Reklama:

Mistrovství ČR v bench-pressu
mužů a žen 2014 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 15. března 2014 proběhne 22. mistrovství České republiky mužů a žen v bench-pressu. Soutěž se uskuteční v Klatovech v místní sokolovně (mapa zde). Prezentace a vážení začnou v 10 hodin. Vlastní závod bude zahájen ve 12 hodin.

Na regulérnost soutěže bude dohlížet delegát Miroslav Vacek. Jako hlavní rozhodčí byl nominován Stanislav Krček, postranními jsou Vilém Štifter a Antonín Šota, jenž je zároveň ředitelem celého klání.

Kompletní harmonogram a kategorie si můžete přečíst zde. Do závodu bylo nominováno 85 mužů a 22 žen. Jak bude ovšem vypadat skutečný stav přihlášek, se dozvíme až na místě. Po vyhlášení výsledků budou oceněni i nejúspěšnější závodníci roku 2013.

Zveme všechny příznivce silového trojboje a bench-pressu, aby si nenechali ujít tuto soutěž a přijeli zafandit všem silákům.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra