Reklama:

ČSST: Změny v pořádání
soutěží a soutěžním řádu

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Vážení sportovní přátelé,

v sobotu 14. 6. 2014 rozhodl Výkonný výbor ČSST na svém zasedání o zásadních změnách v oblasti organizace mistrovských soutěží v silovém trojboji v České republice. Tyto změny spočívají především v zavedení oblastních mistrovství v klasickém silovém trojboji (RAW) a dále v zavedení samostatných mistrovství ČR v klasickém silovém trojboji (RAW) pro dorostence, juniory a veterány. Zavedeno bude také mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu. K tomuto rozhodnutí došlo na základě velkého zájmu závodníků, zejména z řad mládeže, o účast na soutěžích v této nově zavedené divizi našeho sportovního odvětví.

V souvislosti s navýšením počtu mistrovských soutěží v klasickém (RAW) silovém trojboji a bench-pressu muselo dojít ke zrušení mistrovství Čech/Moravy v silovém trojboji a k redukci extraligy na jedno kolo, které ponese název mistrovství České republiky družstev. V letošním roce nebude uspořádána pohárová soutěž Vision Nutrition v klasickém (RAW) bench-pressu. Tuto soutěž nahradí v lednu 2015 oficiální mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu dorostenců, juniorů, mužů a žen. Pohár starosty města Zbýšova dorostenců a juniorů s mezinárodní účastí proběhne v rámci mistrovství oblasti jižní Morava v silovém trojboji.

Další významnou změnou v kalendáři mistrovských soutěží ČSST je úprava termínů pořádání soutěží tak, aby všechna mistrovství České republiky navazovala na mezinárodní soutěže. Tato návaznost spočívá především v možnosti přípravy nominací na mezinárodní soutěže v termínech stanovených pravidly IPF a na základě reálných výsledků dosažených soutěžícími na nejvyšší národní soutěži. Vzhledem k nezbytnému posunu většiny mistrovství České republiky na počátek roku musí být základní postupové soutěže uspořádány ve druhé polovině roku předešlého.

Kalendář soutěží na období 2014/2015 naleznete zde.

V návaznosti na změny v organizaci soutěží byl novelizován Soutěžní řád ČSST, který naleznete v PDF zde.

Pro lepší orientaci jsou veškeré změny v Soutěžním řádu doplněny červeně a text, který se ruší, je přeškrtnutý. Svou pozornost zaměřte zejména na postupový klíč pro nominace na mistrovské soutěže jednotlivců v silovém trojboji.

Pevně věřím, že veškeré výše uvedené změny přispějí k dalšímu pozitivnímu rozvoji našeho sportovního odvětví.

Miroslav Vacek
předseda ČSST


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra