ziska  .

|