Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #2 (Nitranské Rudno) 2014 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už tuto sobotu, 19. července 2014, se u přehrady Nitranské Rudno odehraje druhé kolo Slovenského poháru silných mužů - mladých nadějných strongmanů, kteří budou bojovat o postup mezi elitu profesionálních siláků Slovenska.

Už třetím rokem se střetávají borci Slovenska za pomoci pana Kohúta u přehrady Nitranské Rudno, kde se akce pořádá. V sobotu se zde strhne boj o vítězství v druhém kole. V tom prvním v Piešťanech dominoval Marek Markuš. Uvidíme, kdo předežene tohoto vynikajícím způsobem připraveného siláka a pokusí se jej porazit. Adeptů bude několik a pro všechny jsou připravené zajímavé disciplíny.

Tou nejzajímavější bude především držení motorového člunu. Tato jedinečná disciplína není nikde jinde na Slovensku a přiznám se, že pochybuji, že by byla i ve světě. Jde o unikát, který připravil organizátor pan Kohút, a siláci se na tuto disciplínu obzvlášť těší.

Také ostatní překážky jsou pro diváky zajímavé. Tažení nákladního automobilu, nošení pivních sudů Steiger, zvedání ocelové klády, již zmiňované držení člunu a převracení pneumatiky spojené s nošením 100kg koule. Toto všechno bude čekat borce u podniku pana Kohúta u přehrady Nitranské Rudno. Celá akce začne v sobotu 19. července ve 14 hodin.

Spolu s druhým kolem Slovenského poháru se uskuteční ještě jedna událost. Tou je mistrovství Slovenska ve zvedání pivního sudu Steiger. V minulém roce se z vítězství těšil Richard Kotian, který ale v tomto roce kvůli zranění nesoutěží. Uvidíme, kdo se stane letos mistrem Slovenska v této netradiční disciplíně. Tato samotná akce je naplánována po skončení druhého kola Slovenského poháru. Těšíme se nejen na závodníky, ale i na diváky. Do bojů o titul mistra Slovenska ve zvedání sudu se může přihlásit kdokoli, kdo má zájem!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra