Reklama:

Fair Victory 2014
- výsledky a reportáž

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Bomba Gym] V sobotu 12. dubna se v Kulturním domě Krakov v Praze konal již 2. ročník mezinárodní otevřené soutěže v bench-pressu a bench-pressu na počet opakování Fair Victory. Místo této pohárové soutěže se stalo kultovním pro závodníky z Polska, kteří přijeli jako celý tým a obsadili i prémiová místa. Celkem se zúčastnili borci ze šesti zemí, kromě zmiňovaného Polska také z České republiky, Slovenska, Ruska, Ukrajiny a Švédska.

Bojovalo se ve čtyřech disciplínách, a to v RAW bench-pressu a v bench-pressu na počet opakování se 100kg, 125kg a 150kg činkou. Absolutní pořadí se hodnotilo podle bodů získaných ve všech disciplínách a nejlepší z nejlepších si domů odvezl 6kilový pohár od společnosti Sabe. Byl jím Jakub Sedláček, který se zúčastnil závodu i s otcem Tomášem Sedláčkem.

Maximální dosažené výkony byly v RAW bench-pressu u žen 100 kg v podání Olgy Verbové, v juniorech do 100 kg kraloval Marek Jelínek, který v hojně obsazené kategorii zvítězil výkonem 162,5 kg. Ačkoli polský Jaroslaw Buczko zvládl 175 kg, prohrál na body. Mezi juniory nad 100 kg byl nejlepší Petr Marek se 182,5 kg. Mezi muži do 100 kg se odehrál opět souboj mezi Českem a Polskem. Rozdíl mezi 1. a 2. místem byl 55 kg. Jakub Sedláček sice zabenčoval 210 kg a Tomasz Chrzanowski "jen" 155 kg, ale navážil 65,2 kg, takže jeho výkon byl více než dvojnásobek tělesné hmotnosti. V "titánské" kategorii mužů nad 100 kg patřila nejvyšší medaile Jaroslavu Vdovichenkovi, který zvedl 220 kg. Borci v kategorii masters mohou být vzorem pro mnohem mladší jedince. Výkon vítěze této kategorie Čestmíra Wolfa - 180 kg - je toho jen důkazem. Největší výkon podal Michal Švec, a to 237,5 kg! Na hranici 200 kg útočilo na soutěži celkem 6 závodníků.

V bench-pressu na počet opakování se 100kg činkou si magické číslo 33 zapsali Jaroslav Vdovichenko a Jaroslav Zubko. Se 125 kg předvedl nejvíce opakování zase Vdovichenko, a to 22, a na paty mu těsně šlapali Vladislav Havrlík a Jakub Sedláček, oba s 21 opakováními. Se 150kg činkou si nejlépe poradili Daniel Kopřiva a opět Jaroslav Vdovichenko, ale Daniel byl lehčí. Oba předvedli 12 opakování.

Poděkování patří radním městské části Praha 8 Tomáši Slabihoudkovi a Martinu Roubíčkovi, pod jejichž záštitou soutěž probíhala. Za ceny do soutěže pořadatelé děkují Ronnie.cz a Fit-Pro Czech.Fair Victory 2014 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.05.00:36daveM - ***-5
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
Paulie02 (15:04) • Naprostá amateřina pořadatelů. Nasvícení s pozadím musel vymyslet idi.t. Obsazení prof...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:49) • Viete koľko krát som ja dal `plusko` niekomu, kto ma hejtí (samozrejme nie plusko prísp...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:47) • Nezrelosť človeka sa prejavuje v tom, že niekomu dáva mínuská LEN PRETO, KTO JE TEN `NI...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
Humanic145 (12:15) • Já to nechtěl psát, abych nevypadal jako hater... Ale představa, že dru jak kůň, abych...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
Marczus (19:36) • Tohle az si precte Standa, tak mu praskne zilka. Pokud sem ovsem chodi...
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
služby Osobní Trenér Praha - Adam Špulá...
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě...
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie